Hledat

Ubytování

CASA ANTIGUA Apartmán

Calle nuevo horizonte , 21, 35610 Costa de Antigua, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) CASA ANTIGUA. CASA ANTIGUA se nachází v letovisku Costa de Antigua a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování CASA ANTIGUA se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Popis ubytování CASA ANTIGUA

Hosté mohou využívat sluneční terasu a v okolí se věnovat cyklistice. CASA ANTIGUA se nachází v letovisku Costa de Antigua a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Tento apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s jídelním koutem a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou a pračkou. CASA ANTIGUA stojí 2 km od pláže Castillo a 2,1 km od pláže Playa Barranco de la Muley. Nachází se 1,3 km od pláže Playa Las Caletillas a nabízí turistické informace. Na letiště Fuerteventura jsou to 4 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Wi- Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Antigua

El Olivar Las Salinas

10

El Olivar Las Salinas

Ubytování (Prázdninový dům) El Olivar Las Salinas. Located in Costa de Antigua, 1.4 km from Muralla en la Playa, El Olivar Las Salinas provides accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi, room... Ubytování El Olivar Las Salinas se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Villa Molino de La Corte

10

Villa Molino de La Corte

Ubytování (Vila) Villa Molino de La Corte. Situated in Antigua in the Canary Islands region, Villa Molino de La Corte has a garden. Ubytování Villa Molino de La Corte se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Villa El Molino

9,8

Villa El Molino

Ubytování (Vila) Villa El Molino. Set in Caleta De Fuste, within 1.4 km of Castillo Beach, Villa El Molino offers accommodation with free WiFi, air conditioning and an outdoor swimming... Ubytování Villa El Molino se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

CASA MILLAN

9,7

CASA MILLAN

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MILLAN. CASA MILLAN se nachází asi 1,4 km od pláže Playa Las Caletillas a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování CASA MILLAN se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Villa Vistas by Calima Villas

9,7

Villa Vistas by Calima Villas

Ubytování (Vila) Villa Vistas by Calima Villas. Villa Vistas by Calima Villas se nachází v Costa de Antigua, v blízkosti pláží Elba a 1,6 km od pláže Playa del Muellito. Ubytování Villa Vistas by Calima Villas se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Muy equipado, familiar con piscina, terraza y barbacoa

9,7

Muy equipado, familiar con piscina, terraza y barbacoa

Ubytování (Vila) Muy equipado, familiar con piscina, terraza y barbacoa. Muy equipado, familiar con piscina, terraza y barbacoa se nachází v Costa de Antigua, jen 1,5 km od pláže Playa Las Caletillas a 1,7 km od pláže Castillo. Ubytování Muy equipado, familiar con piscina, terraza y barbacoa se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Villa Cindy

9,7

Villa Cindy

Ubytování (Vila) Villa Cindy. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Cindy is located in Caleta De Fuste. Ubytování Villa Cindy se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Tito´s Beach House

9,6

Tito´s Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Tito´s Beach House. Tito ́s nabízí bezplatné Wi-Fi. Beach House se nachází na pláži v Pozo Negro. 34 km od Puerto del Rosario. Ubytování Tito´s Beach House se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Villa Surprise only Solar Energy

9,6

Villa Surprise only Solar Energy

Ubytování (Vila) Villa Surprise only Solar Energy. Set in Caleta De Fuste, Villa Surprise only Solar Energy features accommodation with a private pool, a patio and lake views. Ubytování Villa Surprise only Solar Energy se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Villa Antigua

9,5

Villa Antigua

Ubytování (Vila) Villa Antigua. Featuring pool views, Villa Antigua features accommodation with a patio and a kettle, around 2.1 km from Castillo Beach. Ubytování Villa Antigua se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Casa de Nico

9,5

Casa de Nico

Ubytování (Venkovský dům) Casa de Nico. Casa de Nico is set in Antigua and offers free bikes and a terrace. Ubytování Casa de Nico se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Apartamento Costa de Antigua

9,5

Apartamento Costa de Antigua

Ubytování (Apartmán) Apartamento Costa de Antigua. Located in Costa de Antigua, Apartamento Costa de Antigua provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartamento Costa de Antigua se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Hotel Rural Era de la Corte - Adults only

9,5

Hotel Rural Era de la Corte - Adults only

Ubytování (Venkovský dům) Hotel Rural Era de la Corte - Adults only. Tento venkovský hotel určený pouze pro dospělé se nachází v samém srdci ostrova Fuerteventura na Kanárských ostrovech. Ubytování Hotel Rural Era de la Corte - Adults only se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Casa El Horno

9,5

Casa El Horno

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Horno. Located in Antigua, Casa El Horno provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Casa El Horno se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

