Hledat

Ubytování

Casa Aspe Jaca Apartmán

27 Calle 7 de Febrero de 1883, 22700 Jaca, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa Aspe Jaca. Casa Aspe Jaca se nachází v Jace a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. 49 km od Gavarnie. Ubytování Casa Aspe Jaca se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa Aspe Jaca

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také terasa. Casa Aspe Jaca se nachází v Jace a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Casa Aspe Jaca stojí 49 km od Huescy a 36 km od Torly. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo lyžování nebo relaxovat v zahradě. 49 km od Gavarnie. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s bidetem.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Lyžování

Jiná ubytování ve městě Jaca

OTAL URBAN de "Casa Otal"

10

OTAL URBAN de "Casa Otal"

Ubytování (Apartmán) OTAL URBAN de "Casa Otal". OTAL URBAN de "Casa Otal" se nachází v Jace a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 49 km od Gavarnie. Ubytování OTAL URBAN de "Casa Otal" se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Casa Otal

9,9

Casa Otal

Ubytování (Apartmán) Casa Otal. Situated in Jaca, Casa Otal features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden views and is 46 km from Sallent de Gállego. Ubytování Casa Otal se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Oroel

9,9

Oroel

Ubytování (Apartmán) Oroel. Oroel is located in Jaca. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Oroel se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

O Zierzo

9,7

O Zierzo

Ubytování (Prázdninový dům) O Zierzo. Set in Jaca, O Zierzo offers accommodation with a patio and free WiFi. The holiday home has garden views and is 46 km from Sallent de Gállego. Ubytování O Zierzo se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Villa iacca

9,6

Villa iacca

Ubytování (Hotel) Villa iacca. Villa Iacca se nachází jen 4 minuty chůze od historického centra Jacy a kluziště. Nabízí terasu a výhled na horu Oroel. Ubytování Villa iacca se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Lujoso ático en el centro de Jaca

9,6

Lujoso ático en el centro de Jaca

Ubytování (Apartmán) Lujoso ático en el centro de Jaca. Set in Jaca in the Aragon region, Lujoso ático en el centro de Jaca features a patio and garden views. Ubytování Lujoso ático en el centro de Jaca se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Ventana al Pirineo

9,6

Ventana al Pirineo

Ubytování (Apartmán) Ventana al Pirineo. Situated in Jaca in the Aragon region, Ventana al Pirineo has a terrace and mountain views. Ubytování Ventana al Pirineo se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

PURA VIDA PIRINEOS

9,6

PURA VIDA PIRINEOS

Ubytování (Penzion) PURA VIDA PIRINEOS. Featuring free WiFi throughout the property, a shared lounge and garden, PURA VIDA PIRINEOS is situated in Jaca. The guest house has family rooms. Ubytování PURA VIDA PIRINEOS se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Modern & cosy Apartment in Jaca Pyrenees Spain

9,5

Modern & cosy Apartment in Jaca Pyrenees Spain

Ubytování (Apartmán) Modern & cosy Apartment in Jaca Pyrenees Spain. Moderní a útulný apartmán v Jaca Pyrenees Španělsko se nachází v Jace. 48 km od Gavarnie. Ubytování Modern & cosy Apartment in Jaca Pyrenees Spain se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Los Sauces I

9,5

Los Sauces I

Ubytování (Apartmán) Los Sauces I. Los Sauces I is situated in Jaca and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytování Los Sauces I se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Fuendeplata

9,4

Apartamento Fuendeplata

Ubytování (Apartmán) Apartamento Fuendeplata. Apartamento Fuendeplata se nachází v Jace a nabízí terasu. 45 km od města Cauterets. Apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Apartamento Fuendeplata se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

COBEXO. Moderno y luminoso en el centro de Jaca

9,4

COBEXO. Moderno y luminoso en el centro de Jaca

Ubytování (Apartmán) COBEXO. Moderno y luminoso en el centro de Jaca. COBEXO. Moderno y luminoso en el centro de Jaca se nachází v Jace. 48 km od Gavarnie. Ubytování COBEXO. Moderno y luminoso en el centro de Jaca se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Apartamento nuevo céntrico en jaca

9,4

Apartamento nuevo céntrico en jaca

Ubytování (Apartmán) Apartamento nuevo céntrico en jaca. Apartamento nuevo céntrico en jaca is situated in Jaca and offers a fitness centre and a terrace. Ubytování Apartamento nuevo céntrico en jaca se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Habital Suites

9,4

Habital Suites

Ubytování (Penzion) Habital Suites. Habital Suites provides free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Jaca. Guests can make use of a shared lounge. Ubytování Habital Suites se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Alojamiento Turístico Calle Mayor Jaca

