Hledat

Ubytování

Bytový dům na horách Privát

Třída 1. máje, Vejprty, 431 81, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Bytový dům na horách. Bytový dům na horách se nachází ve Vejprtech, 9 km od lázeňského města Oberwiesenthal, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bytový dům na horách se nachází ve městě Vejprty (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování Bytový dům na horách

Bytový dům na horách se nachází ve Vejprtech, 9 km od lázeňského města Oberwiesenthal, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají posezení a jídelní kout. Všechny apartmány mají klimatizaci, vlastní koupelnu a kuchyň s lednicí, sporákem a varnou deskou. V okolí se lze věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice. Na letiště Karlovy Vary je to 33 km. Bytový dům na horách stojí 39 km od Chemnitzu a 31 km od Karlových Varů. Ubytování zajišťuje prodej skipasů.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích

Jiná ubytování ve městě Vejprty

Apartmán Tina

9,1

Apartmán Tina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tina. Apartmán Tina se nachází ve Vejprtech, v klidné lokalitě na okraji lesa a 7 km od lyžařského vleku na Klínovci. Ubytování Apartmán Tina se nachází ve městě Vejprty (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmán Tina má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Tina momentálně evidujeme 25 recenzí.

Chalupa ve Vejprtech

8,4

Chalupa ve Vejprtech

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa ve Vejprtech. Chalupa ve Vejprtech se nachází ve Vejprtech. Nabízí zahradu, vybavení pro grilování, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa ve Vejprtech se nachází ve městě Vejprty (Česko - Ústecký kraj).

Penzion Pancéř

8,3

Penzion Pancéř

Ubytování (Apartmán) Penzion Pancéř. Penzion Pancéř se nachází ve Vejprtech v Ústeckém kraji, 45 km od Karlových Varů. Nabízí zahradu. Ubytování Penzion Pancéř se nachází ve městě Vejprty (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Pancéř má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Penzion Pancéř momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion U Křížku

8

Penzion U Křížku

Ubytování (Penzion) Penzion U Křížku. Penzion U Křížku se nachází v obci Vejprty a mimo jiné nabízí Wi-Fi zdarma, zázemí pro grilování, zahradu, terasu, restauraci a sdílený lounge. Ubytování Penzion U Křížku se nachází ve městě Vejprty (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion U Křížku má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion U Křížku momentálně evidujeme 58 recenzí.

Hotel Star 1,2

6,8

Hotel Star 1,2

Ubytování (Hotel) Hotel Star 1,2. Hotel Star 1,2 se nachází 3 km od lyžařského střediska Klínovec. Hosté se mohou těšit na saunu, venkovní vířivku, zahradu a terasu s výhledem na Klínovec. Ubytování Hotel Star 1,2 se nachází ve městě Vejprty (Česko - Ústecký kraj).

Hotel Johanka

6,5

Hotel Johanka

Ubytování (Hotel) Hotel Johanka. Hotel Johanka se nachází pouhých 700 metrů od hory Klínovec a jejích sjezdovek. Má restauraci podávající českou kuchyni a slunnou terasu. Ubytování Hotel Johanka se nachází ve městě Vejprty (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel Johanka má celkové hodnocení 6,5. Pro Hotel Hotel Johanka momentálně evidujeme 98 recenzí.

Pension U Křížku

4,7

Pension U Křížku

Ubytování (Penzion) Pension U Křížku. Pension U Křížku se nachází ve Vejprtech a nabízí rodinné pokoje, restauraci, bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Pension U Křížku se nachází ve městě Vejprty (Česko - Ústecký kraj).

Ski-Bike Oldhouse Vejprty

4,3

Ski-Bike Oldhouse Vejprty

Ubytování (Privát) Ski-Bike Oldhouse Vejprty. Featuring a garden, Ski-Bike Oldhouse Vejprty provides accommodation in Vejprty. Ubytování Ski-Bike Oldhouse Vejprty se nachází ve městě Vejprty (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán Nad řekou

Apartmán Nad řekou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nad řekou. Apartmán Nad řekou se nachází ve Vejprtech. 9 km od lázeňského města Oberwiesenthal. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Nad řekou se nachází ve městě Vejprty (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány č. 59

Apartmány č. 59

Ubytování (Apartmány) Apartmány č. 59. Apartmány č. 59 se nachází ve Vejprtech. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, ve které si můžete připravovat vlastní... Ubytování Apartmány č. 59 se nachází ve městě Vejprty (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán na horách

Apartmán na horách

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán na horách. Apartmán na horách is set in Vejprty and offers a garden and a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartmán na horách se nachází ve městě Vejprty (Česko - Ústecký kraj).

Bytový apartmán - Vejprty

Bytový apartmán - Vejprty

Ubytování (Apartmán) Bytový apartmán - Vejprty. Bytový apartmán - Vejprty se nachází ve Vejprtech. 9 km od lázeňského města Oberwiesenthal. Ubytování Bytový apartmán - Vejprty se nachází ve městě Vejprty (Česko - Ústecký kraj).

Kanada Inn u Klínovce

Kanada Inn u Klínovce

Ubytování (Apartmán) Kanada Inn u Klínovce. Kanada Inn u Klínovce se nachází ve Vejprtech, 42 km od Karlových Varů, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Kanada Inn u Klínovce se nachází ve městě Vejprty (Česká republika - Ústecký kraj). Pro Apartmán Kanada Inn u Klínovce nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.