Hledat

Ubytování

Casa de Adonay 3 Prázdninový dům

Camino de los Parapantes 32, 18198 Huétor Vega, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Adonay 3. Casa de Adonay 3 se nachází v Huétoru Vega a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na město a je vzdálen 44 km od Motrilu. Ubytování Casa de Adonay 3 se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa de Adonay 3

Casa de Adonay 3 má zahradu a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Prázdninový dům má terasu. Casa de Adonay 3 stojí 19 km od letiště Federico Garcia Lorca Granada-Jaen. Casa de Adonay 3 se nachází v Huétoru Vega a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na město a je vzdálen 44 km od Motrilu. Prázdninový dům má 1 ložnici, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. Ubytování je vzdálené 5 km od Granady a 47 km od Almuñécaru.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Huétor Vega

La Casita de María

9,8

La Casita de María

Ubytování (Venkovský dům) La Casita de María. La Casita de María se nachází ve městě Huétor Vega a nabízí sezónní venkovní bazén a gril. K dispozici je přepážka s turistickými informacemi a terasa. Ubytování La Casita de María se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

Apartamento La Hiedra

9,8

Apartamento La Hiedra

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Hiedra. Situated in Huétor Vega in the Andalucía region, Apartamento La Hiedra has a patio and city views. The air-conditioned accommodation is 45 km from... Ubytování Apartamento La Hiedra se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

VILLA MIRADOR DON SALVADOR

9,7

VILLA MIRADOR DON SALVADOR

Ubytování (Vila) VILLA MIRADOR DON SALVADOR. VILLA MIRADOR DON SALVADOR is located in Huétor Vega and offers an outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytování VILLA MIRADOR DON SALVADOR se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

VILLA TAZA DE PLATA A

9,6

VILLA TAZA DE PLATA A

Ubytování (Vila) VILLA TAZA DE PLATA A. VILLA TAZA DE PLATA A is set in Huétor Vega. Guests staying at this villa have access to a balcony. Ubytování VILLA TAZA DE PLATA A se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

Casa de Adonay II

9,4

Casa de Adonay II

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Adonay II. Set in Huétor Vega, Casa de Adonay II offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Casa de Adonay II se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

VILLA HUETOR , Magnifico chalet junto a sierra Nevada

9

VILLA HUETOR , Magnifico chalet junto a sierra Nevada

Ubytování (Vila) VILLA HUETOR , Magnifico chalet junto a sierra Nevada. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, VILLA HUETOR, Magnifico chalet junto a sierra Nevada is situated in Huétor Vega. Ubytování VILLA HUETOR , Magnifico chalet junto a sierra Nevada se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

HELOHOME

9

HELOHOME

Ubytování (Prázdninový dům) HELOHOME. HELOHOME se nachází v Huétoru Vega a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. 45 km od Motrilu. Ubytování HELOHOME se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

Balcón de la Alhambra y Sierra Nevada

9

Balcón de la Alhambra y Sierra Nevada

Ubytování (Prázdninový dům) Balcón de la Alhambra y Sierra Nevada. Situated in Huétor Vega, Balcón de la Alhambra y Sierra Nevada offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a barbecue. Ubytování Balcón de la Alhambra y Sierra Nevada se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

VILLA HUETOR , cerca de sierra Nevada

8,7

VILLA HUETOR , cerca de sierra Nevada

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA HUETOR , cerca de sierra Nevada. VILLA HUETOR, cerca de sierra Nevada se nachází v Huétor Vega a nabízí ubytování se soukromým bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování VILLA HUETOR , cerca de sierra Nevada se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

Quinta Real Granada

8,6

Quinta Real Granada

Ubytování (Hotel) Quinta Real Granada. Quinta Real Granada features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Huétor Vega. Ubytování Quinta Real Granada se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

Hotel Los Rebites

8,6

Hotel Los Rebites

Ubytování (Hotel) Hotel Los Rebites. This hotel is located in the Andalusian town of Huétor Vega, 10 minutes’ drive from central Granada. Ubytování Hotel Los Rebites se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

Luz Serena Granada

Luz Serena Granada

Ubytování (Privát) Luz Serena Granada. Set in Huétor Vega in the Andalucía region, Luz Serena Granada has a balcony. The homestay features city views and is 46 km from Lanjarón. Ubytování Luz Serena Granada se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

Villa Paradise

Villa Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Paradise. Villa Paradise is situated in Huétor Vega and offers a bar and a garden. It features free WiFi and a terrace. Granada is 4. Ubytování Villa Paradise se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).

Villa Huerto de la Vega

Villa Huerto de la Vega

Ubytování (Vila) Villa Huerto de la Vega. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a bar, and a shared lounge, Villa Huerto de la Vega provides accommodation in Huétor Vega with free WiFi and... Ubytování Villa Huerto de la Vega se nachází ve městě Huétor Vega (Španělsko - Andalusie).