La Aurora

9,4

La Aurora

Ubytování (Prázdninový dům) La Aurora. La Aurora, a property with a terrace, is set in Antigua, 300 metres from Castillo Beach. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování La Aurora se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Villa Valerie

9,4

Villa Valerie

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Valerie. Boasting garden views, Villa Valerie offers accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden, around 1.4 km from Castillo Beach. Ubytování Villa Valerie se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Villa Las Palmeras

9,4

Villa Las Palmeras

Ubytování (Vila) Villa Las Palmeras. Villa Las Palmeras se nachází v Antigui a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Do Corraleja je to 38 km. Ubytování Villa Las Palmeras se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

MONTAÑA VALLES DE ORTEGA -C

9,3

MONTAÑA VALLES DE ORTEGA -C

Ubytování (Apartmán) MONTAÑA VALLES DE ORTEGA -C. MONTAÑA VALLES DE ORTEGA -C is located in Valles de Ortega and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování MONTAÑA VALLES DE ORTEGA -C se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Villa Vulcano by Calima Villas

9,3

Villa Vulcano by Calima Villas

Ubytování (Vila) Villa Vulcano by Calima Villas. Villa Vulcano by Calima Villas se nachází v letovisku Costa de Antigua, necelý 1 km od pláží Elba, a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování Villa Vulcano by Calima Villas se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Fuertebeds Villa Valeria

9,2

Fuertebeds Villa Valeria

Ubytování (Prázdninový dům) Fuertebeds Villa Valeria. Boasting pool views, Fuertebeds Villa Valeria features accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around less than 1 km from Castillo Beach. Ubytování Fuertebeds Villa Valeria se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Alexa House

9,1

Alexa House

Ubytování (Apartmán) Alexa House. Alexa House se nachází v letovisku Costa de Antigua a nabízí venkovní bazén, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Alexa House se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Puerta del Sol

9,1

Puerta del Sol

Ubytování (Apartmán) Puerta del Sol. Featuring pool views, Puerta del Sol provides accommodation with a patio and a kettle, around 800 metres from Castillo Beach. Ubytování Puerta del Sol se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Apartamento en Caleta Paraíso.

9

Apartamento en Caleta Paraíso.

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Caleta Paraíso.. Situated in Costa de Antigua, just 1.9 km from Castillo Beach, Apartamento en Caleta Paraíso. Ubytování Apartamento en Caleta Paraíso. se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

CASA NORA - Ocean view - Patio - Pool - Home office

9

CASA NORA - Ocean view - Patio - Pool - Home office

Ubytování (Apartmán) CASA NORA - Ocean view - Patio - Pool - Home office. CASA NORA - Ocean view - Patio - Pool - Home office se nachází v letovisku Costa de Antigua, pouhých 1,5 km od pláže Castillo, a nabízí ubytování s... Ubytování CASA NORA - Ocean view - Patio - Pool - Home office se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Apartamento Oceanview , Sol con Vistas al mar y Piscina

9

Apartamento Oceanview , Sol con Vistas al mar y Piscina

Ubytování (Apartmán) Apartamento Oceanview , Sol con Vistas al mar y Piscina. Boasting a patio with pool views, an outdoor swimming pool and a garden, Appartamento Sole con vista mare, Fuerteventura can be found in Costa de Antigua,... Ubytování Apartamento Oceanview , Sol con Vistas al mar y Piscina se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

La Casita de Emma

9

La Casita de Emma

Ubytování (Apartmán) La Casita de Emma. Located 2.1 km from Castillo Beach, La Casita de Emma is in Costa de Antigua and features a garden and a terrace. Ubytování La Casita de Emma se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Villa Encanto Fuerteventura

9

Villa Encanto Fuerteventura

Ubytování (Vila) Villa Encanto Fuerteventura. Villa Encanto Fuerteventura se nachází v Antigui a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Villa Encanto Fuerteventura se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

White Mountain by Aloha Bay

9

White Mountain by Aloha Bay

Ubytování (Apartmány) White Mountain by Aloha Bay. White Mountain by Aloha Bay has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Costa de Antigua, 2.4 km from Castillo Beach. Ubytování White Mountain by Aloha Bay se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

VIP GOLF VILLA 21

9

VIP GOLF VILLA 21

Ubytování (Vila) VIP GOLF VILLA 21. Featuring pool views, VIP GOLF VILLA 21 offers accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around less than 1 km from Castillo Beach. Ubytování VIP GOLF VILLA 21 se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Paulalucía

9

Paulalucía

Ubytování (Apartmán) Paulalucía. Boasting garden views, Paulalucía provides accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 2.1 km from Castillo Beach. Ubytování Paulalucía se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Las Torres del Castillo, 208Marina

