Hledat

Ubytování

Popis ubytování Casa Abadia de Guaso

Casa Abadia de Guaso se nachází v Guasu v Aragonii a nabízí zahradu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům má 3 oddělené ložnice a kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a jídelním koutem. Prázdninový dům stojí 44 km od Torly a 7 km od Aínsy. 28 km od Alquézaru.

Jiná ubytování ve městě Guaso

Casa Bestregui

9,4

Casa Bestregui

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Bestregui. Casa Bestregui is located in Guaso, 6 km from Ainsa in the Aragonese Pyrenees. Ubytování Casa Bestregui se nachází ve městě Guaso (Španělsko - Aragonie).

La Cicuarala

9,2

La Cicuarala

Ubytování (Apartmány) La Cicuarala. Located in Guaso, 7 km from Boltaña, La Cicuarala provides a garden and free WiFi. Ubytování La Cicuarala se nachází ve městě Guaso (Španělsko - Aragonie).

CASA PONS

CASA PONS

Ubytování (Apartmán) CASA PONS. Situated in Guaso in the Aragon region, CASA PONS features a terrace and garden views. Ubytování CASA PONS se nachází ve městě Guaso (Španělsko - Aragonie).

Casa Martín

Casa Martín

Ubytování (Chata) Casa Martín. Casa Martín se nachází v Guasu v Aragonii a nabízí terasu a výhled na město. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Martín se nachází ve městě Guaso (Španělsko - Aragonie).