Hledat

Ubytování

Popis ubytování Casa Blanca

Hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu, věnovat se pěší turistice nebo windsurfingu. Casa Blanca se nachází asi 2,3 km od pláže Areas a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Na letiště Vigo je to 42 km. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Toto ubytování se nachází 4 minuty chůze od pláže. Prázdninový dům má 3 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén

Jiná ubytování ve městě Raxo

Apartamento Rías Baixas - 1a Línea Playa Raxó

9,6

Apartamento Rías Baixas - 1a Línea Playa Raxó

Ubytování (Apartmán) Apartamento Rías Baixas - 1a Línea Playa Raxó. Apartamento nabízí ubytování s balkonem. Rías Baixas - 1a Linea Playa Raxo se nachází v Raxo. 5 km od Sanxenxo. Nabízí výhled na moře. Ubytování Apartamento Rías Baixas - 1a Línea Playa Raxó se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Coqueto apartamento en Raxó, Sanxenxo

9,5

Coqueto apartamento en Raxó, Sanxenxo

Ubytování (Apartmán) Coqueto apartamento en Raxó, Sanxenxo. Featuring garden views, Coqueto apartamento en Raxó, Sanxenxo provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2 km from Areas Beach. Ubytování Coqueto apartamento en Raxó, Sanxenxo se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Solmar

9,4

Apartamentos Solmar

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Solmar. Apartamentos Solmar se nachází v zahradách, 300 metrů od pláže Fuentemayor a 600 metrů od centra Raxó. Ubytování Apartamentos Solmar se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Apartamento con vistas en Raxó

9,1

Apartamento con vistas en Raxó

Ubytování (Apartmán) Apartamento con vistas en Raxó. Apartamento con vistas en s výhledem na moře Raxó nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 2 km od pláže Areas. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Apartamento con vistas en Raxó se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Altavista Apartment

8,9

Altavista Apartment

Ubytování (Apartmán) Altavista Apartment. Located just 2.3 km from Areas Beach, Altavista Apartment provides accommodation in Raxo with access to a spa and wellness centre, a terrace, as well as a... Ubytování Altavista Apartment se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Miramar Playa

8,3

Apartamentos Miramar Playa

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Miramar Playa. Apartamentos Miramar Playa se nachází v Raxo, přímo u pláže. Nabízí venkovní bazén a sluneční terasu s výhledem na moře. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartamentos Miramar Playa se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Playa de Raxó, al lado de Sanxenxo

7,8

Playa de Raxó, al lado de Sanxenxo

Ubytování (Apartmán) Playa de Raxó, al lado de Sanxenxo. Playa de Raxó, al lado de Sanxenxo se nachází u pláže Raxo, jen 2,2 km od pláže Areas. Nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Playa de Raxó, al lado de Sanxenxo se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Apartamento al lado de Sanxenxo

7,8

Apartamento al lado de Sanxenxo

Ubytování (Apartmán) Apartamento al lado de Sanxenxo. Apartamento al lado de Sanxenxo se nachází v Raxo, 2,1 km od pláže Areas, a nabízí výhled na moře. Ubytování Apartamento al lado de Sanxenxo se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Park Raxo

7,6

Apartamentos Park Raxo

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Park Raxo. Park Raxo Apartments se nachází 400 metrů od pláže Raxo v galicijském regionu Rias Baixas. Ubytování Apartamentos Park Raxo se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Hotel Nautilus

7,1

Hotel Nautilus

Ubytování (Hotel) Hotel Nautilus. Set on Raxó Beach, Hotel Nautilus is just 4km from the popular seaside town of Sanxenxo. Ubytování Hotel Nautilus se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

106536 - Apartment in Raxo

106536 - Apartment in Raxo

Ubytování (Apartmán) 106536 - Apartment in Raxo. Featuring sea views, 106536 - Apartment in Raxo is set in Raxo, 2.4 km from Areas Beach. Ubytování 106536 - Apartment in Raxo se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Playa Raxo 1

Apartamento Playa Raxo 1

Ubytování (Apartmán) Apartamento Playa Raxo 1. Featuring sea views, Apartamento Playa Raxo 1 provides accommodation with a terrace and a balcony, around 2 km from Areas Beach. Ubytování Apartamento Playa Raxo 1 se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Playa en las Rías Baixas - Raxó

Playa en las Rías Baixas - Raxó

Ubytování (Apartmán) Playa en las Rías Baixas - Raxó. Playa en las Rías Baixas - Raxó nabízí ubytování v Raxo, 2,3 km od pláže Areas. Ubytování Playa en las Rías Baixas - Raxó se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Playa Raxó 4

Apartamento Playa Raxó 4

Ubytování (Apartmán) Apartamento Playa Raxó 4. Apartamento Playa Raxó 4 nabízí ubytování v Raxo, 2 km od pláže Areas. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento Playa Raxó 4 se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Precioso apartamento en Raxó con magnificas vistas

Precioso apartamento en Raxó con magnificas vistas

Ubytování (Apartmán) Precioso apartamento en Raxó con magnificas vistas. Precioso apartamento en Raxó con magnificas vistas se nachází v Raxo. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Precioso apartamento en Raxó con magnificas vistas se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Raxó Apartaments

Raxó Apartaments

Ubytování (Apartmán) Raxó Apartaments. Situated in Raxo in the Galicia region, Raxó Apartaments has a balcony. Set 2.7 km from Areas Beach, the property features a terrace. Ubytování Raxó Apartaments se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Raxó Beach

Apartamento Raxó Beach

Ubytování (Apartmán) Apartamento Raxó Beach. Apartamento Raxó Beach se nachází v Raxo, asi 2,3 km od pláže Areas, a nabízí výhled na moře. Ubytování Apartamento Raxó Beach se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Apartment Vistamar Galicia Raxó

Apartment Vistamar Galicia Raxó

Ubytování (Apartmány) Apartment Vistamar Galicia Raxó. Apartment Vistamar Galicia Raxó is located in Raxo. Each unit comes with a balcony, a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a... Ubytování Apartment Vistamar Galicia Raxó se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

Apartamento con vistas al mar en Raxó

Apartamento con vistas al mar en Raxó

Ubytování (Apartmán) Apartamento con vistas al mar en Raxó. Situated in Raxo in the Galicia region, Apartamento con vistas al mar en Raxó features a balcony. Ubytování Apartamento con vistas al mar en Raxó se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).