Hledat

Ubytování

Casa Anduriña Prázdninový dům

Vilar 10, 32690 Taboadela, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Anduriña. Casa Anduriña se nachází v obci Taboadela a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 40 km od Melgaço. Ubytování Casa Anduriña se nachází ve městě Taboadela (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa Anduriña

Na letiště Vigo je to 67 km. Casa Anduriña se nachází v obci Taboadela a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Prázdninový dům stojí 11 km od Ourense a 40 km od Monforte de Lemos. 40 km od Melgaço. Prázdninový dům má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na hory.

Jiná ubytování ve městě Taboadela

Rock Star

9,1

Rock Star

Ubytování (Hotel) Rock Star. Rock Star is located by the N525 Motorway, 5 minutes' drive from the pretty town of Allariz, declared a historic artistic site. Ubytování Rock Star se nachází ve městě Taboadela (Španělsko - Galicie).

Hotel Conde

7,3

Hotel Conde

Ubytování (Hotel) Hotel Conde. Just 10 km from the centre of Ourense, Hotel Conde offers rooms overlooking its gardens. It features a restaurant and a terrace. Ubytování Hotel Conde se nachází ve městě Taboadela (Španělsko - Galicie).