Hledat

Ubytování

Casa de Cuco Prázdninový dům

15 Avenida Doctor Manuel Martel Sangil, 38730 Villa de Mazo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Cuco. Casa de Cuco se nachází ve Villa de Mazo a nabízí zahradu, gril a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa de Cuco se nachází ve městě El Pueblo (Španělsko - Ostrov La Palma).

Popis ubytování Casa de Cuco

Prázdninový dům stojí 9 km od Santa Cruz de la Palma a 15 km od Los Llanos de Aridane. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří anglicky a španělsky. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Casa de Cuco se nachází ve Villa de Mazo a nabízí zahradu, gril a terasu.

Jiná ubytování ve městě El Pueblo

Casa Las Vistas

9,7

Casa Las Vistas

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Las Vistas. Set in El Pueblo in the Canary Islands region, Casa Las Vistas features a garden. Ubytování Casa Las Vistas se nachází ve městě El Pueblo (Španělsko - Ostrov La Palma).

La casita de Mazo

9,4

La casita de Mazo

Ubytování (Venkovský dům) La casita de Mazo. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, La casita de Mazo is set in Mazo. Ubytování La casita de Mazo se nachází ve městě El Pueblo (Španělsko - Ostrov La Palma).

Casita Mazo

8,4

Casita Mazo

Ubytování (Prázdninový dům) Casita Mazo. Casita Mazo is situated in Mazo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casita Mazo se nachází ve městě El Pueblo (Španělsko - Ostrov La Palma).

Santa Cruz de La Palma Sea View Villa

Santa Cruz de La Palma Sea View Villa

Ubytování (Vila) Santa Cruz de La Palma Sea View Villa. Santa Cruz de La Palma Sea View Villa is situated in El Pueblo. The accommodation is 41 km from Barlovento. Ubytování Santa Cruz de La Palma Sea View Villa se nachází ve městě El Pueblo (Španělsko - Ostrov La Palma).