Hledat

Ubytování

Casa Belleza Vila

07769 Cala en Blanes, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa Belleza. Casa Belleza se nachází v Cala en Blanes, pouhých 200 metrů od pláže Cala'n Blanes, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Belleza se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Popis ubytování Casa Belleza

Vila má 3 ložnice s klimatizací, jídelní kout a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí. Casa Belleza má také terasu. Na letiště Menorca je to 48 km. Mezi zajímavosti v okolí patří pláž Cala'n Brut, Cala'n Forcat a klub Marmara Oasis Menorca. Casa Belleza se nachází v Cala en Blanes, pouhých 200 metrů od pláže Cala'n Blanes, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Wi- Fi zdarma
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Cala'n Bosch

villa Getty

10

villa Getty

Ubytování (Apartmán) villa Getty. Vila Getty se nachází v Cala en Forcat, 50 metrů od pláže Cala'n Brut a 400 metrů od Cala'n Forcat, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací,... Ubytování villa Getty se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Villa Coves Noves

9,9

Villa Coves Noves

Ubytování (Vily) Villa Coves Noves. Nachází se v Punta Grossa na Menorce a Villa Coves Noves se nachází necelý 1 km od pláže Playa Arenal d'en Castell a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Villa Coves Noves se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Villa Santo Grande

9,8

Villa Santo Grande

Ubytování (Apartmán) Villa Santo Grande. Villa Santo Grande se nachází v Santo Tomás, 200 metrů od pláže Santo Tomás, a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Ubytování Villa Santo Grande se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

qui no passa

9,7

qui no passa

Ubytování (Prázdninový dům) qui no passa. Situated in Ciutadella, less than 1 km from Gran Beach and 2. Ubytování qui no passa se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

CHALET CERCA DE LA PLAYA

9,6

CHALET CERCA DE LA PLAYA

Ubytování (Apartmán) CHALET CERCA DE LA PLAYA. Boasting garden views, CHALET CERCA DE LA PLAYA provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.5 km from Artrutx Lighthouse. Ubytování CHALET CERCA DE LA PLAYA se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Chalet en Calan Forcat

9,6

Chalet en Calan Forcat

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet en Calan Forcat. Featuring an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Chalet en Calan Forcat offers accommodation in Cala en Forcat with free WiFi and pool... Ubytování Chalet en Calan Forcat se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Agroturismo Malbuger Nou Menorca -Adults only-

9,5

Agroturismo Malbuger Nou Menorca -Adults only-

Ubytování (Farma) Agroturismo Malbuger Nou Menorca -Adults only-. Nachází se v Mahón, Agroturismo Malbuger Nou Menorca - Adults only nabízí ubytování s přístupem do zahrady. Ubytování Agroturismo Malbuger Nou Menorca -Adults only- se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

roques

9,5

roques

Ubytování (Prázdninový dům) roques. Situated in Ciutadella, 1.1 km from Gran Beach and 300 metres from Cathedral of Minorca, roques features air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování roques se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Villa Regina

9,4

Villa Regina

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Regina. Villa Regina se nachází v Cala'n Bosch, 700 metrů od pláže Cala en Bosch a 1,3 km od pláže Son Xoriguer. Ubytování Villa Regina se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Villa Lauvic

9,4

Villa Lauvic

Ubytování (Vila) Villa Lauvic. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Lauvic is set in Cala'n Bosch. Ubytování Villa Lauvic se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Marina Way

9,4

Marina Way

Ubytování (Prázdninový dům) Marina Way. Boasting pool views, Marina Way offers accommodation with an outdoor swimming pool, a garden and a terrace, around 2.3 km from Cala Binibèquer Beach. Ubytování Marina Way se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Can Araya

9,4

Can Araya

Ubytování (Hotel) Can Araya. Can Araya features an outdoor swimming pool, bar, a shared lounge and garden in Ciutadella. Ubytování Can Araya se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Chalet Marivent

