Hledat

Ubytování

Casa A Grenla Cambados Apartmán

Camiño da Grenla 7, 36630 Cambados, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa A Grenla Cambados. Casa A Grenla Cambados se nachází asi 300 metrů od pláže Praia Da Mouta a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa A Grenla Cambados se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa A Grenla Cambados

V ubytování Casa A Grenla Cambados máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, pračkou, lednicí a sporákem. Casa A Grenla Cambados se nachází asi 300 metrů od pláže Praia Da Mouta a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Vigo je to 34 km.

Jiná ubytování ve městě Cambados

CASA LAS PALMERAS

10

CASA LAS PALMERAS

Ubytování (Vila) CASA LAS PALMERAS. CASA LAS PALMERAS se nachází v Cambadosu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. K dispozici je také terasa. Vila má 6 ložnic a TV s plochou obrazovkou. Ubytování CASA LAS PALMERAS se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Apartamento con terraza en Cambados

10

Apartamento con terraza en Cambados

Ubytování (Apartmán) Apartamento con terraza en Cambados. Apartamento con terraza en se nachází v Cambadosu. Cambados nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Do Viga je to 33 km. Ubytování Apartamento con terraza en Cambados se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

CORAL HOME PLUS

9,9

CORAL HOME PLUS

Ubytování (Apartmán) CORAL HOME PLUS. CORAL HOME PLUS se nachází v Cambadosu v Galicii a nabízí balkon a výhled na město. Apartmán má výhled na moře a je vzdálený 32 km od Viga. Ubytování CORAL HOME PLUS se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Casa Pepa

9,9

Casa Pepa

Ubytování (Apartmán) Casa Pepa. Casa Pepa se nachází v Cambadosu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Poskytuje výhled na moře a je vzdálen 31 km od Viga. Ubytování Casa Pepa se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

CASA Río Umia

9,7

CASA Río Umia

Ubytování (Prázdninový dům) CASA Río Umia. CASA Río Umia se nachází v Cambadosu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Prázdninový dům má výhled do zahrady a je vzdálený 30 km od Viga. Ubytování CASA Río Umia se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Apartamento Casa Cabana

9,7

Apartamento Casa Cabana

Ubytování (Apartmán) Apartamento Casa Cabana. Situated in Cambados in the Galicia region, Apartamento Casa Cabana features a balcony and sea views. Ubytování Apartamento Casa Cabana se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

A CALZADA

9,6

A CALZADA

Ubytování (Apartmán) A CALZADA. A CALZADA se nachází v Cambadosu. Vigo je vzdálené 32 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování A CALZADA se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

LUMINOSO Apartamento en el Centro de Cambados

9,6

LUMINOSO Apartamento en el Centro de Cambados

Ubytování (Apartmán) LUMINOSO Apartamento en el Centro de Cambados. Located in Cambados, LUMINOSO Apartamento en el Centro de Cambados provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování LUMINOSO Apartamento en el Centro de Cambados se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Enoturismo Lagar De Costa

9,6

Enoturismo Lagar De Costa

Ubytování (Venkovský dům) Enoturismo Lagar De Costa. Enoturismo Lagar De Costa s výhledem na ostrov A Toxa je obklopen vinnými hrozny a vyrábí víno Albariño. Ubytování Enoturismo Lagar De Costa se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

CORAL HOME

9,6

CORAL HOME

Ubytování (Apartmán) CORAL HOME. Set in Cambados in the Galicia region, CORAL HOME features a balcony and city views. The property has sea views and is 20 km from Isla de la Toja. Ubytování CORAL HOME se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Bournacell 16

9,5

Bournacell 16

Ubytování (Apartmán) Bournacell 16. Bournacell 16 se nachází v Cambadosu a nabízí vířivku. 20 km od ostrova Isla de la Toja. Ubytování Bournacell 16 se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Cambados Apartamento VUT-PO-TU986D

9,5

Cambados Apartamento VUT-PO-TU986D

Ubytování (Apartmán) Cambados Apartamento VUT-PO-TU986D. Cambados Apartamento VUT-PO-TU986D se nachází v Cambadosu. Ubytování je vzdálené 18 km od ostrova Isla de la Toja. Ubytování Cambados Apartamento VUT-PO-TU986D se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

