Hledat

Ubytování

Casa de David Prázdninový dům

9 Calle Iglesia, 40408 Navas de San Antonio, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de David. Casa de David se nachází v Navas de San Antonio v Kastilii a Leonu a nabízí terasu. San Lorenzo de El Escorial leží 24 km daleko. Ubytování Casa de David se nachází ve městě Navas de San Antonio (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování Casa de David

Na letiště Adolfa Suareze Madrid-Barajas je to 71 km. San Lorenzo de El Escorial leží 24 km daleko. Casa de David se nachází v Navas de San Antonio v Kastilii a Leonu a nabízí terasu. Hosté mohou využívat sdílený lounge a v okolí se věnovat pěší turistice a cyklistice. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Prázdninový dům má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na hory. Prázdninový dům stojí 27 km od Segovie a 33 km od Avily.

Jiná ubytování ve městě Navas de San Antonio

Casa Turística La Fragua

9,1

Casa Turística La Fragua

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Turística La Fragua. Situated in Navas de San Antonio in the Castile and Leon region, Casa Turística La Fragua features a patio and garden views. Ubytování Casa Turística La Fragua se nachází ve městě Navas de San Antonio (Španělsko - Kastilie a León).

Chalet Pradonavas

8,7

Chalet Pradonavas

Ubytování (Venkovský dům) Chalet Pradonavas. Chalet Pradonavas se nachází v obci Navas de San Antonio a nabízí sdílený lounge, zahradu, tenisový kurt, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalet Pradonavas se nachází ve městě Navas de San Antonio (Španělsko - Kastilie a León).