Hledat

Ubytování

Casa Barizo- Malpica Prázdninový dům

Rúa Seiruga, 15113 Malpica, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Barizo- Malpica. Casa Barizo- Malpica se nachází v obci Malpica v Galicii a nabízí zahradu. Do Santa Cruz de Oleiros je to 42 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Barizo- Malpica se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa Barizo- Malpica

Na letiště A Coruña je to 40 km. Prázdninový dům má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Do Santa Cruz de Oleiros je to 42 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Casa Barizo- Malpica se nachází v obci Malpica v Galicii a nabízí zahradu. Prázdninový dům stojí 39 km od města A Coruña a 45 km od Oleirosu.

Jiná ubytování ve městě Malpica

Casa de Campo

9,8

Casa de Campo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Campo. Casa de Campo is set in Malpica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa de Campo se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Pensua Sisargas

9,7

Pensua Sisargas

Ubytování (Apartmány) Pensua Sisargas. Situated in Malpica, 44 km from A Coruña, Pensua Sisargas features a terrace and free WiFi. Ubytování Pensua Sisargas se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Cabanas de Vendaval

9,6

Cabanas de Vendaval

Ubytování (Prázdninový areál) Cabanas de Vendaval. Set in Malpica, 43 km from Mera, Cabanas de Vendaval offers an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Cabanas de Vendaval se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartamento con vistas al mar

9,5

Apartamento con vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Apartamento con vistas al mar. Apartamento con vistas al mar se nachází v Malpici. Do Santa Cruz de Oleiros je to 38 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento con vistas al mar se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartamento Altamar

9,5

Apartamento Altamar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Altamar. Apartamento Altamar se nachází na pláži v Malpici a nabízí bezplatné Wi-Fi. 38 km od Santa Cruz de Oleiros. Ubytování Apartamento Altamar se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apt ILUKA Nuevo con vistas al mar

9,4

Apt ILUKA Nuevo con vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Apt ILUKA Nuevo con vistas al mar. Apartmán ILUKA Nuevo con vistas al mar se nachází v Malpici. 38 km od Santa Cruz de Oleiros. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apt ILUKA Nuevo con vistas al mar se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Malpica Greek Home

9,4

Malpica Greek Home

Ubytování (Apartmán) Malpica Greek Home. Malpica Greek Home se nachází v Malpici. Do Santa Cruz de Oleiros je to 38 km. Tento apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Malpica Greek Home se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Malpica NORDIC HOME

9,4

Malpica NORDIC HOME

Ubytování (Apartmán) Malpica NORDIC HOME. Malpica NORDIC HOME se nachází v obci Malpica v Galicii a nabízí terasu. Do Santa Cruz de Oleiros je to 38 km. Ubytování Malpica NORDIC HOME se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartamento Malpica Area Grande

9,4

Apartamento Malpica Area Grande

Ubytování (Apartmán) Apartamento Malpica Area Grande. Set in Malpica in the Galicia region, Apartamento Malpica Area Grande has a patio and garden views. Ubytování Apartamento Malpica Area Grande se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartamento marinero 2

9,2

Apartamento marinero 2

Ubytování (Apartmán) Apartamento marinero 2. Apartamento marinero 2 se nachází v Malpici. 38 km od Santa Cruz de Oleiros. Ubytování Apartamento marinero 2 se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Casa da Vasca

9,1

Casa da Vasca

Ubytování (Penzion) Casa da Vasca. All rooms at this guest house offer free Wi-Fi and some have views of the Atlantic Ocean. The Casa Vasca also has a restaurant-dining room with sea views. Ubytování Casa da Vasca se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Destino Deluxe Costa Da Morte

8,9

Destino Deluxe Costa Da Morte

Ubytování (Apartmán) Destino Deluxe Costa Da Morte. Destino Deluxe Costa Da Morte se nachází v Malpici. Arteixo leží 25 km daleko. Apartmán stojí 41 km od Oleirosu a 38 km od Santa Cruz de Oleiros. Ubytování Destino Deluxe Costa Da Morte se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartamento Naya

8,9

Apartamento Naya

Ubytování (Apartmán) Apartamento Naya. Apartamento Naya is located in Malpica. This property offers access to a patio and free private parking. Ubytování Apartamento Naya se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Hotel Rural Finca Aldeola

8,2

Hotel Rural Finca Aldeola

Ubytování (Hotel) Hotel Rural Finca Aldeola. Hotel Rural Finca Aldeola se nachází v Malpici a nabízí 3hvězdičkové ubytování se zahradou. Ubytování Hotel Rural Finca Aldeola se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

HOSTAL-PENSION PANCHITO

8,1

HOSTAL-PENSION PANCHITO

Ubytování (Penzion) HOSTAL-PENSION PANCHITO. Located in Malpica, HOSTAL-PENSION PANCHITO provides a bar and free WiFi throughout the property. Guests can enjoy city views. Ubytování HOSTAL-PENSION PANCHITO se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Piso Malpica

7,3

Piso Malpica

Ubytování (Apartmán) Piso Malpica. Piso Malpica se nachází v Malpici a nabízí sezónní venkovní bazén. 38 km od Santa Cruz de Oleiros. Ubytování Piso Malpica se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Rua as Neves