9,3

Alojamiento Turístico Calle Mayor Jaca

Ubytování (Apartmán) Alojamiento Turístico Calle Mayor Jaca. Alojamiento Turístico Calle Mayor Jaca se nachází ve městě Jaca. 49 km od Gavarnie. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Alojamiento Turístico Calle Mayor Jaca se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Aticoroel

9,3

Apartamento Aticoroel

Ubytování (Apartmán) Apartamento Aticoroel. Set in Jaca, Apartamento Aticoroel offers accommodation with a private pool and mountain views. Ubytování Apartamento Aticoroel se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Ático Jaca Ciudadela

9,3

Ático Jaca Ciudadela

Ubytování (Prázdninový dům) Ático Jaca Ciudadela. Boasting accommodation with a private pool, Ático Jaca Ciudadela is situated in Jaca. The accommodation is 28 km from Candanchú. Ubytování Ático Jaca Ciudadela se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Rural Badaguas

9,3

Rural Badaguas

Ubytování (Apartmán) Rural Badaguas. Rural Badaguas se nachází v Jace a nabízí ubytování s terasou. 49 km od Formigalu a 42 km od Astúnu. Ubytování Rural Badaguas se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Ático Jaca a 200 m de la Ciudadela

9,2

Ático Jaca a 200 m de la Ciudadela

Ubytování (Apartmán) Ático Jaca a 200 m de la Ciudadela. Atico en Jaca frente a la ciudadela is situated in Jaca. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Ático Jaca a 200 m de la Ciudadela se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Punta Espata

9,2

Apartamento Punta Espata

Ubytování (Apartmán) Apartamento Punta Espata. Apartamento Punta Espata is located in Jaca. The accommodation is 31 km from Candanchú. Ubytování Apartamento Punta Espata se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

maravilla en la plaza de la catedral

9,2

maravilla en la plaza de la catedral

Ubytování (Apartmán) maravilla en la plaza de la catedral. Maravilla en la plaza de la catedral is located in Jaca and offers a terrace. The accommodation is 29 km from Candanchú. Ubytování maravilla en la plaza de la catedral se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Jaca Centrum

9,2

Jaca Centrum

Ubytování (Apartmán) Jaca Centrum. Located in Jaca in the Aragon region, Jaca Centrum features a balcony and city views. Ubytování Jaca Centrum se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Maus

9,2

Apartamento Maus

Ubytování (Apartmán) Apartamento Maus. Apartamento Maus se nachází ve městě Jaca v Aragonii a nabízí balkon a výhled do zahrady. 50 km od Cauterets. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento Maus se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Badaguás (Jaca) - Duplex en el Pirineo

9,1

Badaguás (Jaca) - Duplex en el Pirineo

Ubytování (Apartmán) Badaguás (Jaca) - Duplex en el Pirineo. Badaguás (Jaca) - Duplex en El Pirineo se nachází v Jace a nabízí restauraci, bar a zahradu. 45 km od Cauterets. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Badaguás (Jaca) - Duplex en el Pirineo se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Jaca-Centro

9,1

Jaca-Centro

Ubytování (Apartmán) Jaca-Centro. Located in Jaca, Jaca-Centro provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features city views and is 29 km from Candanchú. Ubytování Jaca-Centro se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Piso grande en el centro de Jaca con WIFI y garaje

9,1

Piso grande en el centro de Jaca con WIFI y garaje

Ubytování (Apartmán) Piso grande en el centro de Jaca con WIFI y garaje. Set in Jaca in the Aragon region, Piso grande en el centro de Jaca con WIFI y garaje has a patio and city views. Ubytování Piso grande en el centro de Jaca con WIFI y garaje se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Piso Pirineos

9,1

Piso Pirineos

Ubytování (Apartmán) Piso Pirineos. Piso Pirineos se nachází v Jace. 45 km od Panticosy. Ubytování Piso Pirineos se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Mirador de Vega

9,1

Mirador de Vega

Ubytování (Apartmán) Mirador de Vega. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Mirador de Vega is situated in Jaca. Ubytování Mirador de Vega se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Ramiro I, 3 hab, terraza, WIFI y garaje

9

Ramiro I, 3 hab, terraza, WIFI y garaje

Ubytování (Apartmán) Ramiro I, 3 hab, terraza, WIFI y garaje. Ramiro I, 3 hab, terraza, WIFI y garaje se nachází v Jace a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ramiro I, 3 hab, terraza, WIFI y garaje se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Estiviellas, Pirineo

9

Apartamento Estiviellas, Pirineo

Ubytování (Apartmán) Apartamento Estiviellas, Pirineo. Apartamento Estiviellas, Pirineo se nachází v Jace. 48 km od Gavarnie. Ubytování Apartamento Estiviellas, Pirineo se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Plaza Catedral Jaca

9

Plaza Catedral Jaca

Ubytování (Apartmán) Plaza Catedral Jaca. Plaza Catedral Jaca se nachází v Jace. 50 km od města Sallent de Gállego. Ubytování Plaza Catedral Jaca se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

La Martina, Parking incluido

9

La Martina, Parking incluido

Ubytování (Apartmán) La Martina, Parking incluido. Located in Jaca in the Aragon region, La Martina has a patio and city views. The air-conditioned accommodation is 47 km from Gourette. Ubytování La Martina, Parking incluido se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

La Perla del Pirineo

9

La Perla del Pirineo

Ubytování (Apartmán) La Perla del Pirineo. La Perla del Pirineo is located in Jaca. The property features mountain views and is 30 km from Candanchú. Ubytování La Perla del Pirineo se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Loft con 2 habitaciones recién reformado.

