Hledat

Ubytování

Casa de campo Laldeta Chata

Masia Laldeta s/n (Teruel), 44411 Puertomingalvo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Casa de campo Laldeta. Casa de campo Laldeta se nachází na okraji Puertomingalva a nabízí ubytování se zahradou a soukromým skládacím bazénem v letní sezóně. Ubytování Casa de campo Laldeta se nachází ve městě Puertomingalvo (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa de campo Laldeta

Dům stojí 25 minut jízdy od Portomingalva na štěrkové cestě. Na letiště Castellon je to 47 km. Casa de campo Laldeta leží 2 hodiny jízdy od Valencie, 49 km od Castellón de la Plana 23 km od Mora de Rubielos. Chata má 2 ložnice, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň, pračku a 1 koupelnu s bidetem. Casa de campo Laldeta má také terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Casa de campo Laldeta se nachází na okraji Puertomingalva a nabízí ubytování se zahradou a soukromým skládacím bazénem v letní sezóně.

Jiná ubytování ve městě Puertomingalvo

CASA MERCEDES-PUERTOMINGALVO

9,8

CASA MERCEDES-PUERTOMINGALVO

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MERCEDES-PUERTOMINGALVO. CASA MERCEDES-PUERTOMINGALVO se nachází v Puertomingalvu v regionu Aragon a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování CASA MERCEDES-PUERTOMINGALVO se nachází ve městě Puertomingalvo (Španělsko - Aragonie).

El Leñero del Tío Ramón

9,6

El Leñero del Tío Ramón

Ubytování (Venkovský dům) El Leñero del Tío Ramón. Situated in Puertomingalvo in the Aragon region, El Leñero del Tío Ramón features a patio. The chalet has garden views and is 41 km from Montanejos. Ubytování El Leñero del Tío Ramón se nachází ve městě Puertomingalvo (Španělsko - Aragonie).

Benages-Chiva

8,5

Benages-Chiva

Ubytování (Apartmán) Benages-Chiva. Situated in Puertomingalvo in the Aragon region, Benages-Chiva features a balcony and mountain views. Ubytování Benages-Chiva se nachází ve městě Puertomingalvo (Španělsko - Aragonie).