Hledat

Ubytování

Casa Angy 3 Prázdninový dům

Pago de zahora 111, 11160 Zahora, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Angy 3. Casa Angy 3 se nachází 2 km od pláže El Palmar a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. 400 metrů od pláže Zahora. Ubytování Casa Angy 3 se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa Angy 3

Casa Angy 3 stojí 2,2 km od zálivu Trafalgar. 400 metrů od pláže Zahora. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také terasa. Casa Angy 3 se nachází 2 km od pláže El Palmar a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Prázdninový dům se nachází v přízemí a má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, pračkou, varnou deskou a toustovačem. V ubytování Casa Angy 3 máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Na letiště Jerez je to 78 km. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Zahora

Casa Miguelin 2

10

Casa Miguelin 2

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Miguelin 2. Situated in Zahora, Casa Miguelin 2 features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Casa Miguelin 2 se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Chalet en Zahora/Caños de Meca

10

Chalet en Zahora/Caños de Meca

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet en Zahora/Caños de Meca. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Chalet en Zahora/Caños de Meca provides accommodation in Zahora with free WiFi and garden views. Ubytování Chalet en Zahora/Caños de Meca se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa-Estudio Pachamama

9,6

Casa-Estudio Pachamama

Ubytování (Venkovský dům) Casa-Estudio Pachamama. Casa-Estudio Pachamama se nachází v Zahoře, 2,2 km od pláže El Palmar a zálivu Trafalgar, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Casa-Estudio Pachamama se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Residencial La Teja

9,6

Residencial La Teja

Ubytování (Apartmány) Residencial La Teja. Residencial La Teja stojí v zahradě se společným venkovním bazénem, vířivkou, grilem a dětskými houpačkami. Ubytování Residencial La Teja se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Placer de Meca

9,4

Placer de Meca

Ubytování (Venkovský dům) Placer de Meca. Klimatizované prázdninové domy Placer de Meca mají zařízenou verandu nebo terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Placer de Meca se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa Miguelin 2

9,4

Casa Miguelin 2

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Miguelin 2. Casa Miguelin 2 se nachází v obci Zahora a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Miguelin 2 se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa ZAHOMAR con PISCINA EXTERIOR

9,4

Casa ZAHOMAR con PISCINA EXTERIOR

Ubytování (Venkovský dům) Casa ZAHOMAR con PISCINA EXTERIOR. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Casa ZAHOMAR con PISCINA EXTERIOR features accommodation in Zahora with free WiFi... Ubytování Casa ZAHOMAR con PISCINA EXTERIOR se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Hostal Los Pinos

9,3

Hostal Los Pinos

Ubytování (Penzion) Hostal Los Pinos. Tento okouzlující andaluský penzion je obklopen zahradami a má venkovní bazén se slanou vodou s hydromasážním tryskou a vířivkou. Ubytování Hostal Los Pinos se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casas Isabel

9,2

Casas Isabel

Ubytování (Venkovský dům) Casas Isabel. Casas Isabel se nachází ve městě Zahora, pouhých 8 minut chůze od pláže Zahora, a nabízí zahradu, terasu, gril a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Casas Isabel se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Las casitas de zahora - casitasmanoli

9,2

Las casitas de zahora - casitasmanoli

Ubytování (Prázdninový dům) Las casitas de zahora - casitasmanoli. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Las casitas de zahora - casitasmanoli is situated in Zahora. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Las casitas de zahora - casitasmanoli se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Viviendas Turísticas El Mero

9,2

Viviendas Turísticas El Mero

Ubytování (Prázdninové domy) Viviendas Turísticas El Mero. Viviendas Turísticas El Mero is 5 minutes’ walk from Los Caños de Meca Beach. Ubytování Viviendas Turísticas El Mero se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos Costa Trafalgar

8,9

Apartamentos Costa Trafalgar

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Costa Trafalgar. Apartamentos Costa Trafalgar se nachází v Los Caños de Meca na mysu Trafalgar a nabízí velkou zahradu. Ubytování Apartamentos Costa Trafalgar se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa Baro

8,9

Casa Baro

Ubytování (Venkovský dům) Casa Baro. Casa Baro se nachází v obci Zahora v Andalusii a má terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Baro se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Villa Ana

8,7

Villa Ana

Ubytování (Vila) Villa Ana. Villa Ana se nachází kolem venkovního bazénu a nabízí vilu s 5 ložnicemi a bezplatným parkováním. Má velkou středomořskou zahradu a verandu s grilem. Ubytování Villa Ana se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Hacienda Sajorami

8,7

Hacienda Sajorami

Ubytování (Venkovský dům) Hacienda Sajorami. Hacienda Sajorami se nachází v obci Zahora, jen pár metrů od pláže Zahora, a nabízí elegantní klimatizované pokoje s terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Hacienda Sajorami se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casas el Camino

8,7

Casas el Camino

Ubytování (Venkovský dům) Casas el Camino. Located on Zahora, on the beautiful Costa de la Luz in the Cadiz Province, Casas el Camino boasts an outdoor swimming pool and country houses with garden... Ubytování Casas el Camino se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casas El Suspiro

8,6

Casas El Suspiro

Ubytování (Venkovský dům) Casas El Suspiro. Featuring a garden with swimming pool, Casas El Suspiro is set in a peaceful area in Zahora. Ubytování Casas El Suspiro se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos Hacienda Sajorami

8,5

Apartamentos Hacienda Sajorami

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Hacienda Sajorami. Apartamentos Hacienda Sajorami se nachází 150 metrů od pláže Zahora a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Apartamentos Hacienda Sajorami se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa Zahorita Playa

