Hledat

Ubytování

Casa A Escola Prázdninový dům

Piñeiro, Maside, 32570 Maside, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa A Escola. Casa A Escola se nachází v obci Maside v Galicii a nabízí balkon. 40 km od Melgaço. Ubytování Casa A Escola se nachází ve městě Piñeiro (Španělsko - Galicie).

Popis ubytování Casa A Escola

40 km od Melgaço. K dispozici je také gril a terasa. Tento prázdninový dům má 1 ložnici, kuchyň s lednicí a sporákem, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Na letiště Vigo je to 56 km. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří anglicky, španělsky a italsky. Casa A Escola se nachází v obci Maside v Galicii a nabízí balkon. Casa A Escola stojí 14 km od Ourense a 42 km od Monforte de Lemos.

Jiná ubytování ve městě Piñeiro

Bacelar

9,6

Bacelar

Ubytování (Prázdninový dům) Bacelar. Featuring garden views, Bacelar offers accommodation with a terrace and a kettle, around 2.1 km from Arneles Beach. Ubytování Bacelar se nachází ve městě Piñeiro (Španělsko - Galicie).

Casa Solveira

9,5

Casa Solveira

Ubytování (Venkovský dům) Casa Solveira. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Casa Solveira is situated in Piñeiro. Ubytování Casa Solveira se nachází ve městě Piñeiro (Španělsko - Galicie).

Rectoral de Prado

8,5

Rectoral de Prado

Ubytování (Venkovský dům) Rectoral de Prado. Rectoral de Prado je zrekonstruovaný venkovský dům pocházející z 19. století. Je situován v San Salvador de Prado. Ubytování Rectoral de Prado se nachází ve městě Piñeiro (Španělsko - Galicie).

Casa Campecha

Casa Campecha

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Campecha. Casa Campecha se nachází v Noye a nabízí zahradu a terasu. 43 km od Pontevedry. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Campecha se nachází ve městě Piñeiro (Španělsko - Galicie).