Hledat

Ubytování

Casa As Salcedas Prázdninový dům

Lugar Salcedas Nº3, San Salvador de Meis, 36637 Meis, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa As Salcedas. Casa As Salcedas se nachází v obci Meis v Galicii a nabízí terasu a výhled na řeku. Vigo je vzdálené 28 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa As Salcedas se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa As Salcedas

Casa As Salcedas se nachází v obci Meis v Galicii a nabízí terasu a výhled na řeku. Casa As Salcedas stojí 12 km od Sanxenxo a 46 km od Santiaga de Compostela. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, pračkou, sporákem a toustovačem. Vigo je vzdálené 28 km. Na místě je k dispozici gril a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Na letiště Vigo je to 30 km.

Jiná ubytování ve městě Meis

A Casa das Barreiras

9,9

A Casa das Barreiras

Ubytování (Prázdninový dům) A Casa das Barreiras. A Casa das Barreiras se nachází v obci Meis v Galicii a nabízí balkon. 25 km od Viga. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování A Casa das Barreiras se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Enoturismo Casa de Chantada

9,9

Enoturismo Casa de Chantada

Ubytování (Prázdninový dům) Enoturismo Casa de Chantada. Enoturismo Casa de Chantada se nachází v obci Meis v Galicii a nabízí terasu. Ubytování Enoturismo Casa de Chantada se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Chalets Tito Gómez Meis

9,9

Chalets Tito Gómez Meis

Ubytování (Prázdninové domy) Chalets Tito Gómez Meis. Situated in Paradela, 23 km from Sanxenxo, Chalets Tito Gómez Meis features a garden and free WiFi. Ubytování Chalets Tito Gómez Meis se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Casa Rural El Abuelo de Arcos

9,8

Casa Rural El Abuelo de Arcos

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural El Abuelo de Arcos. With mountain views, El Abuelo de Arcos is located in Meis and has a restaurant, a shared lounge, bar, garden, seasonal outdoor pool and terrace. Ubytování Casa Rural El Abuelo de Arcos se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Enoturismo Novavila Rias Baixas Wine Design

9,7

Enoturismo Novavila Rias Baixas Wine Design

Ubytování (Hotel) Enoturismo Novavila Rias Baixas Wine Design. Set in Meis, Enoturismo Novavila Rias Baixas Wine Design has a shared lounge, garden and free WiFi. Ubytování Enoturismo Novavila Rias Baixas Wine Design se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

A Casa De Lucha

9,5

A Casa De Lucha

Ubytování (Venkovský dům) A Casa De Lucha. A Casa De Lucha se nachází v obci Meis v Galicii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování A Casa De Lucha se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Madeinfofan Suite Rural con Jardín

9,4

Madeinfofan Suite Rural con Jardín

Ubytování (Bed and breakfast) Madeinfofan Suite Rural con Jardín. Madeinfofan Suite Rural con Jardín se nachází v obci Meis v Galicii a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Madeinfofan Suite Rural con Jardín se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

O Paxareco De Ay

9

O Paxareco De Ay

Ubytování (Penzion) O Paxareco De Ay. O Paxareco má společný bazén. De Ay se nachází v údolí Salnés, 15 km od města Pontevedra. Ubytování O Paxareco De Ay se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

CASA D´PEPE

8,3

CASA D´PEPE

Ubytování (Prázdninový dům) CASA D´PEPE. Boasting a tennis court and a terrace, CASA D´PEPE offers accommodation in Meis with free WiFi and pool views. Ubytování CASA D´PEPE se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Blue Green Armenteira Rias Baixas

8,3

Blue Green Armenteira Rias Baixas

Ubytování (Prázdninový dům) Blue Green Armenteira Rias Baixas. Located in Meis in the Galicia region, Blue Green Armenteira Rias Baixas has a patio and garden views. Ubytování Blue Green Armenteira Rias Baixas se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Casa Pedra e Auga

