Hledat

Ubytování

Casa de campo a 10 min. de Santiago Prázdninový dům

Aldea Sanguñedo Prevediños, 15822 Touro, Španělsko - Zobrazit mapu

Popis ubytování Casa de campo a 10 min. de Santiago

Casa de campo a 10 min. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Na letiště Santiago de Compostela je to 6 km. 41 km od Vilagarcia de Arousa. De Santiago se nachází v Touru. Tento prázdninový dům má 1 ložnici a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou a toaletními potřebami zdarma. Prázdninový dům stojí 13 km od Santiaga de Compostela a 50 km od Pontevedry. De Santiago.

Jiná ubytování ve městě Touro

Cabanas da Ulla

9,6

Cabanas da Ulla

Ubytování (Kemp) Cabanas da Ulla. Cabanas da Ulla se nachází v Touru, 24 km od Santiaga de Compostela, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cabanas da Ulla se nachází ve městě Touro (Španělsko - Galicie).

A Casa do Ferrador

9,3

A Casa do Ferrador

Ubytování (Venkovský dům) A Casa do Ferrador. A Casa do Ferrador se nachází ve Vilaru, 20 km od Santiaga de Compostela, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování A Casa do Ferrador se nachází ve městě Touro (Španělsko - Galicie).

Fogar de Insua

9,3

Fogar de Insua

Ubytování (Prázdninový dům) Fogar de Insua. Located in Touro in the Galicia region, Fogar de Insua features a patio and garden views. Ubytování Fogar de Insua se nachází ve městě Touro (Španělsko - Galicie).

House with 4 bedrooms in Touro with enclosed garden

House with 4 bedrooms in Touro with enclosed garden

Ubytování (Prázdninový dům) House with 4 bedrooms in Touro with enclosed garden. Holiday home Touro, La Coruña, España is situated in Touro. The property has garden views and is 22 km from Oca. Ubytování House with 4 bedrooms in Touro with enclosed garden se nachází ve městě Touro (Španělsko - Galicie).

CASA O CASTELO EN TOURO

CASA O CASTELO EN TOURO

Ubytování (Prázdninový dům) CASA O CASTELO EN TOURO. CASA O CASTELO EN TOURO is set in Touro and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování CASA O CASTELO EN TOURO se nachází ve městě Touro (Španělsko - Galicie).