Hledat

Ubytování

Casa de Filgueira Prázdninový dům

Rua a agra de filgueira, 2, 15291 Louro, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Filgueira. Casa de Filgueira se nachází v Louru a nabízí zahradu, gril a terasu. 36 km od ostrova Isla de la Toja. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa de Filgueira se nachází ve městě Louro (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa de Filgueira

Prázdninový dům má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, pračkou a sporákem. Casa de Filgueira se nachází v Louru a nabízí zahradu, gril a terasu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům stojí 47 km od Sanxenxo a 46 km od Santiaga de Compostela. 36 km od ostrova Isla de la Toja. Na letiště Santiago de Compostela je to 57 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Jiná ubytování ve městě Louro

casa Borja

9,5

casa Borja

Ubytování (Prázdninový dům) casa Borja. Casa Borja is situated in Louro and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování casa Borja se nachází ve městě Louro (Španělsko - Galicie).

Casa Louromar

9

Casa Louromar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Louromar. Casa Louromar se nachází v Louru v Galicii a nabízí terasu a výhled na moře. 35 km od San Vicente de O Grove. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Casa Louromar se nachází ve městě Louro (Španělsko - Galicie).

Casa de Louro

Casa de Louro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Louro. Casa de Louro is located in Louro and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa de Louro se nachází ve městě Louro (Španělsko - Galicie).