Hledat

Ubytování

Casa Animas Casasol Centro Prázdninový dům

Animas, 6, 29780 Nerja, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Animas Casasol Centro. Casa Animas Casasol Centro se nachází v centru města Nerja, kousek od pláží Calahonda a El Salon. Ubytování Casa Animas Casasol Centro se nachází ve městě Molino de las Ánimas (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa Animas Casasol Centro

Toto ubytování se nachází 6 minut chůze od pláže. Casa Animas Casasol Centro stojí 50 km od letiště Federico Garcia Lorca Granada-Jaen. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. Prázdninový dům má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na moře. Casa Animas Casasol Centro zajišťuje službu půjčení auta. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je myčka nádobí a rychlovarná konvice. Casa Animas Casasol Centro se nachází v centru města Nerja, kousek od pláží Calahonda a El Salon. Poskytuje výhled na město a hory a je vzdálen 350 metrů od pláže Caletilla. K dispozici je také gril. Ubytování je vzdálené 400 metrů od evropského balkonu a 2,6 km od Punta Lara.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Letištní transfer
  • Terasa
  • Gril

Jiná ubytování ve městě Molino de las Ánimas

Mar Menor Home with shared pool and walk from beach

7,6

Mar Menor Home with shared pool and walk from beach

Ubytování (Prázdninové domy) Mar Menor Home with shared pool and walk from beach. Located in Molino de las Ánimas in the Murcia region and Villananitos Beach reachable within 2. Ubytování Mar Menor Home with shared pool and walk from beach se nachází ve městě Molino de las Ánimas (Španělsko - Murcie).