Hledat

Ubytování

Casa Añezkar Prázdninový dům

9 Calle San Isidro, 31174 Echarri, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Añezkar. Casa Añezkar se nachází v Echarri v regionu Navarra a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Añezkar se nachází ve městě Echarri-Aranaz (Španělsko - Navarra).

Popis ubytování Casa Añezkar

Na letiště Pamplona je to 15 km. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. Na místě je k dispozici venkovní bazén a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Prázdninový dům má 4 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na bazén. Casa Añezkar stojí 16 km od Pamplony a 48 km od Elizonda. Casa Añezkar se nachází v Echarri v regionu Navarra a nabízí terasu a výhled do zahrady.

Jiná ubytování ve městě Echarri-Aranaz

Hotel Aritzalko

9,5

Hotel Aritzalko

Ubytování (Penzion) Hotel Aritzalko. Hotel Aritzalko offers air-conditioned rooms in Echarri-Aranaz. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Hotel Aritzalko se nachází ve městě Echarri-Aranaz (Španělsko - Navarra).

Apartamento Rural Arluzepe

9,4

Apartamento Rural Arluzepe

Ubytování (Apartmán) Apartamento Rural Arluzepe. Ruralgest Apartamento Rural Arluzepe is a 2-bedroom apartment located in Echarri-Aranaz. Ubytování Apartamento Rural Arluzepe se nachází ve městě Echarri-Aranaz (Španělsko - Navarra).

Casa Rural Aralar

9

Casa Rural Aralar

Ubytování (Apartmán) Casa Rural Aralar. Located in Echarri-Aranaz, Casa Rural Aralar offers shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Casa Rural Aralar se nachází ve městě Echarri-Aranaz (Španělsko - Navarra).

LAIZARRONDO

LAIZARRONDO

Ubytování (Chata) LAIZARRONDO. LAIZARRONDO se nachází v Arantzě v regionu Navarra a nabízí zahradu. 22 km od Saint-Jean-de-Luz. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování LAIZARRONDO se nachází ve městě Echarri-Aranaz (Španělsko - Navarra).