9,3

Chalet Marivent

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Marivent. Chalet Marivent is a holiday home set in Cala'n Bosch, 1 km from Artrutx Lighthouse. This holiday home offers a seasonal outdoor pool and free WiFi. Ubytování Chalet Marivent se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

SOLMAR MENORCACOM 19

9,2

SOLMAR MENORCACOM 19

Ubytování (Apartmán) SOLMAR MENORCACOM 19. SOLMAR MENORCACOM 19 se nachází v Cala'n Bosch a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování SOLMAR MENORCACOM 19 se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Villa Menorca BAY 4

9,2

Villa Menorca BAY 4

Ubytování (Vila) Villa Menorca BAY 4. Villa Menorca BAY 4 se nachází v letovisku Sa Caleta, 700 metrů od pláže Cala Santandria a 1,3 km od pláže Gran. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Villa Menorca BAY 4 se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Fragile Hotel

9,2

Fragile Hotel

Ubytování (Hotel) Fragile Hotel. Situated in Ciutadella and with Cathedral of Minorca reachable within 40 metres, Fragile Hotel features a garden, non-smoking rooms, free WiFi and a bar. Ubytování Fragile Hotel se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Chalet Tango

9,2

Chalet Tango

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Tango. Situated in Cala'n Bosch, 1.6 km from Son Xoriguer Beach, Chalet Tango features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi and a... Ubytování Chalet Tango se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Stupendo Appartamento a Cala’n Bosch Minorca

9

Stupendo Appartamento a Cala’n Bosch Minorca

Ubytování (Apartmán) Stupendo Appartamento a Cala’n Bosch Minorca. Situated in Cala'n Bosch, within less than 1 km of Son Xoriguer Beach and 1. Ubytování Stupendo Appartamento a Cala’n Bosch Minorca se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Ses Mora

9

Ses Mora

Ubytování (Apartmán) Ses Mora. Ses Mora se nachází ve městě Ciutadella, pouhých 200 metrů od pláže Cala Blanca, a nabízí ubytování u pláže s venkovním bazénem, zahradou, terasou a... Ubytování Ses Mora se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Villas Calan Bosch

9

Villas Calan Bosch

Ubytování (Vila) Villas Calan Bosch. Villas Calan Bosch se nachází v Cala'n Bosch a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Villas Calan Bosch se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Castell Sol - Arenal Den Castell

8,8

Castell Sol - Arenal Den Castell

Ubytování (Apartmán) Castell Sol - Arenal Den Castell. Castell Sol - Arenal Den Castell se nachází asi 250 metrů od pláže Playa Arenal d'en Castell a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na bazén. Ubytování Castell Sol - Arenal Den Castell se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Bressol des Vent. Villamar.

8,7

Bressol des Vent. Villamar.

Ubytování (Vila) Bressol des Vent. Villamar.. Bressol des Vent se nachází v Cala'n Bosch, 1 km od pláže Cala en Bosch a 1,6 km od pláže Son Xoriguer. Villamar. Ubytování Bressol des Vent. Villamar. se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Villa Moonlight

8,7

Villa Moonlight

Ubytování (Vila) Villa Moonlight. Villa Moonlight se nachází v Son Bou a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Villa Moonlight se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

Apartamento con piscina, Cala en Blanes Ciutadella

8,5

Apartamento con piscina, Cala en Blanes Ciutadella

Ubytování (Apartmán) Apartamento con piscina, Cala en Blanes Ciutadella. Apartamento con piscina, Cala en Blanes Ciutadella se nachází v Cala en Blanes, 100 metrů od Cala'n Forcat, 450 metrů od pláže Cales Piques a 700 metrů od... Ubytování Apartamento con piscina, Cala en Blanes Ciutadella se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).

APARTAMENTO S´ERMITA

8,5

APARTAMENTO S´ERMITA

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO S´ERMITA. APARTAMENTO S'ERMITA se nachází v Cala'n Bosch, 1,1 km od pláže Cala en Bosch a 1,7 km od pláže Son Xoriguer. Nabízí venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování APARTAMENTO S´ERMITA se nachází ve městě Cala'n Bosch (Španělsko - Menorca).