Hledat

Ubytování

Casa bioclimática en un entorno espectacular Apartmán

26 Calle San Gregorio, 10373 Cabañas del Castillo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa bioclimática en un entorno espectacular. Casa bioclimática en un entorno espectacular se nachází v Cabañas del Castillo v regionu Extremadura a nabízí terasu a výhled do zahrady. 33 km od... Ubytování Casa bioclimática en un entorno espectacular se nachází ve městě Cabañas del Castillo (Španělsko - Extremadura).

Popis ubytování Casa bioclimática en un entorno espectacular

Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny se sprchou. 33 km od Trujilla. Ubytování je vzdálené 19 km od Guadalupe a 49 km od Talayuely. Casa bioclimática en un entorno espectacular má zahradu a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Casa bioclimática en un entorno espectacular se nachází v Cabañas del Castillo v regionu Extremadura a nabízí terasu a výhled do zahrady. K dispozici je také terasa. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Jiná ubytování ve městě Cabañas del Castillo

El Nido de La Collalba

9,7

El Nido de La Collalba

Ubytování (Apartmán) El Nido de La Collalba. El Nido de La Collalba is located in a peaceful area in the tiny village of Cabañas Del Castillo. It offers self-catering accommodation. Ubytování El Nido de La Collalba se nachází ve městě Cabañas del Castillo (Španělsko - Extremadura).

La Jara De Las Villuercas

9,6

La Jara De Las Villuercas

Ubytování (Venkovský dům) La Jara De Las Villuercas. Set inside the Sierra de Las Villuercas UNESCO Geopark, La Jara De Las Villuercas offers self-catering apartments in Cabañas del Castillo. Ubytování La Jara De Las Villuercas se nachází ve městě Cabañas del Castillo (Španělsko - Extremadura).