Hledat

Ubytování

Casa Abeleira Apartmány

Calle Facorra, 15810 Arzúa, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Casa Abeleira. Casa Abeleira se nachází v Arzúa, 49 km od Luga, a nabízí tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Abeleira se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa Abeleira

K dispozici je také mikrovlnná trouba, lednice, sporák a kávovar. Na místě je terasa a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Casa Abeleira stojí 32 km od Santiaga de Compostela a 47 km od Oleirosu. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, posezení, TV s plochou obrazovkou, pračku a vlastní koupelnu s bidetem a fénem. Na letiště Santiago de Compostela je to 22 km. Casa Abeleira se nachází v Arzúa, 49 km od Luga, a nabízí tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Arzúa

A Paínza

10

A Paínza

Ubytování (Venkovský dům) A Paínza. A Paínza se nachází v Arzúa, 44 km od Oleirosu, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování A Paínza se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

1930 Boutique Hotel

9,9

1930 Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) 1930 Boutique Hotel. Located in Arzúa, 1930 Boutique Hotel features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování 1930 Boutique Hotel se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Alojamientos MYL

9,9

Alojamientos MYL

Ubytování (Apartmány) Alojamientos MYL. Situated in Arzúa in the Galicia region, Alojamientos MYL features accommodation with free WiFi. Ubytování Alojamientos MYL se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Casa Cotón - Chalet vacacional de playa

9,9

Casa Cotón - Chalet vacacional de playa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cotón - Chalet vacacional de playa. Boasting sea views, Casa Cotón - Chalet vacacional de playa features accommodation with a balcony, around 600 metres from Cortegada Island. Ubytování Casa Cotón - Chalet vacacional de playa se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Casa Os Lindeiros, Arzúa

9,8

Casa Os Lindeiros, Arzúa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Os Lindeiros, Arzúa. Casa Os Lindeiros, Arzúa se nachází v Arzúa a nabízí sdílený lounge. 43 km od Oleirosu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Os Lindeiros, Arzúa se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Bocanoite Stellae

9,8

Bocanoite Stellae

Ubytování (Apartmán) Bocanoite Stellae. Bocanoite Stellae se nachází v Arzúa. Do Santa Cruz de Oleiros je to 48 km. Ubytování Bocanoite Stellae se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Andares

9,8

Andares

Ubytování (Apartmán) Andares. Andares se nachází v Arzúa. Do Santa Cruz de Oleiros je to 49 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Andares se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

PENSIÓN CASA ELENA ***

9,7

PENSIÓN CASA ELENA ***

Ubytování (Penzion) PENSIÓN CASA ELENA ***. PENSIÓN CASA ELENA se nachází v Arzúa. *** má bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování PENSIÓN CASA ELENA *** se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Carballos Altos-Apartamentos Turísticos

9,7

Carballos Altos-Apartamentos Turísticos

Ubytování (Apartmány) Carballos Altos-Apartamentos Turísticos. Situated in Arzúa in the Galicia region, Carballos Altos-Apartamentos Turísticos features accommodation with free private parking. Ubytování Carballos Altos-Apartamentos Turísticos se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Berce

9,7

Berce

Ubytování (Apartmán) Berce. Berce se nachází v Arzúa v regionu Galicie a má terasu. Ubytování Berce se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

CASA BELAI

9,6

CASA BELAI

Ubytování (Prázdninový dům) CASA BELAI. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, CASA BELAI is located in Cuntis. Ubytování CASA BELAI se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Tximeleta Bidean

9,6

Tximeleta Bidean

Ubytování (Apartmán) Tximeleta Bidean. Set in Arzúa in the Galicia region, Tximeleta Bidean features a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Tximeleta Bidean se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Casa Do Zoqueiro

9,6

Casa Do Zoqueiro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Do Zoqueiro. Set in Arzúa in the Galicia region, Casa Do Zoqueiro features a garden. Ubytování Casa Do Zoqueiro se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

La Casona de Nené

9,5

La Casona de Nené

Ubytování (Penzion) La Casona de Nené. Offering free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, restaurant and bar, La Casona de Nené is set in Arzúa. Ubytování La Casona de Nené se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Albergue Pensión Cima do Lugar

9,5

Albergue Pensión Cima do Lugar

Ubytování (Penzion) Albergue Pensión Cima do Lugar. Albergue Pensión Cima do Lugar is set in Arzúa, 32 km from Santiago de Compostela. Certain rooms have a seating area where you can relax. Ubytování Albergue Pensión Cima do Lugar se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

O Parque

9,4

O Parque

Ubytování (Apartmán) O Parque. Situated in Arzúa, O Parque features accommodation with a terrace and free WiFi. The apartment has city views and is 15 km from Melide. Ubytování O Parque se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Apartamento Sanjuan

9,4

Apartamento Sanjuan

Ubytování (Apartmány) Apartamento Sanjuan. Apartamento Sanjuan se nachází v Porriño, 6 km od univerzity Vigo. Ubytování Apartamento Sanjuan se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

La Pause

9,4

La Pause

Ubytování (Apartmány) La Pause. Set in Arzúa, La Pause offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování La Pause se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

De Camino

9,4

De Camino

Ubytování (Apartmán) De Camino. De Camino se nachází v obci Arzúa v Galicii a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování De Camino se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