6,3

Rua as Neves

Ubytování (Apartmány) Rua as Neves. Located in Malpica in the Galicia region, Rua as Neves provides accommodation with free private parking. Ubytování Rua as Neves se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartment with 2 bedrooms in Malpica with wonderful city view and WiFi 50 m from the beach

5,8

Apartment with 2 bedrooms in Malpica with wonderful city view and WiFi 50 m from the beach

Ubytování (Apartmán) Apartment with 2 bedrooms in Malpica with wonderful city view and WiFi 50 m from the beach. Apartment with 2 bedrooms in Malpica with wonderful city view and WiFi 50 m from the beach is situated in Malpica. The property has city views. Ubytování Apartment with 2 bedrooms in Malpica with wonderful city view and WiFi 50 m from the beach se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Playa y Mar Home

Playa y Mar Home

Ubytování (Apartmán) Playa y Mar Home. Playa y Mar Home se nachází v obci Malpica v Galicii a nabízí balkon. Do Santa Cruz de Oleiros je to 38 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Playa y Mar Home se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartamento Alfareiro

Apartamento Alfareiro

Ubytování (Apartmány) Apartamento Alfareiro. Apartamento Alfareiro is situated in Malpica. Each unit has a fully equipped kitchen with a microwave, a seating area with a sofa, a flat-screen TV, a... Ubytování Apartamento Alfareiro se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Ocean View Malpica VUT

Ocean View Malpica VUT

Ubytování (Apartmán) Ocean View Malpica VUT. Ocean View Malpica VUT se nachází v Malpici, 300 metrů od pláže Praia de Maior, a nabízí ubytování s výhledem na moře. Ubytování Ocean View Malpica VUT se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Spellos en Malpica

Apartamentos Spellos en Malpica

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Spellos en Malpica. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartamentos Spellos en Malpica is set in Malpica. Ubytování Apartamentos Spellos en Malpica se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartamento Do Lar

Apartamento Do Lar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Do Lar. Located in Malpica in the Galicia region, Apartamento Do Lar has a terrace and garden views. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartamento Do Lar se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartment with 3 bedrooms in Malpica with wonderful sea view enclosed garden and WiFi 10 m from the beach

Apartment with 3 bedrooms in Malpica with wonderful sea view enclosed garden and WiFi 10 m from the beach

Ubytování (Apartmán) Apartment with 3 bedrooms in Malpica with wonderful sea view enclosed garden and WiFi 10 m from the beach. Situated in Malpica in the Galicia region, Apartment with 3 bedrooms in Malpica, with wonderful sea view, enclosed garden and WiFi - 10 m from the beach... Ubytování Apartment with 3 bedrooms in Malpica with wonderful sea view enclosed garden and WiFi 10 m from the beach se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Nordés2

Apartamentos Nordés2

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Nordés2. Apartamentos Nordés2 se nachází v Malpici. Do Santa Cruz de Oleiros je to 38 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartamentos Nordés2 se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartment with 2 bedrooms in Malpica with wonderful sea view enclosed garden and WiFi 10 m from the beach

Apartment with 2 bedrooms in Malpica with wonderful sea view enclosed garden and WiFi 10 m from the beach

Ubytování (Apartmán) Apartment with 2 bedrooms in Malpica with wonderful sea view enclosed garden and WiFi 10 m from the beach. Set in Malpica in the Galicia region, Apartment Rúa Emilio González López has a balcony. The air-conditioned accommodation is 44 km from A Coruña. Ubytování Apartment with 2 bedrooms in Malpica with wonderful sea view enclosed garden and WiFi 10 m from the beach se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

OKTHEWAY MALPICA

OKTHEWAY MALPICA

Ubytování (Apartmán) OKTHEWAY MALPICA. OKTHEWAY MALPICA se nachází v Malpici a nabízí ubytování s balkonem. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování OKTHEWAY MALPICA se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartment with 5 bedrooms in Malpica with wonderful sea view furnished terrace and WiFi 10 m from the beach

Apartment with 5 bedrooms in Malpica with wonderful sea view furnished terrace and WiFi 10 m from the beach

Ubytování (Apartmán) Apartment with 5 bedrooms in Malpica with wonderful sea view furnished terrace and WiFi 10 m from the beach. Apartment with 5 bedrooms in Malpica with wonderful sea view furnished terrace and WiFi 10 m from the beach is set in Malpica. Ubytování Apartment with 5 bedrooms in Malpica with wonderful sea view furnished terrace and WiFi 10 m from the beach se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartment with 3 bedrooms in Malpica with furnished terrace

Apartment with 3 bedrooms in Malpica with furnished terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment with 3 bedrooms in Malpica with furnished terrace. Apartment with 3 bedrooms in Malpica with furnished terrace is set in Malpica. Ubytování Apartment with 3 bedrooms in Malpica with furnished terrace se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartamento Dorna

Apartamento Dorna

Ubytování (Apartmán) Apartamento Dorna. Apartamento Dorna is situated in Malpica. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Apartamento Dorna se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).

Apartamento Area Mayor

Apartamento Area Mayor

Ubytování (Apartmán) Apartamento Area Mayor. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartamento Area Mayor is situated in Malpica. Ubytování Apartamento Area Mayor se nachází ve městě Malpica (Španělsko - Galicie).