Hledat

Ubytování

Casa Azul Prázdninový dům

Calle Niagara, 38688 El Jaral, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Azul. Casa Azul se nachází v El Jaralu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. 18 km od Los Cristianos. Ubytování Casa Azul se nachází ve městě El Jaral (Španělsko - Tenerife).

Popis ubytování Casa Azul

Casa Azul stojí 31 km od Puerta de la Cruz a 17 km od Playa de las Americas. Hosté mohou využívat saunu. 18 km od Los Cristianos. Kuchyňský kout je vybavený myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, sporákem a rychlovarnou konvicí. Na letiště Tenerife Sur je to 24 km. Casa Azul se nachází v El Jaralu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu.

Jiná ubytování ve městě El Jaral

La Casita

La Casita

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita. La Casita is located in El Jaral and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování La Casita se nachází ve městě El Jaral (Španělsko - Tenerife).

Casa Niagara

Casa Niagara

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Niagara. Boasting a restaurant, a garden, and a terrace, Casa Niagara features accommodation in El Jaral with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Niagara se nachází ve městě El Jaral (Španělsko - Tenerife).

Casa Niagara

Casa Niagara

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Niagara. Casa Niagara se nachází v El Jaralu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. 18 km od Los Cristianos. Ubytování Casa Niagara se nachází ve městě El Jaral (Španělsko - Tenerife).

Casa Verde

Casa Verde

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Verde. Casa Verde se nachází v El Jaralu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. 18 km od Los Cristianos. Ubytování Casa Verde se nachází ve městě El Jaral (Španělsko - Tenerife).

Stunning home in El Jaral with WiFi and 2 Bedrooms

Stunning home in El Jaral with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in El Jaral with WiFi and 2 Bedrooms. Stunning home in El Jaral se nachází v El Gastoru a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na moře, terasou, Wi-Fi a 2 ložnicemi. Ubytování Stunning home in El Jaral with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě El Jaral (Španělsko - Andalusie).

La Paloma

La Paloma

Ubytování (Prázdninový dům) La Paloma. La Paloma se nachází v El Jaralu a nabízí sezónní venkovní bazén a zahradu. 18 km od Los Cristianos. Ubytování La Paloma se nachází ve městě El Jaral (Španělsko - Tenerife).

La Casita

La Casita

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita. La Casita se nachází v El Jaralu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. 18 km od Los Cristianos. Ubytování La Casita se nachází ve městě El Jaral (Španělsko - Tenerife).

Casa La Paloma

Casa La Paloma

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Paloma. Set in El Jaral, Casa La Paloma offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Casa La Paloma se nachází ve městě El Jaral (Španělsko - Tenerife).