Hledat

Ubytování

Casa de aldea Chacurro Venkovský dům

La Payoza, 33769 Castropol, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa de aldea Chacurro. Casa de aldea Chacurro se nachází asi 2 km od města Os Bloques a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na hory. Ubytování Casa de aldea Chacurro se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Popis ubytování Casa de aldea Chacurro

Hosté mohou využívat gril. Casa de aldea Chacurro se nachází asi 2 km od města Os Bloques a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na hory. Venkovský dům má neplacené soukromé parkoviště a v okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a rybaření. Venkovský dům má 6 ložnic, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Casa de aldea Chacurro stojí 95 km od letiště Asturias a za příplatek zajišťuje kyvadlovou dopravu na letiště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Castropol

CASA ALAMEDA

9,7

CASA ALAMEDA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA ALAMEDA. CASA ALAMEDA, a property with a terrace, is located in Castropol, 2.2 km from Os Bloques. The holiday home also offers 2 bathrooms. Ubytování CASA ALAMEDA se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Casa Jovellanos

9,7

Casa Jovellanos

Ubytování (Apartmán) Casa Jovellanos. Casa Jovellanos is located in Castropol, 2.1 km from Os Bloques, in an area where hiking can be enjoyed. This apartment provides a tour desk and free WiFi. Ubytování Casa Jovellanos se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Rurales Lola Penarronda

9,7

Apartamentos Rurales Lola Penarronda

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Rurales Lola Penarronda. Apartamentos Rurales Lola Penarronda se nachází v Castropolu, 21 km od Fozu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Rurales Lola Penarronda se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Apartamentos lagunas

9,5

Apartamentos lagunas

Ubytování (Apartmány) Apartamentos lagunas. Located in Castropol, 42 km from Luarca, Apartamentos lagunas provides a bar and free WiFi. Ubytování Apartamentos lagunas se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Casa Cerolleiro

9,5

Apartamentos Casa Cerolleiro

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Casa Cerolleiro. Apartamentos Casa Cerolleiro se nachází v Castropolu, 43 km od města Luarca, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Casa Cerolleiro se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Hotel rural La Casa del Burrero

9,5

Hotel rural La Casa del Burrero

Ubytování (Venkovský dům) Hotel rural La Casa del Burrero. Surrounded by the beautiful Asturian countryside, this rural house in Castropol has a large garden with old stone furniture. Ubytování Hotel rural La Casa del Burrero se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Casa Peleyón

9,5

Casa Peleyón

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Peleyón. Situated 2.5 km from Ribadeo Town Centre, Casa Peleyon features a garden with a furnished terrace and a shared lounge with fireplace. Ubytování Casa Peleyón se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Vivienda Vacacional La Senra

9,5

Vivienda Vacacional La Senra

Ubytování (Apartmán) Vivienda Vacacional La Senra. Tento apartmán se nachází v Castropolu a nabízí terasu a zahradu. K dispozici je balkon. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Vivienda Vacacional La Senra se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

CASA ALAMEDA 33

9

CASA ALAMEDA 33

Ubytování (Prázdninový dům) CASA ALAMEDA 33. CASA ALAMEDA 33 se nachází asi 2,2 km od města Os Bloques a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování CASA ALAMEDA 33 se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Rurales el Ferreirón

8,9

Apartamentos Rurales el Ferreirón

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Rurales el Ferreirón. Set in Castropol, 42 km from Luarca, Apartamentos Rurales el Ferreirón offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartamentos Rurales el Ferreirón se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Apartamentos El Campo

8,8

Apartamentos El Campo

Ubytování (Apartmány) Apartamentos El Campo. Apartamentos El Campo se nachází v Castropolu v Asturii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartamentos El Campo se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Apartamento en Figueras, Asturias

8,7

Apartamento en Figueras, Asturias

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Figueras, Asturias. Apartamento en Figueras, Asturias nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na řeku, asi 2,1 km od Os Bloques. Ubytování Apartamento en Figueras, Asturias se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

COMSEREX-ASTURIAS

8,6

COMSEREX-ASTURIAS

Ubytování (Apartmán) COMSEREX-ASTURIAS. Located in Castropol, just 2.4 km from Os Bloques, COMSEREX-ASTURIAS provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování COMSEREX-ASTURIAS se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Casa de Aldea el Ferreirón

8,5

Casa de Aldea el Ferreirón

Ubytování (Venkovský dům) Casa de Aldea el Ferreirón. Casa de Aldea el Ferreirón se nachází v Castropolu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa de Aldea el Ferreirón se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

HOLIDAY HOMES by del abuelo

8,2

HOLIDAY HOMES by del abuelo

Ubytování (Apartmány) HOLIDAY HOMES by del abuelo. Situated 2 km from Os Bloques, HOLIDAY HOMES by del abuelo features accommodation in Castropol. Private parking is available on site. Ubytování HOLIDAY HOMES by del abuelo se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Hostal Restaurante Parajes

8

Hostal Restaurante Parajes

Ubytování (Penzion) Hostal Restaurante Parajes. Hostal Restaurante Parajes se nachází v Castropolu, 3,8 km od Ribadea a 21 km od Fozu. Penzion má terasu s výhledem na moře, restauraci a bar. Ubytování Hostal Restaurante Parajes se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Casa Berbesa

6,8

Casa Berbesa

Ubytování (Venkovský dům) Casa Berbesa. Casa Berbesa se nachází v Castropolu, 43 km od města Luarca, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Venkovský dům má také terasu. Ubytování Casa Berbesa se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Estudio Pajar rural con bonito jardín - Los Gayoles Rural

Estudio Pajar rural con bonito jardín - Los Gayoles Rural

Ubytování (Apartmán) Estudio Pajar rural con bonito jardín - Los Gayoles Rural. Estudio Pajar rural con bonito jardín - Los Gayoles Rural se nachází v Castropolu v Asturii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Estudio Pajar rural con bonito jardín - Los Gayoles Rural se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Apartamentos turísticos Cheras

Apartamentos turísticos Cheras

Ubytování (Apartmány) Apartamentos turísticos Cheras. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, TV s plochou obrazovkou, obývací pokoj, vlastní koupelnu a pračku. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Apartamentos turísticos Cheras se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Los Gayoles

Los Gayoles

Ubytování (Venkovský dům) Los Gayoles. Located 1.8 km from Os Bloques, Los Gayoles provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Los Gayoles se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).

Casa Maricuelo

Casa Maricuelo

Ubytování (Venkovský dům) Casa Maricuelo. Casa Maricuelo is situated in Castropol and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Casa Maricuelo se nachází ve městě Castropol (Španělsko - Asturie).