8,1

Casa Pedra e Auga

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pedra e Auga. Casa Pedra e Auga se nachází v obci Meis a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 25 km od Viga. Ubytování Casa Pedra e Auga se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Habitaciones en Casa de Campo Rural

8,1

Habitaciones en Casa de Campo Rural

Ubytování (Privát) Habitaciones en Casa de Campo Rural. Set in Meis in the Galicia region, Habitaciones en Casa de Campo Rural offers accommodation with free private parking. Ubytování Habitaciones en Casa de Campo Rural se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Casa Valboa

Casa Valboa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Valboa. Casa Valboa se nachází v obci Meis a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 9 km od Pontevedry. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Valboa se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Piscina y Barbacoa a 10 min de la Playa

Piscina y Barbacoa a 10 min de la Playa

Ubytování (Apartmán) Piscina y Barbacoa a 10 min de la Playa. Set in Meis in the Galicia region, Piscina y Barbacoa a 10 min de la Playa has a garden. The accommodation is 11 km from Pontevedra. Ubytování Piscina y Barbacoa a 10 min de la Playa se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Ático con Piscina y Barbacoa

Ático con Piscina y Barbacoa

Ubytování (Apartmán) Ático con Piscina y Barbacoa. Featuring accommodation with a private pool, Ático con Piscina y Barbacoa is located in Meis. Ubytování Ático con Piscina y Barbacoa se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

O Apartamento do Xanza, ideal para parejas ADAPTADO MOVILIDAD REDUCIDA

O Apartamento do Xanza, ideal para parejas ADAPTADO MOVILIDAD REDUCIDA

Ubytování (Apartmán) O Apartamento do Xanza, ideal para parejas ADAPTADO MOVILIDAD REDUCIDA. O Apartamento do Xanza, ideal para parejas ADAPTADO MOVILIDAD REDUCIDA is situated in Meis and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování O Apartamento do Xanza, ideal para parejas ADAPTADO MOVILIDAD REDUCIDA se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Impresionante casa rústica con piscina

Impresionante casa rústica con piscina

Ubytování (Vila) Impresionante casa rústica con piscina. Impresionante casa rústica con piscina se nachází v obci Meis a nabízí soukromý bazén. Do Viga je to 30 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Impresionante casa rústica con piscina se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Villa Nogueira - Casa Rústica Lujosa con piscina, barbacoa y chimenea

Villa Nogueira - Casa Rústica Lujosa con piscina, barbacoa y chimenea

Ubytování (Vila) Villa Nogueira - Casa Rústica Lujosa con piscina, barbacoa y chimenea. Villa Nogueira - Casa Rústica Lujosa con piscina, barbacoa y chimenea se nachází v Meis a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Villa Nogueira - Casa Rústica Lujosa con piscina, barbacoa y chimenea se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Casa Maquieira 1

Casa Maquieira 1

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maquieira 1. Casa Maquieira 1 se nachází ve městě Covas a nabízí vířivku. 28 km od Viga. Ubytování Casa Maquieira 1 se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Casa maquieira

Casa maquieira

Ubytování (Prázdninový dům) Casa maquieira. Casa maquieira se nachází v obci Meis v Galicii a nabízí terasu. Vigo je vzdálené 26 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa maquieira se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Casal do Marco

Casal do Marco

Ubytování (Prázdninový dům) Casal do Marco. Casal do Marco se nachází v obci Meis v Galicii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casal do Marco se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

Impresionante Casa Rural en Meis

Impresionante Casa Rural en Meis

Ubytování (Prázdninový dům) Impresionante Casa Rural en Meis. Impresionante Casa Rural en Meis se nachází v Meis a nabízí zahradu, gril a terasu. Vigo je vzdálené 29 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Impresionante Casa Rural en Meis se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).

A Casa do Xanza, Riviera gallega

A Casa do Xanza, Riviera gallega

Ubytování (Prázdninový dům) A Casa do Xanza, Riviera gallega. Set in Meis, A Casa do Xanza, Riviera gallega offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování A Casa do Xanza, Riviera gallega se nachází ve městě Meis (Španělsko - Galicie).