Hledat

Ubytování

Popis ubytování CASA BLANCAMAR

CASA BLANCAMAR se nachází v Tarajalejo, jen 2,4 km od pláže Caracol. CASA BLANCAMAR stojí 38 km od letiště Fuerteventura a za příplatek zajišťuje kyvadlovou dopravu na letiště. Nabízí ubytování s restaurací, grilem, terasou a bezplatným Wi-Fi. V okolí se lze věnovat pěší turistice a rybaření a na místě si lze pronajmout auto. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Tarajalejo

Casa Alejandro II

10

Casa Alejandro II

Ubytování (Apartmán) Casa Alejandro II. Located in Tarajalejo, just 1.7 km from Caracol Beach, Casa Alejandro II provides beachfront accommodation with free WiFi. The property has sea views. Ubytování Casa Alejandro II se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

La casa de la playa

9,7

La casa de la playa

Ubytování (Apartmán) La casa de la playa. Set just 1.7 km from Caracol Beach, La casa de la playa offers accommodation in Tarajalejo with access to a restaurant, barbecue facilities, as well as a... Ubytování La casa de la playa se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Villa El Valle

9,6

Villa El Valle

Ubytování (Prázdninový dům) Villa El Valle. Villa El Valle is located in Tarajalejo and offers an outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Villa El Valle se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

El Roquito Ocean View

9,5

El Roquito Ocean View

Ubytování (Prázdninový dům) El Roquito Ocean View. El Roquito Ocean View is set in Tarajalejo and offers a garden and a terrace. Ubytování El Roquito Ocean View se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Villa CarpeDiem Tarajalejo con Jacuzzi

9,5

Villa CarpeDiem Tarajalejo con Jacuzzi

Ubytování (Prázdninový dům) Villa CarpeDiem Tarajalejo con Jacuzzi. Villa CarpeDiem Tarajalejo con Jacuzzi is set in Tarajalejo and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Villa CarpeDiem Tarajalejo con Jacuzzi se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Navia

9,5

Casa Navia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Navia. Casa Chiripa se nachází asi 2 km od pláže Caracol a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Navia se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Villa Calma

9,4

Villa Calma

Ubytování (Vila) Villa Calma. Villa Calma se nachází asi 2,5 km od pláže Caracol a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a možností zapůjčení jízdních kol zdarma. Ubytování Villa Calma se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Apartamento Don Carlos

9,4

Apartamento Don Carlos

Ubytování (Apartmán) Apartamento Don Carlos. Apartamento Don Carlos se nachází v Tarajalejo, jen 2,1 km od pláže Caracol. Nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamento Don Carlos se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Flixhome

9,4

Flixhome

Ubytování (Apartmán) Flixhome. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Flixhome offers accommodation in Tarajalejo with free WiFi and garden views. Ubytování Flixhome se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Apartamento Aguamarina

9,2

Apartamento Aguamarina

Ubytování (Apartmán) Apartamento Aguamarina. Apartamento Aguamarina is situated in Tarajalejo, 2.5 km from Caracol Beach, and features a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování Apartamento Aguamarina se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Adeyu Tropical

9,1

Adeyu Tropical

Ubytování (Apartmán) Adeyu Tropical. Adeyu Tropical se nachází v Tarajalejo, 2,4 km od pláže Caracol, a nabízí ubytování s klimatizací. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Adeyu Tropical se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Tarajalejo Beach G

9,1

Tarajalejo Beach G

Ubytování (Apartmán) Tarajalejo Beach G. Tarajalejo Beach G se nachází v Tarajalejo na ostrově Fuerteventura a nabízí balkon. 1,9 km od pláže Caracol. Ubytování Tarajalejo Beach G se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Tarajalejo Eco Ocean B

9

Tarajalejo Eco Ocean B

Ubytování (Apartmán) Tarajalejo Eco Ocean B. Tarajalejo Eco Ocean B is situated in Tarajalejo. It is set 1.9 km from Caracol Beach and offers free WiFi plus a 24-hour front desk. Ubytování Tarajalejo Eco Ocean B se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Enamorado

8,9

Casa Enamorado

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Enamorado. Casa Enamorado se nachází asi 2,2 km od pláže Caracol a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Casa Enamorado se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Rubén

8,9

Casa Rubén

Ubytování (Apartmán) Casa Rubén. Casa Rubén se nachází v Tarajalejo na ostrově Fuerteventura a nabízí terasu. 2,1 km od pláže Caracol. Ubytování Casa Rubén se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Ohana Roger