9

Las Torres del Castillo, 208Marina

Ubytování (Apartmán) Las Torres del Castillo, 208Marina. Boasting pool views, Las Torres del Castillo, 208Marina features accommodation with a restaurant, an outdoor swimming pool and a bar, around 2. Ubytování Las Torres del Castillo, 208Marina se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Apartamento London , Costa de Antigua , Fuerteventura

8,9

Apartamento London , Costa de Antigua , Fuerteventura

Ubytování (Apartmán) Apartamento London , Costa de Antigua , Fuerteventura. Boasting garden views, Apartamento London, Costa de Antigua, Fuerteventura features accommodation with a balcony and a kettle, around 2. Ubytování Apartamento London , Costa de Antigua , Fuerteventura se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Casita Tropical

8,9

Casita Tropical

Ubytování (Apartmán) Casita Tropical. Casita Tropical se nachází v letovisku Costa de Antigua, 1,3 km od pláže Playa Las Caletillas, 2 km od pláže Castillo a 2,1 km od pláže Playa Barranco de... Ubytování Casita Tropical se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Apartamento SUN Relax en Fuerteventura

8,9

Apartamento SUN Relax en Fuerteventura

Ubytování (Apartmán) Apartamento SUN Relax en Fuerteventura. Featuring pool views, Apartamento SUN Relax en Fuerteventura provides accommodation with a patio and a kettle, around 2 km from Castillo Beach. Ubytování Apartamento SUN Relax en Fuerteventura se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Apartamento "Happyness" Frente Piscina Fuerteventura

8,8

Apartamento "Happyness" Frente Piscina Fuerteventura

Ubytování (Apartmán) Apartamento "Happyness" Frente Piscina Fuerteventura. Located in Costa de Antigua in the Canary Islands region, Apartamento "Happyness" Frente Piscina Fuerteventura features a patio and pool views. Ubytování Apartamento "Happyness" Frente Piscina Fuerteventura se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Villa Carlota

8,8

Villa Carlota

Ubytování (Vila) Villa Carlota. Offering an outdoor swimming pool and pool view, Villa Carlota is set in Costa de Antigua, less than 1 km from Elba Beaches and a 16-minute walk from Playa... Ubytování Villa Carlota se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Casa Biba

8,7

Casa Biba

Ubytování (Apartmán) Casa Biba. Set in Costa de Antigua in the Canary Islands region, Casa Biba features a balcony. The property has garden views and is 45 km from Costa Calma. Ubytování Casa Biba se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

SUNSET RUBY ,1 Bedroom, SWIMMING POOL

8,7

SUNSET RUBY ,1 Bedroom, SWIMMING POOL

Ubytování (Apartmán) SUNSET RUBY ,1 Bedroom, SWIMMING POOL. SUNSET RUBY,1 Bedroom se nachází v Caleta De Fuste, pouhých 300 metrů od pláže Castillo. Ubytování SUNSET RUBY ,1 Bedroom, SWIMMING POOL se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Villa Vital Fuerteventura - Hospitable, Atmospheric, Authentic, Small-scale accommodation

8,7

Villa Vital Fuerteventura - Hospitable, Atmospheric, Authentic, Small-scale accommodation

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Vital Fuerteventura - Hospitable, Atmospheric, Authentic, Small-scale accommodation. Villa Vital Fuerteventura - Hospitable, Atmospheric, Authentic, Small-scale accommodation se nachází v Antigui a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu,... Ubytování Villa Vital Fuerteventura - Hospitable, Atmospheric, Authentic, Small-scale accommodation se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

PARAISO 137

8,6

PARAISO 137

Ubytování (Apartmán) PARAISO 137. Featuring a terrace, PARAISO 137 features accommodation in Costa de Antigua with free WiFi and sea views. Located 1. Ubytování PARAISO 137 se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Wild Fuerteventura holidays

8,6

Wild Fuerteventura holidays

Ubytování (Apartmán) Wild Fuerteventura holidays. Apartmán Wild Fuerteventura se nachází ve městě Costa de Antigua. Ubytování Wild Fuerteventura holidays se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Fuerteventura Park

8,6

Fuerteventura Park

Ubytování (Apartmán) Fuerteventura Park. Featuring garden views, Fuerteventura Park offers accommodation with a garden, around 2.4 km from Castillo Beach. Ubytování Fuerteventura Park se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).

Casa la Orilla

8,6

Casa la Orilla

Ubytování (Vila) Casa la Orilla. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Casa la Orilla is set in Antigua. The property features pool views and is 44 km from Costa Calma. Ubytování Casa la Orilla se nachází ve městě Antigua (Španělsko - Fuerteventura).