Hledat

Ubytování

Candas Apartamento 2 habitaciones Apartmán

C/ Piñeres 12, 3ºA, 33430 Candás, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Candas Apartamento 2 habitaciones. Candas Apartamento 2 habitaciones se nachází v Candásu. Cudillero je vzdálené 44 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Candas Apartamento 2 habitaciones se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).

Popis ubytování Candas Apartamento 2 habitaciones

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 2 koupelny s bidetem. Candas Apartamento 2 habitaciones se nachází v Candásu. Letiště Asturias je vzdáleno 33 km. Cudillero je vzdálené 44 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmán stojí 16 km od Gijónu a 35 km od Ovieda.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Candás

Bermejo Apartamento

9,3

Bermejo Apartamento

Ubytování (Apartmán) Bermejo Apartamento. Set in Candás in the Asturias region, Bermejo Apartamento has a patio. Ubytování Bermejo Apartamento se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).

901A Apartamento con garaje en Candás

9,3

901A Apartamento con garaje en Candás

Ubytování (Apartmán) 901A Apartamento con garaje en Candás. 901A Apartamento con garaje en Candás se nachází v Candásu. 30 km od Cudillera. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování 901A Apartamento con garaje en Candás se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).

Alojamientos Maramar

9,3

Alojamientos Maramar

Ubytování (Apartmány) Alojamientos Maramar. Set in Candás in the Asturias region, Alojamientos Maramar offers accommodation with free WiFi. Ubytování Alojamientos Maramar se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Astilleros

9,1

Apartamentos Astilleros

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos Astilleros. Apartamentos Astilleros se nachází v Candásu a nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Astilleros se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).

Hotel Puerto de Candás

8,7

Hotel Puerto de Candás

Ubytování (Hotel) Hotel Puerto de Candás. Hotel Puerto de Candás se nachází na pláži v Candásu a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici je pokojová služba a terasa. Ubytování Hotel Puerto de Candás se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).

VENTURA Y SAN FÉLIX Vivienda turística en Candás

8,6

VENTURA Y SAN FÉLIX Vivienda turística en Candás

Ubytování (Apartmán) VENTURA Y SAN FÉLIX Vivienda turística en Candás. VENTURA Y SAN FÉLIX Vivienda turística en Candás se nachází v Candásu. Poskytuje výhled na moře a je vzdálen 31 km od Cudillera. Ubytování VENTURA Y SAN FÉLIX Vivienda turística en Candás se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).

Hotel Puerto

8,3

Hotel Puerto

Ubytování (Hotel) Hotel Puerto. Set on the beachfront in Candás and boasting a bar, Hotel Puerto has free WiFi throughout the property. This 2-star hotel offers room service. Ubytování Hotel Puerto se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).

Casa Deva

6,9

Casa Deva

Ubytování (Apartmán) Casa Deva. Casa Deva se nachází ve městě Candás v Asturii a nabízí terasu a výhled na město. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 43 km od Cudillera. Ubytování Casa Deva se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).

Apartamento en Candás para dos personas

Apartamento en Candás para dos personas

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Candás para dos personas. Apartamento en Candás para dos personas se nachází ve městě Candás. Všechny apartmány mají TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí. Ubytování Apartamento en Candás para dos personas se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).

ALOJAMIENTOS PLAYA DE CANDÁS

ALOJAMIENTOS PLAYA DE CANDÁS

Ubytování (Penzion) ALOJAMIENTOS PLAYA DE CANDÁS. ALOJAMIENTOS PLAYA DE CANDÁS nabízí ubytování v Candásu. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování ALOJAMIENTOS PLAYA DE CANDÁS se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).

Three-Bedroom Holiday Home in Antromero

Three-Bedroom Holiday Home in Antromero

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Antromero. Three-Bedroom Holiday Home in Antromero se nachází v Candásu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na moře. 46 km od Cudillera. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Antromero se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).

Apartamento en Candás

Apartamento en Candás

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Candás. Apartamento en Candás se nachází v Candásu a nabízí zahradu a ubytování s kuchyní. Všechny apartmány mají terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Apartamento en Candás se nachází ve městě Candás (Španělsko - Asturie).