Hledat

Ubytování

Casa de Campo La Estancia Venkovský dům

Betijuelo, 6 - Tarifa, 11380 EL Chaparral, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa de Campo La Estancia. Casa de Campo La Estacia se nachází 15 minut jízdy od pláže Punta Paloma a 15 km od Tarify. Nabízí terasu s lehátky a venkovním nábytkem. Ubytování Casa de Campo La Estancia se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa de Campo La Estancia

Za 15 minut dojedete do Tarify s restauracemi, bary a obchody. K dispozici je obývací prostor s pohovkou, TV s plochou obrazovkou a jídelním stolem a kuchyň se sporákem, lednicí, toustovačem a kávovarem. Casa de Campo La Estacia se nachází 15 minut jízdy od pláže Punta Paloma a 15 km od Tarify. Ve vlastní koupelně najdete sprchu. K dispozici je také venkovní jídelní část. Nabízí terasu s lehátky a venkovním nábytkem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici jsou čisticí prostředky a pračka. Tento prázdninový dům má 2 ložnice s oddělenými postelemi a 1 ložnici s manželskou postelí.

Jiná ubytování ve městě Tarifa

Bajo con Jardin y Piscina cerca de la Playa Dos Dormitorios

10

Bajo con Jardin y Piscina cerca de la Playa Dos Dormitorios

Ubytování (Apartmán) Bajo con Jardin y Piscina cerca de la Playa Dos Dormitorios. Located in Tarifa in the Andalucía region, Bajo con Jardin y Piscina cerca de la Playa has a terrace and garden views. Ubytování Bajo con Jardin y Piscina cerca de la Playa Dos Dormitorios se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

TURISMO LOS LANCES TARIFA( PARKING GRATUITO)

10

TURISMO LOS LANCES TARIFA( PARKING GRATUITO)

Ubytování (Apartmán) TURISMO LOS LANCES TARIFA( PARKING GRATUITO). Set in Tarifa, within 2.6 km of Los Lances Beach, TURISMO LOS LANCES TARIFA( PARKING GRATUITO) offers accommodation with air conditioning. Ubytování TURISMO LOS LANCES TARIFA( PARKING GRATUITO) se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Playa Los Lances, Duplex

10

Playa Los Lances, Duplex

Ubytování (Apartmán) Playa Los Lances, Duplex. Playa Los Lances, Duplex se nachází v Tarifě, jen pár kroků od pláže Los Lances, a nabízí ubytování u pláže se sezónním venkovním bazénem, zahradou,... Ubytování Playa Los Lances, Duplex se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Villa El Suspiro

10

Villa El Suspiro

Ubytování (Vila) Villa El Suspiro. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa El Suspiro is set in Tarifa. Ubytování Villa El Suspiro se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Apartamento en Tarifa Viento de Tramontana

10

Apartamento en Tarifa Viento de Tramontana

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Tarifa Viento de Tramontana. Apartamento en Tarifa Viento de Tramontana se nachází v Tarifě, 1,1 km od pláže Playa Chica. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartamento en Tarifa Viento de Tramontana se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Convento Beach centro con garaje

10

Convento Beach centro con garaje

Ubytování (Apartmán) Convento Beach centro con garaje. Convento Beach centro con garaje se nachází v Tarifě, 700 metrů od pláže Playa Chica, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Convento Beach centro con garaje se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

El Erizo 4

9,9

El Erizo 4

Ubytování (Apartmán) El Erizo 4. Set in Tarifa, 700 metres from Playa Chica, El Erizo 4 offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování El Erizo 4 se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Apartamento Centrico - SimplyTarifa

9,8

Apartamento Centrico - SimplyTarifa

Ubytování (Apartmán) Apartamento Centrico - SimplyTarifa. Apartamento Centrico - SimplyTarifa se nachází v Tarifě a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamento Centrico - SimplyTarifa se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Precioso apartamento con vistas y piscina

9,8

Precioso apartamento con vistas y piscina

Ubytování (Apartmán) Precioso apartamento con vistas y piscina. Ubytování se nachází v Tarifě, 1,2 km od pláže Los Lances a 1,4 km od pláže Playa Chica. Ubytování Precioso apartamento con vistas y piscina se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Las Terrazas de Tarifa

9,8

Las Terrazas de Tarifa

Ubytování (Apartmán) Las Terrazas de Tarifa. Las Terrazas de Tarifa se nachází v Tarifě, 1,3 km od pláže Playa Chica. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Las Terrazas de Tarifa se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Papaya Lances Studios By FLORENTIA HOME SELECTION

9,8

Papaya Lances Studios By FLORENTIA HOME SELECTION

Ubytování (Apartmány) Papaya Lances Studios By FLORENTIA HOME SELECTION. Lances Suites Tarifa se nachází jen pár kroků od pláže Los Lances. Ubytování Papaya Lances Studios By FLORENTIA HOME SELECTION se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Silos Dreams