9

Loft con 2 habitaciones recién reformado.

Ubytování (Apartmán) Loft con 2 habitaciones recién reformado.. Loft con 2 habitaciones recién reformado. Nachází se v Jace. 48 km od Gavarnie. Ubytování Loft con 2 habitaciones recién reformado. se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Atico Jaca Oroel

9

Atico Jaca Oroel

Ubytování (Apartmán) Atico Jaca Oroel. Atico Jaca Oroel se nachází v Jace a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Atico Jaca Oroel se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Mirador de Leres

8,9

Mirador de Leres

Ubytování (Apartmán) Mirador de Leres. Mirador de Leres se nachází ve městě Jaca v Aragonii a nabízí zahradu. 45 km od Cauterets. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Mirador de Leres se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Marques de la Cadena

8,9

Apartamento Marques de la Cadena

Ubytování (Apartmán) Apartamento Marques de la Cadena. Apartamento Marques de la Cadena is located in Jaca. The accommodation is 29 km from Candanchú. Ubytování Apartamento Marques de la Cadena se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Jaca Snow

8,9

Apartamento Jaca Snow

Ubytování (Apartmán) Apartamento Jaca Snow. Apartamento Jaca Snow se nachází v Jace. 46 km od Panticosy. Ubytování Apartamento Jaca Snow se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Garmo Negro

8,9

Apartamento Garmo Negro

Ubytování (Apartmán) Apartamento Garmo Negro. Apartamento Garmo Negro se nachází v Jace. Klimatizované ubytování je vzdálené 50 km od Cauterets. Ubytování Apartamento Garmo Negro se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Vega

8,9

Apartamento Vega

Ubytování (Apartmán) Apartamento Vega. Apartamento Vega se nachází ve městě Jaca. 46 km od Panticosy. Apartmán má 3 ložnice a 2 koupelny se sprchou a fénem. Ubytování Apartamento Vega se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Apartamento Libertad

8,8

Apartamento Libertad

Ubytování (Apartmán) Apartamento Libertad. Apartamento Libertad se nachází v letovisku Jaca v Aragonii a nabízí balkon a výhled do zahrady. 48 km od Gavarnie. Ubytování Apartamento Libertad se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

La Postal de Collarada

8,8

La Postal de Collarada

Ubytování (Apartmán) La Postal de Collarada. La Postal de Collarada se nachází v Jace a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na hory. 49 km od Gavarnie. Ubytování La Postal de Collarada se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

COQUETO APARTAMENTO

8,8

COQUETO APARTAMENTO

Ubytování (Apartmán) COQUETO APARTAMENTO. COQUETO APARTAMENTO se nachází v Jace a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 50 km od Cauterets. Ubytování COQUETO APARTAMENTO se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

San Nicolás

8,8

San Nicolás

Ubytování (Prázdninový dům) San Nicolás. San Nicolás se nachází v obci Jaca v Aragonii a nabízí balkon a výhled na město. 48 km od Gavarnie. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování San Nicolás se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Precioso apartamento en el centro de Jaca

8,8

Precioso apartamento en el centro de Jaca

Ubytování (Apartmán) Precioso apartamento en el centro de Jaca. Precioso apartamento en El centro de Jaca má balkon. 49 km od Gavarnie. Ubytování Precioso apartamento en el centro de Jaca se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Hotel Alda Jolio Jaca

8,8

Hotel Alda Jolio Jaca

Ubytování (Hotel) Hotel Alda Jolio Jaca. Situated in Jaca, Hotel Alda Jolio Jaca features 2-star accommodation with private balconies. Ubytování Hotel Alda Jolio Jaca se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Hotel Jaqués

8,8

Hotel Jaqués

Ubytování (Hotel) Hotel Jaqués. This hotel makes it easy for you to discover the rich Romanesque heritage of Jaca, to walk the Santiago Way or enjoy the skiing and mountains in the centre... Ubytování Hotel Jaqués se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).

Ananda

8,7

Ananda

Ubytování (Apartmán) Ananda. Ananda se nachází ve městě Jaca a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén a bar. 45 km od Cauterets. Ubytování Ananda se nachází ve městě Jaca (Španělsko - Aragonie).