Hledat

Ubytování

Casa Atilano Las Puntas La Frontera El Hierro Prázdninový dům

Carretera General las Puntas 20A, 38911 Las Puntas, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Atilano Las Puntas La Frontera El Hierro. Casa Atilano Las Puntas La Frontera El Hierro se nachází v Las Puntas v regionu El Hierro a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Atilano Las Puntas La Frontera El Hierro se nachází ve městě Las Puntas (Španělsko - El Hierro).

Popis ubytování Casa Atilano Las Puntas La Frontera El Hierro

Prázdninový dům stojí 8 km od Valverde a 17 km od La Restingy. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, pračkou a toustovačem. Casa Atilano Las Puntas La Frontera El Hierro se nachází v Las Puntas v regionu El Hierro a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Jiná ubytování ve městě Las Puntas

Villa Gallotia

9,7

Villa Gallotia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Gallotia. Villa Gallotia se nachází v Las Puntas a nabízí zahradu a terasu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Gallotia se nachází ve městě Las Puntas (Španělsko - El Hierro).

Villa Juan

9,6

Villa Juan

Ubytování (Vily) Villa Juan. Located in Las Puntas, 12 km from Valverde, Villa Juan provides a garden and free WiFi. The villa offers a terrace. Ubytování Villa Juan se nachází ve městě Las Puntas (Španělsko - El Hierro).

CASA MAR AZUL

9,4

CASA MAR AZUL

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MAR AZUL. CASA MAR AZUL se nachází v Las Puntas v regionu El Hierro a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování CASA MAR AZUL se nachází ve městě Las Puntas (Španělsko - El Hierro).

Bungalows Los Roques de Salmor

8,8

Bungalows Los Roques de Salmor

Ubytování (Vily) Bungalows Los Roques de Salmor. Located in Las Puntas, 13 km from Valverde, Bungalows Los Roques de Salmor provides an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Bungalows Los Roques de Salmor se nachází ve městě Las Puntas (Španělsko - El Hierro).

Vivienda Vacacional Meridiano

8,5

Vivienda Vacacional Meridiano

Ubytování (Prázdninové domy) Vivienda Vacacional Meridiano. Located in Las Puntas, 13 km from Valverde, Vivienda Vacacional Meridiano provides a garden and free WiFi. Ubytování Vivienda Vacacional Meridiano se nachází ve městě Las Puntas (Španělsko - El Hierro).

Vv El Cercado de la montaña (1)

8,5

Vv El Cercado de la montaña (1)

Ubytování (Apartmán) Vv El Cercado de la montaña (1). Vv El Cercado de la montaña (1) is located in Las Puntas and offers a garden and a terrace. Ubytování Vv El Cercado de la montaña (1) se nachází ve městě Las Puntas (Španělsko - El Hierro).

El Cercado la montaña 4 Las Puntas

7,6

El Cercado la montaña 4 Las Puntas

Ubytování (Apartmán) El Cercado la montaña 4 Las Puntas. Situated in Las Puntas in the Canary Islands region, El Cercado la montaña 4 Las Puntas features a garden. Ubytování El Cercado la montaña 4 Las Puntas se nachází ve městě Las Puntas (Španělsko - El Hierro).

Apartment seafront

Apartment seafront

Ubytování (Apartmán) Apartment seafront. Apartment seafront is situated in Las Puntas and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartment seafront se nachází ve městě Las Puntas (Španělsko - El Hierro).

Estupenda Villa con piscina privada, chimenea, frente al mar, El Hierro

Estupenda Villa con piscina privada, chimenea, frente al mar, El Hierro

Ubytování (Vila) Estupenda Villa con piscina privada, chimenea, frente al mar, El Hierro. Estupenda Villa con piscina privada, chimenea, frente al mar, El Hierro se nachází ve Fronteře a nabízí venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do... Ubytování Estupenda Villa con piscina privada, chimenea, frente al mar, El Hierro se nachází ve městě Las Puntas (Španělsko - El Hierro).

Casa Nela. Rural y acogedora en Las Puntas El Hierro

Casa Nela. Rural y acogedora en Las Puntas El Hierro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nela. Rural y acogedora en Las Puntas El Hierro. Casa Nela se nachází v Las Puntas v regionu El Hierro. Rural y acogedora en Las Puntas El Hierro má terasu a výhled na moře. Ubytování Casa Nela. Rural y acogedora en Las Puntas El Hierro se nachází ve městě Las Puntas (Španělsko - El Hierro).