Hledat

Ubytování

Casa Bielsa Apartmány

Barrio San Antonio 51, 44410 Mosqueruela, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Casa Bielsa. Casa Bielsa se nachází v obci Mosqueruela, 41 km od obce Rubielos de Mora, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Bielsa se nachází ve městě Mosqueruela (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa Bielsa

K dispozici je také mikrovlnná trouba, lednice, sporák a kávovar. Všechny apartmány mají balkon, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, krb, posezení, TV s plochou obrazovkou, pračku a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Na letiště Castellon je to 98 km. V okolí se lze věnovat pěší turistice a lyžování. Ubytování je vzdálené 43 km od Vilafamesu a 47 km od Ondy. Casa Bielsa zajišťuje službu půjčení jízdních kol. Casa Bielsa se nachází v obci Mosqueruela, 41 km od obce Rubielos de Mora, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také terasa.

Jiná ubytování ve městě Mosqueruela

Apartamento Naturaleza

9,8

Apartamento Naturaleza

Ubytování (Apartmán) Apartamento Naturaleza. Apartamento Naturaleza is set in Mosqueruela and offers free bikes. The accommodation is 36 km from Cantavieja. Ubytování Apartamento Naturaleza se nachází ve městě Mosqueruela (Španělsko - Aragonie).

Casa Gómez

9,5

Casa Gómez

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gómez. This country house is located in the medieval town of Mosqueruela, 25 km from Valdelinares Ski Resort. Ubytování Casa Gómez se nachází ve městě Mosqueruela (Španělsko - Aragonie).

La Posada de Mosqueruela

9,4

La Posada de Mosqueruela

Ubytování (Venkovský dům) La Posada de Mosqueruela. Tento okouzlující venkovský penzion se nachází ve středověkém městě Mosqueruela. Ubytování La Posada de Mosqueruela se nachází ve městě Mosqueruela (Španělsko - Aragonie).

Rio La Estrella

9,4

Rio La Estrella

Ubytování (Apartmány) Rio La Estrella. Located in Mosqueruela, Rio La Estrella provides accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Rio La Estrella se nachází ve městě Mosqueruela (Španělsko - Aragonie).

Lapiaz

9,4

Lapiaz

Ubytování (Apartmán) Lapiaz. Lapiaz se nachází v Mosqueruele v Aragonském regionu a nabízí balkon. 29 km od Mora de Rubielos. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Lapiaz se nachází ve městě Mosqueruela (Španělsko - Aragonie).

Hotel Mas De Cebrian

9

Hotel Mas De Cebrian

Ubytování (Hotel) Hotel Mas De Cebrian. Hotel Mas De Cebrian is set in the countryside and features large grounds, an on-site restaurant and free WiFi. Ubytování Hotel Mas De Cebrian se nachází ve městě Mosqueruela (Španělsko - Aragonie).

Casa Maria Jesus

8,8

Casa Maria Jesus

Ubytování (Venkovský dům) Casa Maria Jesus. Situated in Mosqueruela, Casa Maria Jesus offers accommodation with a seating area and flat-screen TV. Free WiFi is offered. Ubytování Casa Maria Jesus se nachází ve městě Mosqueruela (Španělsko - Aragonie).

Apartamento PINAR PLANO

Apartamento PINAR PLANO

Ubytování (Apartmán) Apartamento PINAR PLANO. Apartamento PINAR PLANO is set in Mosqueruela. The accommodation is 36 km from Cantavieja. Ubytování Apartamento PINAR PLANO se nachází ve městě Mosqueruela (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Carrascales o Pinar Ciego

Apartamento Carrascales o Pinar Ciego

Ubytování (Apartmán) Apartamento Carrascales o Pinar Ciego. Set in Mosqueruela in the Aragon region, Apartamento Carrascales o Pinar Ciego features a balcony and mountain views. Ubytování Apartamento Carrascales o Pinar Ciego se nachází ve městě Mosqueruela (Španělsko - Aragonie).