Hledat

Ubytování

Casa de Babel Bed and breakfast

Argatón vivienda 2, 33155 San Cosme, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Casa de Babel. Casa de Babel se nachází v San Cosme, 7 km od Cudillera, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa de Babel se nachází ve městě San Cosme (Španělsko - Asturie).

Popis ubytování Casa de Babel

Casa de Babel má také zahradu a terasu. Casa de Babel se nachází v San Cosme, 7 km od Cudillera, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 46 km od Gijónu a 37 km od Ovieda. Na letiště Asturias je to 16 km. Každé ráno se zde podává kontinentální nebo à la carte snídaně. Apartmány mají balkon, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a fénem.

Jiná ubytování ve městě San Cosme

Apartamentos Rurales El Molín de Panizal

8,3

Apartamentos Rurales El Molín de Panizal

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Rurales El Molín de Panizal. Apartamentos Rurales El Molín de Panizal se nachází v malé vesnici San Cosme, 15 minut chůze od místního vlakového nádraží, a nabízí topení a bezplatné... Ubytování Apartamentos Rurales El Molín de Panizal se nachází ve městě San Cosme (Španělsko - Asturie).

La Fragua del Canajal apartamentos

8,2

La Fragua del Canajal apartamentos

Ubytování (Venkovský dům) La Fragua del Canajal apartamentos. Situated in San Cosme, 34 km from Luarca, La Fragua del Canajal apartamentos offers accommodation with a shared outdoor pool, barbecue and free WiFi. Ubytování La Fragua del Canajal apartamentos se nachází ve městě San Cosme (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Esqueiro

8

Apartamentos Esqueiro

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Esqueiro. Apartamentos Esqueiro se nachází v San Cosme a nabízí zahradu a gril. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartamentos Esqueiro se nachází ve městě San Cosme (Španělsko - Asturie).