Hledat

Ubytování

Popis ubytování Casa Blanca

Casa Blanca se nachází v Sant Lluis, 550 metrů od pláže Cala Binibèquer a 1,7 km od pláže Cala Binisafúller. Vila má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Pláž Calo Blanc je vzdálená 2,2 km. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Na letiště Menorca je to 5 km. Vila má také vlastní bazén. Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén

Jiná ubytování ve městě San Luis

Residencial Duquesa I 2324

Residencial Duquesa I 2324

Ubytování (Apartmán) Residencial Duquesa I 2324. Residencial Duquesa se nachází v San Luis de Sabinillas, 100 metrů od pláže Sabinillas a 1,8 km od pláže Playa de la Duquesa - El Castillo. Ubytování Residencial Duquesa I 2324 se nachází ve městě San Luis (Španělsko - Andalusie).

Caseta Diana - Alcaufar

Caseta Diana - Alcaufar

Ubytování (Prázdninový dům) Caseta Diana - Alcaufar. Caseta Diana - Alcaufar se nachází asi 2 km od pláže Punta Prima a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Caseta Diana - Alcaufar se nachází ve městě San Luis (Španělsko - Menorca).

Casa LA MARTINA

Casa LA MARTINA

Ubytování (Prázdninový dům) Casa LA MARTINA. Casa LA MARTINA is set in Sant Lluis and offers a garden. The property features pool and garden views. Ubytování Casa LA MARTINA se nachází ve městě San Luis (Španělsko - Menorca).

Casa Bruna - Binibeca Nou

Casa Bruna - Binibeca Nou

Ubytování (Vila) Casa Bruna - Binibeca Nou. Casa Bruna - Binibeca Nou se nachází v Sant Lluis, 750 metrů od pláže Cala Binibèquer a 2,4 km od pláže Cala Binisafúller. Ubytování Casa Bruna - Binibeca Nou se nachází ve městě San Luis (Španělsko - Menorca).

095 Siesta Home - Alicante Holiday

095 Siesta Home - Alicante Holiday

Ubytování (Apartmán) 095 Siesta Home - Alicante Holiday. 095 Siesta Home - Alicante Holiday se nachází v Torrevieji, 2,1 km od pláže Playa los Locos, 800 metrů od přístavu Torrevieja a 1,1 km od nákupního centra... Ubytování 095 Siesta Home - Alicante Holiday se nachází ve městě San Luis (Španělsko - Valencijské společenství).