8,5

Casa Zahorita Playa

Ubytování (Apartmány) Casa Zahorita Playa. Nachází se v Zahoře v Andalusii, s pláží Zahora a El Palmar Casa Zahorita Playa nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v... Ubytování Casa Zahorita Playa se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Habitaciones Sajorami Beach

8,3

Habitaciones Sajorami Beach

Ubytování (Penzion) Habitaciones Sajorami Beach. Habitaciones Sajorami Beach nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a přímý přístup na pláž Zahora. Ubytování Habitaciones Sajorami Beach se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Arriba y Abajo Cadiz

8,3

Arriba y Abajo Cadiz

Ubytování (Prázdninové domy) Arriba y Abajo Cadiz. Arriba y Abajo Cadiz se nachází v obci Zahora v Andalusii, nedaleko pláží Zahora a El Palmar. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Arriba y Abajo Cadiz se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casara Tres

8,3

Casara Tres

Ubytování (Prázdninový dům) Casara Tres. Boasting garden views, Casara Tres features accommodation with a terrace and a kettle, around 400 metres from Zahora Beach. Ubytování Casara Tres se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

La Quinta de María Luisa

8,2

La Quinta de María Luisa

Ubytování (Venkovský dům) La Quinta de María Luisa. La Quinta de Maria Luisa is located in a private 30,000 m2 estate in Zahora, Barbate. Ubytování La Quinta de María Luisa se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos Turisticos Bahia De Trafalgar

8,2

Apartamentos Turisticos Bahia De Trafalgar

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Turisticos Bahia De Trafalgar. Located in Zahora in the Andalucía region, Apartamentos Turisticos Bahia De Trafalgar features a terrace. Ubytování Apartamentos Turisticos Bahia De Trafalgar se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa Jazmín

7,3

Casa Jazmín

Ubytování (Venkovský dům) Casa Jazmín. Located on Zahora, on the beautiful Costa de la Luz in Cadiz, Casa Jazmin is only a 10-minute walk from the beach. Ubytování Casa Jazmín se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

La Yeguada

7,1

La Yeguada

Ubytování (Apartmány) La Yeguada. La Yeguada se nachází v obci Zahora v Andalusii, jen pár kroků od pláže Zahora. Ubytování La Yeguada se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa Martín

7

Casa Martín

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Martín. Casa Martin is located in the village of Zahora, a 5-minute walk from the beach at Cala Meléndez. Ubytování Casa Martín se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Sahaba Zahora

6,8

Sahaba Zahora

Ubytování (Penzion) Sahaba Zahora. Sahaba Zahora se nachází v obci Zahora v Andalusii, 1,3 km od pláže Zahora a zálivu Trafalgar. Ubytování Sahaba Zahora se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

House - 2 Bedrooms with WiFi - 01738

House - 2 Bedrooms with WiFi - 01738

Ubytování (Prázdninový dům) House - 2 Bedrooms with WiFi - 01738. House - 2 Bedrooms with WiFi - 01738 se nachází v Zahoře a nabízí vířivku. Ubytování House - 2 Bedrooms with WiFi - 01738 se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa Nesenka 1

Casa Nesenka 1

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nesenka 1. Casa Nesenka 1 is situated in Zahora. Located less than 1 km from Zahora Beach, the property provides a garden and free private parking. Ubytování Casa Nesenka 1 se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos Cala Isabel

Apartamentos Cala Isabel

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Cala Isabel. Apartamentos Cala Isabel se nachází v Zahoře, 1,1 km od zálivu Trafalgar a 2,3 km od Los Caños de Meca. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartamentos Cala Isabel se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa Miguelin 1

Casa Miguelin 1

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Miguelin 1. Casa Miguelin 1 se nachází v Zahoře, pouhých 350 metrů od pláže Zahora a 2 km od pláže El Palmar. Ubytování Casa Miguelin 1 se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Aires del sur

Aires del sur

Ubytování (Apartmány) Aires del sur. Aires del sur se nachází v obci Zahora v Andalusii, nedaleko pláže Zahora, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Aires del sur se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos Cala Isabel Casa Ibicenca

Apartamentos Cala Isabel Casa Ibicenca

Ubytování (Prázdninový dům) Apartamentos Cala Isabel Casa Ibicenca. Apartamentos Cala Isabel Casa Ibicenca se nachází v obci Zahora, 2,3 km od Los Caños de Meca, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování Apartamentos Cala Isabel Casa Ibicenca se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa Miguelin 6

Casa Miguelin 6

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Miguelin 6. Casa Miguelin 6 se nachází v obci Zahora a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Miguelin 6 se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casara Cinco

Casara Cinco

Ubytování (Apartmán) Casara Cinco. Boasting garden views, Casara Cinco features accommodation with a balcony and a kettle, around 80 metres from Zahora Beach. Ubytování Casara Cinco se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa Trafalmar con piscina exterior

Casa Trafalmar con piscina exterior

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Trafalmar con piscina exterior. Casa Trafalmar con piscina exteriér se nachází v obci Zahora a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Trafalmar con piscina exterior se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa Miguelin 3

Casa Miguelin 3

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Miguelin 3. Casa Miguelin 3 se nachází v obci Zahora a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Miguelin 3 se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa Miguelin 5

Casa Miguelin 5

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Miguelin 5. Casa Miguelin 5 se nachází v obci Zahora a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Miguelin 5 se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa Miguelin 1

Casa Miguelin 1

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Miguelin 1. Located in Zahora, Casa Miguelin 1 provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Casa Miguelin 1 se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).

Casa Miguelin 3

Casa Miguelin 3

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Miguelin 3. Situated in Zahora, Casa Miguelin 3 features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Casa Miguelin 3 se nachází ve městě Zahora (Španělsko - Andalusie).