8,8

Ohana Roger

Ubytování (Apartmán) Ohana Roger. Featuring garden views, Ohana Roger provides accommodation with a patio and a kettle, around 2.3 km from Caracol Beach. Ubytování Ohana Roger se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Buena Fuerte Apartamentos Mari e Giuli

8,8

Buena Fuerte Apartamentos Mari e Giuli

Ubytování (Apartmány) Buena Fuerte Apartamentos Mari e Giuli. Set 1.8 km from Caracol Beach, Buena Fuerte Apartamentos Mari e Giuli offers accommodation with a balcony, as well as a terrace. Ubytování Buena Fuerte Apartamentos Mari e Giuli se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Pacific

8,8

Pacific

Ubytování (Prázdninový dům) Pacific. Pacific se nachází v Tarajalejo na ostrově Fuerteventura a nabízí terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pacific se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Ivan

8,7

Casa Ivan

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ivan. Set in Tarajalejo and only 2.2 km from Caracol Beach, Casa Ivan offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Casa Ivan se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Érika Tarajalejo

8,7

Casa Érika Tarajalejo

Ubytování (Apartmán) Casa Érika Tarajalejo. Casa Érika Tarajalejo se nachází v Tarajalejo a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Érika Tarajalejo se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Apartamento Janeli

8,7

Apartamento Janeli

Ubytování (Apartmán) Apartamento Janeli. Located just 2.3 km from Caracol Beach, Apartamento Janeli provides accommodation in Tarajalejo with access to a garden, a terrace, as well as a 24-hour... Ubytování Apartamento Janeli se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Holiday houses in Tarajalejo - home office with sea view

8,5

Holiday houses in Tarajalejo - home office with sea view

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday houses in Tarajalejo - home office with sea view. Holiday houses in Tarajalejo - home office with sea view se nachází v Tarajalejo a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s grilem a výhledem do... Ubytování Holiday houses in Tarajalejo - home office with sea view se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Érika Tarajalejo C

8,5

Casa Érika Tarajalejo C

Ubytování (Apartmán) Casa Érika Tarajalejo C. Casa Érika Tarajalejo C se nachází v Tarajalejo na ostrově Fuerteventura a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Érika Tarajalejo C se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Adeyu 2

8,4

Casa Adeyu 2

Ubytování (Apartmán) Casa Adeyu 2. Casa Adeyu 2 se nachází v Tarajalejo, 2,4 km od pláže Caracol, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Casa Adeyu 2 se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Tarajalejo Village

8,3

Tarajalejo Village

Ubytování (Prázdninové domy) Tarajalejo Village. Komplex Tarajalejo Village nabízí ubytování v prázdninových domech. Nachází se v letovisku Tarajalejo, 200 metrů od pláže. Ubytování Tarajalejo Village se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Tarajalejo Beach F

8,2

Tarajalejo Beach F

Ubytování (Apartmán) Tarajalejo Beach F. Tarajalejo Beach F se nachází v Tarajalejo na ostrově Fuerteventura a nabízí balkon. 1,9 km od pláže Caracol. Ubytování Tarajalejo Beach F se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

La Villa

8

La Villa

Ubytování (Vila) La Villa. Situated only 2.5 km from Caracol Beach in Tarajalejo, La Villa features accommodation fitted with a patio, garden and outdoor pool. Ubytování La Villa se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Tarajalejo Beach E

8

Tarajalejo Beach E

Ubytování (Apartmán) Tarajalejo Beach E. Tarajalejo Beach E se nachází v Tarajalejo na ostrově Fuerteventura a nabízí balkon. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Ubytování Tarajalejo Beach E se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Ele House

7,7

Ele House

Ubytování (Apartmán) Ele House. Ele House se nachází v Tarajalejo, jen 2,4 km od pláže Caracol, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ele House se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Apartment With Private Pool And Close To The Beach

Apartment With Private Pool And Close To The Beach

Ubytování (Apartmán) Apartment With Private Pool And Close To The Beach. Apartment With Private Pool se nachází v Tarajalejo, 2,6 km od pláže Caracol. Ubytování Apartment With Private Pool And Close To The Beach se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Romántica Fuego - Eco Retreat Finca Artis Tirma

