Hledat

Ubytování

Casa de aldea Amezaga Prázdninový dům

El Castro de Ouría, 33775 Taramundi, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de aldea Amezaga. Casa de aldea Amezaga se nachází v obci Taramundi v Asturii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa de aldea Amezaga se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).

Popis ubytování Casa de aldea Amezaga

Casa de aldea Amezaga má také terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V ubytování Casa de aldea Amezaga máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na řeku. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, šnorchlování a cyklistice. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat rybaření. Casa de aldea Amezaga se nachází v obci Taramundi v Asturii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Personál recepce vám ochotně poskytne informace o okolí. Ubytování je vzdálené 28 km od Ribadea a 45 km od Fozu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Taramundi

Casa Calma Rural

9,7

Casa Calma Rural

Ubytování (Apartmány) Casa Calma Rural. Set in Taramundi, 38 km from Ribadeo, Casa Calma Rural offers a garden and free WiFi. Ubytování Casa Calma Rural se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).

Casas da Lexa

9,6

Casas da Lexa

Ubytování (Prázdninové domy) Casas da Lexa. Casas da Lexa is located in Vega de Zarza, 1.5 km from Taramundi in the Asturian countryside. Ubytování Casas da Lexa se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).

Esquíos - Apto. Cuarto do forno

9,6

Esquíos - Apto. Cuarto do forno

Ubytování (Apartmán) Esquíos - Apto. Cuarto do forno. Located in Taramundi in the Asturias region, Esquíos - Apto. Cuarto do forno features a garden. Ubytování Esquíos - Apto. Cuarto do forno se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).

Casas Rurales TAReira en Taramundi

9,5

Casas Rurales TAReira en Taramundi

Ubytování (Vily) Casas Rurales TAReira en Taramundi. Located in Taramundi, 38 km from Ribadeo, Casas Rurales TAReira en Taramundi provides free bikes and free WiFi. Ubytování Casas Rurales TAReira en Taramundi se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).

Minâ

9,3

Minâ

Ubytování (Apartmán) Minâ. Minâ se nachází ve městě Taramundi v Asturii a nabízí balkon a výhled do zahrady. 40 km od města Burela de Cabo. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Minâ se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).

Casa Aniceto

9,2

Casa Aniceto

Ubytování (Venkovský dům) Casa Aniceto. Surrounded by nature, Casa Aniceto offers rustic-style accommodation in Bres, 4 km from Taramundi. The coastal town of Ribadeo is 30 minutes' drive away. Ubytování Casa Aniceto se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).

Casas Rurales Taramundi Verde

8,8

Casas Rurales Taramundi Verde

Ubytování (Venkovský dům) Casas Rurales Taramundi Verde. Casas Rurales Taramundi Verde se nachází v Taramundi a nabízí gril a vytápěné apartmány a domy v rustikálním stylu. Ubytování Casas Rurales Taramundi Verde se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).

Hotel Rural Casa Paulino

8,6

Hotel Rural Casa Paulino

Ubytování (Hotel) Hotel Rural Casa Paulino. Hotel Rural Casa Paulino se nachází na západní straně Asturie v obci Taramundi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Rural Casa Paulino se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Rurales Vega de Llan

8,5

Apartamentos Rurales Vega de Llan

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Rurales Vega de Llan. Apartamentos Rurales Vega de Llan se nachází v Taramundi, 20 km od Ribadea. Foz je 26 km daleko. Apartmány jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartamentos Rurales Vega de Llan se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).

Hotel Restaurante Casa Petronila

8,3

Hotel Restaurante Casa Petronila

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurante Casa Petronila. Hotel Restaurante Casa Petronila se nachází v Taramundi a nabízí klimatizované pokoje s výhledem na Cantabrské hory a údolí Turia. Ubytování Hotel Restaurante Casa Petronila se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Casa Paulino

8,2

Apartamentos Casa Paulino

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Casa Paulino. Apartamentos Casa Paulino se nachází v obci Taramundi a nabízí topení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartamentos Casa Paulino se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).

Esquíos - Apto. El Pajar

Esquíos - Apto. El Pajar

Ubytování (Apartmán) Esquíos - Apto. El Pajar. Esquíos - Apto. El Pajar is located in Taramundi and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Esquíos - Apto. El Pajar se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).

Casa Virgilio

Casa Virgilio

Ubytování (Apartmán) Casa Virgilio. Casa Virgilio se nachází ve městě Taramundi v Asturii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Virgilio se nachází ve městě Taramundi (Španělsko - Asturie).