Hledat

Ubytování

Casa Ayabe Privát

Calle San Pedro, 10, 31600 Jaurrieta, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Casa Ayabe. Casa Ayabe se nachází v Jaurrietě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Toto ubytování v soukromí má výhled na město a je vzdálené 13 km od Ochagavía. Ubytování Casa Ayabe se nachází ve městě Jaurrieta (Španělsko - Navarra).

Popis ubytování Casa Ayabe

Na letiště Pamplona je to 76 km. Toto ubytování v soukromí má výhled na město a je vzdálené 13 km od Ochagavía. Casa Ayabe se nachází v Jaurrietě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Po dni stráveném pěší turistikou nebo jízdou na kole mohou hosté relaxovat ve společném salonku. Casa Ayabe stojí 32 km od Roncesvalles a Isaba. Toto ubytování v soukromí má satelitní TV. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Každé ráno se podává kontinentální snídaně.

Jiná ubytování ve městě Jaurrieta

Casa Zubiat

10

Casa Zubiat

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Zubiat. Casa Zubiat se nachází v Jaurrietě, 12 km od Ochagavía, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Zubiat se nachází ve městě Jaurrieta (Španělsko - Navarra).

Casa rural Lucuj

9

Casa rural Lucuj

Ubytování (Venkovský dům) Casa rural Lucuj. Situated in Jaurrieta, Casa rural Lucuj features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Casa rural Lucuj se nachází ve městě Jaurrieta (Španělsko - Navarra).