La Casita del abuelo Javi

9,5

La Casita del abuelo Javi

Ubytování (Apartmány) La Casita del abuelo Javi. La Casita del abuelo Javi se nachází v Cambadosu v Galicii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Casita del abuelo Javi se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Pazo a Capitana

9,5

Pazo a Capitana

Ubytování (Bed and breakfast) Pazo a Capitana. Tento zrekonstruovaný dům a pozemek z 15. století se nachází 200 metrů od historického centra Cambadosu a je obklopen vinicemi. Ubytování Pazo a Capitana se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Casa amplia frente a la playa

9,4

Casa amplia frente a la playa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa amplia frente a la playa. Casa amplia frente a la playa se nachází v Cambadosu v Galicii a nabízí terasu. Do Viga je to 31 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa amplia frente a la playa se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

La Cabana

9,4

La Cabana

Ubytování (Apartmán) La Cabana. La Cabana se nachází v Cambadosu. Do Viga je to 32 km. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování La Cabana se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Casa De Grande

9,4

Casa De Grande

Ubytování (Venkovský dům) Casa De Grande. Casa De Grande se nachází v Cambadosu, 21 km od ostrova Isla de la Toja, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa De Grande se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Apartamento con vistas en Cambados

9,4

Apartamento con vistas en Cambados

Ubytování (Apartmán) Apartamento con vistas en Cambados. Apartamento con vistas en Cambados se nachází v Cambadosu a nabízí terasu. Do Viga je to 32 km. Apartmán má také 2 koupelny. Ubytování Apartamento con vistas en Cambados se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Villaprado

9,3

Villaprado

Ubytování (Hotel) Villaprado. Villaprado se nachází v Cambadosu a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Villaprado se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Apartamento con terraza y plaza de garaje

9,3

Apartamento con terraza y plaza de garaje

Ubytování (Apartmán) Apartamento con terraza y plaza de garaje. Apartamento con terraza y plaza de garaje is situated in Cambados and offers a terrace. The accommodation is 46 km from Santiago de Compostela. Ubytování Apartamento con terraza y plaza de garaje se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Casa A Pastora

9,3

Casa A Pastora

Ubytování (Venkovský dům) Casa A Pastora. Tento dům se nachází mezi horou Da Pastora a ústím řeky Arousa ve vinařském městě Cambados. Ubytování Casa A Pastora se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Casita Marinera

9,3

Casita Marinera

Ubytování (Apartmán) Casita Marinera. Casita Marinera se nachází v Cambadosu. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 18 km od ostrova Isla de la Toja. Ubytování Casita Marinera se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

house in the harbour

9,3

house in the harbour

Ubytování (Prázdninový dům) house in the harbour. House in the port se nachází na pláži v Cambadosu a nabízí bezplatné Wi-Fi. 19 km od ostrova Isla de la Toja. Ubytování house in the harbour se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

El Rincón de Cambados

9,3

El Rincón de Cambados

Ubytování (Prázdninový dům) El Rincón de Cambados. El Rincón de Cambados se nachází v Cambadosu a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování El Rincón de Cambados se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

La casita de Triana

9,1

La casita de Triana

Ubytování (Prázdninový dům) La casita de Triana. La casita de Triana se nachází v Cambadosu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 19 km od ostrova Isla de la Toja. Ubytování La casita de Triana se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Apartamento nuevo con terraza

9

Apartamento nuevo con terraza

Ubytování (Apartmán) Apartamento nuevo con terraza. Apartamento nuevo con terraza se nachází v Cambadosu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 20 km od ostrova Isla de la Toja. Ubytování Apartamento nuevo con terraza se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Andreamar

9

Andreamar

Ubytování (Prázdninový dům) Andreamar. Andreamar se nachází v Cambadosu v Galicii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Vigo je vzdálené 29 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Andreamar se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Oktheway Cambados Historic center

9

Oktheway Cambados Historic center

Ubytování (Apartmán) Oktheway Cambados Historic center. Oktheway Cambados Historic center se nachází v Cambadosu. Ubytování je vzdálené 32 km od Viga a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Oktheway Cambados Historic center se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

apartamento centrico cambados

8,8

apartamento centrico cambados

Ubytování (Apartmán) apartamento centrico cambados. apartamento centrico cambados se nachází v Cambadosu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování apartamento centrico cambados se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Hotel El Duende

