Hledat

Ubytování

Casa A Pedra Prázdninový dům

Calle A pedra, 36389 Morgadanes, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa A Pedra. Casa A Pedra se nachází v Morgadanes a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. 47 km od Viana do Castelo. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Casa A Pedra se nachází ve městě Morgadanes (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa A Pedra

Na letiště Vigo je to 16 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Casa A Pedra se nachází v Morgadanes a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. 47 km od Viana do Castelo. Tento prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 3 koupelny s bidetem. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří anglicky, španělsky, galicijsky a portugalsky. Prázdninový dům stojí 33 km od Sanxenxo a 14 km od Viga. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Morgadanes

EIDO VELLO

EIDO VELLO

Ubytování (Prázdninový dům) EIDO VELLO. Situated in Morgadanes in the Galicia region, EIDO VELLO has a garden. The accommodation is 33 km from Sanxenxo. Ubytování EIDO VELLO se nachází ve městě Morgadanes (Španělsko - Galicie).