Casa Romántica Fuego - Eco Retreat Finca Artis Tirma

Ubytování (Apartmán) Casa Romántica Fuego - Eco Retreat Finca Artis Tirma. Casa Romántica Fuego - Eco Retreat Finca Artis Tirma se nachází v Tarajalejo a nabízí zahradu a terasu. 14 km od letoviska Costa Calma. Ubytování Casa Romántica Fuego - Eco Retreat Finca Artis Tirma se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

VV CALMA VIEWS

VV CALMA VIEWS

Ubytování (Apartmán) VV CALMA VIEWS. VV CALMA VIEWS se nachází v Tarajalejo, 2,5 km od pláže Caracol. Ubytování VV CALMA VIEWS se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Tarajalejo Sun & Relax

Tarajalejo Sun & Relax

Ubytování (Apartmán) Tarajalejo Sun & Relax. Boasting city views, Tarajalejo Sun & Relax features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.6 km from Caracol Beach. Ubytování Tarajalejo Sun & Relax se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

TARAJALEJO BEACH DELUXE

TARAJALEJO BEACH DELUXE

Ubytování (Apartmán) TARAJALEJO BEACH DELUXE. Set in Tarajalejo, 2.1 km from Caracol Beach, TARAJALEJO BEACH DELUXE offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování TARAJALEJO BEACH DELUXE se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Sol y Mar

Sol y Mar

Ubytování (Apartmán) Sol y Mar. Sol y Mar se nachází v Tarajalejo a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nachází se 2,5 km od pláže Caracol a poskytuje turistické informace. Ubytování Sol y Mar se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Géminis, tranquila, bañada por el sol

Casa Géminis, tranquila, bañada por el sol

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Géminis, tranquila, bañada por el sol. Casa Géminis, Trana, bañada por el sol se nachází v Tarajalejo. Ubytování Casa Géminis, tranquila, bañada por el sol se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Rustic

Casa Rustic

Ubytování (Vila) Casa Rustic. Featuring a shared lounge, a garden, and a terrace, Casa Rustic features accommodation in Tarajalejo with garden views. Ubytování Casa Rustic se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Del Sol Canary Islands

Casa Del Sol Canary Islands

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Del Sol Canary Islands. Casa Del Sol Canary Islands se nachází v Tarajalejo. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Del Sol Canary Islands se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Alegría Aire - Eco Retreat Finca Artis Tirma

Casa Alegría Aire - Eco Retreat Finca Artis Tirma

Ubytování (Apartmán) Casa Alegría Aire - Eco Retreat Finca Artis Tirma. Casa Alegría Aire - Eco Retreat Finca Artis Tirma se nachází v Tarajalejo na ostrově Fuerteventura a nabízí zahradu. 32 km od Morro del Jable. Ubytování Casa Alegría Aire - Eco Retreat Finca Artis Tirma se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Sunset Beach Tarajalejo

Sunset Beach Tarajalejo

Ubytování (Apartmán) Sunset Beach Tarajalejo. Sunset Beach Tarajalejo se nachází v Tarajalejo, 2,2 km od pláže Caracol. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. K dispozici je také balkon. Ubytování Sunset Beach Tarajalejo se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Tranquila Tierra - Eco Retreat Finca Artis Tirma

Casa Tranquila Tierra - Eco Retreat Finca Artis Tirma

Ubytování (Apartmán) Casa Tranquila Tierra - Eco Retreat Finca Artis Tirma. Casa Tranquila Tierra - Eco Retreat Finca Artis Tirma se nachází v Tarajalejo a nabízí zahradu a terasu. 32 km od Morro del Jable. Ubytování Casa Tranquila Tierra - Eco Retreat Finca Artis Tirma se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Maravilla del Mar - home office with sea view

Casa Maravilla del Mar - home office with sea view

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maravilla del Mar - home office with sea view. Casa Maravilla del Mar - home office with sea view se nachází 2,5 km od pláže Caracol a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Maravilla del Mar - home office with sea view se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Finca Las Estrellas

Finca Las Estrellas

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Las Estrellas. Finca Las Estrellas se nachází v Tarajalejo na ostrově Fuerteventura a nabízí terasu a výhled na hory. 30 km od Morro del Jable. Ubytování Finca Las Estrellas se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).

Izannau Beach

Izannau Beach

Ubytování (Apartmán) Izannau Beach. Izannau Beach se nachází v Tarajalejo, 2,4 km od pláže Caracol. Ubytování Izannau Beach se nachází ve městě Tarajalejo (Španělsko - Fuerteventura).