9,8

Silos Dreams

Ubytování (Apartmán) Silos Dreams. Silos Dreams, a property with a terrace, is located in Tarifa, 500 metres from Los Lances Beach. Ubytování Silos Dreams se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Bonito, luminoso, cerca del mar con Parking

9,8

Bonito, luminoso, cerca del mar con Parking

Ubytování (Apartmán) Bonito, luminoso, cerca del mar con Parking. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Bonito, luminoso, cerca del mar con Parking is situated in Tarifa. Ubytování Bonito, luminoso, cerca del mar con Parking se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

BRAND NEW APARTMENT

9,8

BRAND NEW APARTMENT

Ubytování (Apartmán) BRAND NEW APARTMENT. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, BRAND NEW APARTMENT is set in Tarifa. Ubytování BRAND NEW APARTMENT se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Apartamento de lujo con piscina en Tarifa

9,8

Apartamento de lujo con piscina en Tarifa

Ubytování (Apartmán) Apartamento de lujo con piscina en Tarifa. Apartamento de lujo con piscina en Tarifa se nachází v Tarifě, 400 metrů od pláže Los Lances a 700 metrů od pláže Playa Chica, a nabízí sezónní venkovní... Ubytování Apartamento de lujo con piscina en Tarifa se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Luz Zahara, adosado con jardín

9,7

Luz Zahara, adosado con jardín

Ubytování (Prázdninový dům) Luz Zahara, adosado con jardín. Luz Zahara, adosado con jardín se nachází v obci Zahara de los Atunes v Andalusii a nabízí 2 ložnice, zahradu, dětské hřiště a 2 bazény. Ubytování Luz Zahara, adosado con jardín se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

El Cervatillo de Tarifa

9,7

El Cervatillo de Tarifa

Ubytování (Apartmán) El Cervatillo de Tarifa. Located in Tarifa in the Andalucía region, El Cervatillo de Tarifa features a patio. Ubytování El Cervatillo de Tarifa se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos Atlanterra COSTA Y SOL

9,7

Apartamentos Atlanterra COSTA Y SOL

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Atlanterra COSTA Y SOL. Apartamentos Atlanterra COSTA Y SOL se nachází v obci Zahara de los Atunes v Andalusii, nedaleko pláže Zahara de los Atunes. Ubytování Apartamentos Atlanterra COSTA Y SOL se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Apartamento Loft en Tarifa

9,7

Apartamento Loft en Tarifa

Ubytování (Apartmán) Apartamento Loft en Tarifa. Apartamento Loft se nachází ve městě Tarifa. en Tarifa nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 36 km od Gibraltaru. Ubytování Apartamento Loft en Tarifa se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

APARTAMENTO ATLANTERRA PLAYA PRIMERA LINEA

9,7

APARTAMENTO ATLANTERRA PLAYA PRIMERA LINEA

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO ATLANTERRA PLAYA PRIMERA LINEA. APARTAMENTO ATLANTERRA PLAYA PRIMERA LINEA se nachází ve městě Zahara de los Atunes, 450 metrů od pláže Zahara de los Atunes. Ubytování APARTAMENTO ATLANTERRA PLAYA PRIMERA LINEA se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Casa Rural La Peña

9,7

Casa Rural La Peña

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural La Peña. Casa Rural La Peña se nachází v Tarifě, 500 metrů od pláže Los Lances a 1,2 km od pláže Playa de Valdevaqueros, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Casa Rural La Peña se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Parking, ubicación y confort

9,7

Parking, ubicación y confort

Ubytování (Apartmán) Parking, ubicación y confort. Parking, ubicación y confort se nachází v Tarifě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Parking, ubicación y confort se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Apartamento Tarifa

9,7

Apartamento Tarifa

Ubytování (Apartmán) Apartamento Tarifa. Apartamento Tarifa se nachází v Tarifě, 450 metrů od pláže Los Lances a 1,7 km od pláže Playa Chica. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartamento Tarifa se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Rancho Blanco Tarifa

9,7

Rancho Blanco Tarifa

Ubytování (Prázdninový dům) Rancho Blanco Tarifa. Rancho Blanco Tarifa se nachází v Tarifě, 2,3 km od pláže Los Lances a 2,4 km od pláže Playa de Valdevaqueros. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Rancho Blanco Tarifa se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

APARTAMENTO ICEBERG TARIFA

9,6

APARTAMENTO ICEBERG TARIFA

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO ICEBERG TARIFA. APARTAMENTO ICEBERG TARIFA is located in Tarifa. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování APARTAMENTO ICEBERG TARIFA se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

