Hledat

Ubytování

Casa Anhelo El Candíl Prázdninový dům

Calle Juan Ramón Jiménez 6, 24855 Puebla de Lillo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Anhelo El Candíl. Casa Anhelo El Candíl se nachází v Puebla de Lillo a nabízí ubytování s balkonem. 39 km od města Covadonga. Ubytování Casa Anhelo El Candíl se nachází ve městě Puebla de Lillo (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování Casa Anhelo El Candíl

Ubytování je vzdálené 40 km od Cangas de Onís a 50 km od Arenas de Cabrales. Casa Anhelo El Candíl se nachází v Puebla de Lillo a nabízí ubytování s balkonem. Prázdninový dům má 5 ložnic, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň, pračku a 5 koupelen s vanou nebo sprchou. 39 km od města Covadonga. Casa Anhelo El Candl má zahradu a v okolí se můžete věnovat rybaření. Prázdninový dům má terasu. Na letiště Asturias je to 87 km.

Jiná ubytování ve městě Puebla de Lillo

Casa Abedul

9,5

Casa Abedul

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Abedul. Casa Abedul se nachází v Puebla de Lillo a nabízí sdílený lounge a tenisový kurt. 39 km od města Covadonga. Ubytování Casa Abedul se nachází ve městě Puebla de Lillo (Španělsko - Kastilie a León).

Montes de Lillo

9,5

Montes de Lillo

Ubytování (Apartmán) Montes de Lillo. Montes de Lillo se nachází v Puebla de Lillo a nabízí tenisový kurt. 39 km od města Covadonga. Ubytování Montes de Lillo se nachází ve městě Puebla de Lillo (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamento Las Nieves

9,4

Apartamento Las Nieves

Ubytování (Apartmán) Apartamento Las Nieves. Offering free WiFi and mountain views, Apartamento Las Nieves is an accommodation situated in Puebla de Lillo. Ubytování Apartamento Las Nieves se nachází ve městě Puebla de Lillo (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Susarón

9

Casa Susarón

Ubytování (Privát) Casa Susarón. Casa Susarón se nachází v Puebla de Lillo, 39 km od Covadongy, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Susarón se nachází ve městě Puebla de Lillo (Španělsko - Kastilie a León).

Peña del viento a pie de pistas estación San Isidro

8,4

Peña del viento a pie de pistas estación San Isidro

Ubytování (Apartmán) Peña del viento a pie de pistas estación San Isidro. Peña del viento a pie de pistas estación San Isidro se nachází v Puebla de Lillo. 37 km od Cangas de Onís. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Peña del viento a pie de pistas estación San Isidro se nachází ve městě Puebla de Lillo (Španělsko - Kastilie a León).

Bungalós Las Nieves

8,1

Bungalós Las Nieves

Ubytování (Kemp) Bungalós Las Nieves. Bungalós Las Nieves se nachází v Puebla de Lillo v Kastilii a Leonu a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Bungalós Las Nieves se nachází ve městě Puebla de Lillo (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamentos La Picota

7,8

Apartamentos La Picota

Ubytování (Apartmány) Apartamentos La Picota. Featuring garden views, Apartamentos La Picota in Cofiñal features accommodation, a garden and a terrace. Ubytování Apartamentos La Picota se nachází ve městě Puebla de Lillo (Španělsko - Kastilie a León).

las nieves de lillo

las nieves de lillo

Ubytování (Apartmán) las nieves de lillo. Las nieves de lillo is located in Puebla de Lillo. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování las nieves de lillo se nachází ve městě Puebla de Lillo (Španělsko - Kastilie a León).