A Parada do Camiño

9,4

A Parada do Camiño

Ubytování (Prázdninový dům) A Parada do Camiño. A Parada do Camiño se nachází v Arzúa a nabízí zahradu, gril a terasu. Do Santa Cruz de Oleiros je to 49 km. Ubytování A Parada do Camiño se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Pazo de Brandeso & Country Club

9,4

Pazo de Brandeso & Country Club

Ubytování (Venkovský dům) Pazo de Brandeso & Country Club. Set in Arzúa, 42 km from Oca, Pazo de Brandeso & Country Club offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Pazo de Brandeso & Country Club se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Pazo Santa María

9,4

Pazo Santa María

Ubytování (Penzion) Pazo Santa María. Pazo Santa María is an 18th-century property, set in 35,000 m² of gardens. It is near the town of Arzúa, 28km from Santiago de Compostela Airport. Ubytování Pazo Santa María se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Los Tres Abetos

9,3

Los Tres Abetos

Ubytování (Hostel) Los Tres Abetos. Los Tres Abetos is set in Arzúa and features a garden and a terrace. Ubytování Los Tres Abetos se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Elena

9,3

Elena

Ubytování (Apartmán) Elena. Located in Arzúa in the Galicia region, Elena has a patio and city views. The apartment features garden views and is 15 km from Melide. Ubytování Elena se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Arzua HOME

9,2

Arzua HOME

Ubytování (Apartmán) Arzua HOME. Located in Arzúa, Arzua HOME provides accommodation with a patio and free WiFi. The property features city views and is 16 km from Melide. Ubytování Arzua HOME se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Piso da Empegada

9,2

Piso da Empegada

Ubytování (Apartmán) Piso da Empegada. Set in Arzúa in the Galicia region, Piso da Empegada has a balcony and city views. The apartment features garden views and is 16 km from Melide. Ubytování Piso da Empegada se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

B&B Twin Pines Pilgrims Rooms

9,2

B&B Twin Pines Pilgrims Rooms

Ubytování (Privát) B&B Twin Pines Pilgrims Rooms. B&B Twin Pines Pilgrims Rooms se nachází v obci Goimil v okrese Arzúa, na severní cestě do Santiaga, 25 km od Melide. Ubytování B&B Twin Pines Pilgrims Rooms se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

O Albergue de Selmo

9,1

O Albergue de Selmo

Ubytování (Hostel) O Albergue de Selmo. O Albergue de Selmo nabízí klimatizované ubytování v Arzúa. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování O Albergue de Selmo se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

PEPE COUSO APARTAMENTO

9,1

PEPE COUSO APARTAMENTO

Ubytování (Apartmán) PEPE COUSO APARTAMENTO. PEPEPE COUSO APARTAMENTO se nachází v Arzúa a nabízí terasu. Santa Cruz de Oleiros leží 49 km daleko. Ubytování PEPE COUSO APARTAMENTO se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Pensión Luis

9

Pensión Luis

Ubytování (Penzion) Pensión Luis. Situated in Arzúa, Pensión Luis features a shared lounge and free WiFi throughout the property. Staff on site can arrange a shuttle service. Ubytování Pensión Luis se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

A Fonda do Norte

9

A Fonda do Norte

Ubytování (Penzion) A Fonda do Norte. Boasting a terrace and free WiFi, A Fonda do Norte is set in Arzúa. Staff on site can arrange airport transfers. Ubytování A Fonda do Norte se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

HOTEL ARZÚA

9

HOTEL ARZÚA

Ubytování (Hotel) HOTEL ARZÚA. HOTEL ARZÚA se nachází ve městě Arzúa. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště za příplatek. Ubytování HOTEL ARZÚA se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Pensión Domus Gallery

8,9

Pensión Domus Gallery

Ubytování (Penzion) Pensión Domus Gallery. Set in Arzúa, Pensión Domus Gallery offers a shared lounge. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pensión Domus Gallery se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

the Beach House

8,8

the Beach House

Ubytování (Apartmán) the Beach House. Set in Pobra do Caramiñal, the Beach House offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování the Beach House se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Noia Compostellae. Wifi

8,8

Noia Compostellae. Wifi

Ubytování (Apartmán) Noia Compostellae. Wifi. Set in Noya in the Galicia region, Noia Compostellae. Wifi features a patio. This apartment offers a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytování Noia Compostellae. Wifi se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

A Chousa

8,8

A Chousa

Ubytování (Prázdninové domy) A Chousa. Situated in Arzúa, 500 m from Camino de Santiago, on the Saint James Pilgrimage route, A Chousa features a garden and free WiFi. Ubytování A Chousa se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

The Way Hostel Arzua

8,8

The Way Hostel Arzua

Ubytování (Hostel) The Way Hostel Arzua. Located in Arzúa, The Way Hostel Arzua features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování The Way Hostel Arzua se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).

Hostal Restaurante Teodora

8,8

Hostal Restaurante Teodora

Ubytování (Penzion) Hostal Restaurante Teodora. Located in Arzúa, Hostal Restaurante Teodora features a restaurant, bar, shared lounge, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hostal Restaurante Teodora se nachází ve městě Arzúa (Španělsko - Galicie).