8,8

Hotel El Duende

Ubytování (Hotel) Hotel El Duende. Hotel El Duende is located in the Old Town of Cambados, in Galicia’s beautiful Rías Baixas area. Ubytování Hotel El Duende se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Hotel - Restaurante Casa Rosita

8,8

Hotel - Restaurante Casa Rosita

Ubytování (Hotel) Hotel - Restaurante Casa Rosita. Casa Rosita kombinuje čisté a moderní zázemí s velmi tradiční architekturou a výzdobou. Je obklopena rozsáhlými a krásnými zahradami. Ubytování Hotel - Restaurante Casa Rosita se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Hotel Real Cambados

8,8

Hotel Real Cambados

Ubytování (Hotel) Hotel Real Cambados. Set in a 19th-century house, this boutique hotel in Cambados combines modern elegance with tradition. Ubytování Hotel Real Cambados se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Torre San Saturniño

8,6

Torre San Saturniño

Ubytování (Apartmán) Torre San Saturniño. Torre San Saturniño se nachází v Cambadosu. Do Viga je to 31 km. Apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Torre San Saturniño se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

CASA DA MADRIÑA

8,5

CASA DA MADRIÑA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA DA MADRIÑA. CASA DA MADRIÑA se nachází v Cambadosu v Galicii a nabízí terasu a výhled na moře. Vigo je vzdálené 31 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA DA MADRIÑA se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Hotel O Lagar

8,5

Hotel O Lagar

Ubytování (Hotel) Hotel O Lagar. Tento rodinný hotel se nachází vedle kostela San Francisco. Ubytování Hotel O Lagar se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

HOTEL OS PAZOS familiar

8,5

HOTEL OS PAZOS familiar

Ubytování (Hotel) HOTEL OS PAZOS familiar. HOTEL OS PAZOS familiar se nachází v Cambadosu a nabízí bar. Ubytování HOTEL OS PAZOS familiar se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Apartamento Cambados

8,4

Apartamento Cambados

Ubytování (Apartmán) Apartamento Cambados. Apartamento Cambados is located in Cambados. The accommodation is 19 km from Isla de la Toja. Ubytování Apartamento Cambados se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Parador de Cambados

8,4

Parador de Cambados

Ubytování (Hotel) Parador de Cambados. Parador de Cambados je okouzlující hotel, který se nachází v sídle ze 17. století. Ubytování Parador de Cambados se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Apartamento Vilariño-Centro Cambados

8,3

Apartamento Vilariño-Centro Cambados

Ubytování (Apartmán) Apartamento Vilariño-Centro Cambados. Apartamento Vilariño-Centro Cambados is set in Cambados. The accommodation is 19 km from Isla de la Toja. Ubytování Apartamento Vilariño-Centro Cambados se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Hotel Herbiña

8,3

Hotel Herbiña

Ubytování (Hotel) Hotel Herbiña. Hotel Herbiña je 2hvězdičkový hotel v Cambadosu. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Herbiña se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

O Lar da Avoa

8

O Lar da Avoa

Ubytování (Venkovský dům) O Lar da Avoa. Tato kamenná budova v rustikálním stylu se nachází v údolí Salnés v srdci regionu Rías Baixas. Ubytování O Lar da Avoa se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Hotel Europa

7,8

Hotel Europa

Ubytování (Hotel) Hotel Europa. Hotel Europa se nachází v galicijském pobřežním městě Cambados, 200 metrů od pobřežní promenády. Nabízí pokoje s TV a vlastní koupelnou. Ubytování Hotel Europa se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Sunset Home

7

Sunset Home

Ubytování (Apartmán) Sunset Home. Sunset Home se nachází v Cambadosu v Galicii a má balkon. Ubytování je vzdálené 19 km od ostrova Isla de la Toja. Ubytování Sunset Home se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).

Casa acogedora Mar de Albariño con Piscina

Casa acogedora Mar de Albariño con Piscina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa acogedora Mar de Albariño con Piscina. Casa acogedora Mar de Albariño con Piscina se nachází v Cambadosu a nabízí soukromý bazén. Do Viga je to 31 km. Ubytování Casa acogedora Mar de Albariño con Piscina se nachází ve městě Cambados (Španělsko - Galicie).