ICEBERG LUXURY TARIFA *****

9,6

ICEBERG LUXURY TARIFA *****

Ubytování (Apartmán) ICEBERG LUXURY TARIFA *****. Set in Tarifa, within 2.6 km of Los Lances Beach, ICEBERG LUXURY TARIFA ***** offers accommodation with air conditioning. Ubytování ICEBERG LUXURY TARIFA ***** se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Tarifa Garden Townhouse

9,6

Tarifa Garden Townhouse

Ubytování (Prázdninový dům) Tarifa Garden Townhouse. Featuring garden views, Tarifa Garden Townhouse provides accommodation with a patio and a kettle, around 400 metres from Los Lances Beach. Ubytování Tarifa Garden Townhouse se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Ventura 2 - Centric & Pool - SimplyTarifa

9,6

Ventura 2 - Centric & Pool - SimplyTarifa

Ubytování (Apartmán) Ventura 2 - Centric & Pool - SimplyTarifa. Ventura 2 - Centric & Pool - SimplyTarifa se nachází v Tarifě a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí balkon a venkovní bazén. Ubytování Ventura 2 - Centric & Pool - SimplyTarifa se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Casa luminosa

9,6

Casa luminosa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa luminosa. Casa luminosa se nachází asi 400 metrů od pláže Los Lances a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Casa luminosa se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Lankarifa Apartment

9,6

Lankarifa Apartment

Ubytování (Apartmán) Lankarifa Apartment. Set in Tarifa, this apartment features a rooftop terrace with sun loungers and a shaded area, as well as an outdoor dining area. Ubytování Lankarifa Apartment se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Casa Florinda Tarifa

9,6

Casa Florinda Tarifa

Ubytování (Apartmány) Casa Florinda Tarifa. Situated within 3 km of Los Lances Beach in Tarifa, Casa Florinda Tarifa features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Casa Florinda Tarifa se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Ventum Suite

9,6

Ventum Suite

Ubytování (Apartmán) Ventum Suite. Ventum Suite offers accommodation in Tarifa, 700 metres from Playa Chica. It is set 400 metres from Los Lances Beach and offers free WiFi plus a tour desk. Ubytování Ventum Suite se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Sol de Bolonia 5

9,5

Sol de Bolonia 5

Ubytování (Prázdninový dům) Sol de Bolonia 5. Sol de Bolonia 5 se nachází v Bolonii, 450 metrů od pláže Bolonia a 600 metrů od pláže Playa de Bolonia. Ubytování Sol de Bolonia 5 se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Livingtarifa Apartamento Coco

9,5

Livingtarifa Apartamento Coco

Ubytování (Apartmán) Livingtarifa Apartamento Coco. Featuring sea views, Livingtarifa Apartamento Coco provides accommodation with a terrace and a kettle, around 70 metres from Los Lances Beach. Ubytování Livingtarifa Apartamento Coco se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Apartamento Centro

9,5

Apartamento Centro

Ubytování (Apartmán) Apartamento Centro. Apartamento Centro se nachází v Tarifě, 200 metrů od pláže Los Lances a pláže Playa Chica, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamento Centro se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Apartamento Alegna Sunset

9,5

Apartamento Alegna Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartamento Alegna Sunset. Apartamento Alegna Sunset se nachází v Tarifě, 650 metrů od pláže Los Lances, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Apartamento Alegna Sunset se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Ave Maria 7

9,5

Ave Maria 7

Ubytování (Apartmán) Ave Maria 7. Situated in Tarifa, 600 metres from Los Lances Beach, Ave Maria 7 features a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Ubytování Ave Maria 7 se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Livingtarifa Apartamento Casco Histórico

9,5

Livingtarifa Apartamento Casco Histórico

Ubytování (Apartmán) Livingtarifa Apartamento Casco Histórico. Situated in Tarifa, 500 metres from Los Lances Beach, Livingtarifa Apartamento Casco Histórico features accommodation with a terrace, free WiFi and a tour... Ubytování Livingtarifa Apartamento Casco Histórico se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Lances Beach Penthouses

9,5

Lances Beach Penthouses

Ubytování (Apartmány) Lances Beach Penthouses. Lances Beach Penthouses features sea views, free WiFi and free private parking, located in Tarifa, 2 km from Los Lances Beach. Ubytování Lances Beach Penthouses se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).

Alojamientos Izquierdo Roca

9,5

Alojamientos Izquierdo Roca

Ubytování (Apartmán) Alojamientos Izquierdo Roca. Alojamientos Izquierdo Roca se nachází v Tarifě, 550 metrů od pláže Los Lances a necelý 1 km od pláže Playa Chica, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alojamientos Izquierdo Roca se nachází ve městě Tarifa (Španělsko - Andalusie).