Hledat

Ubytování

Buzál-Mórocza Pincészet és Szálláshely Bed and breakfast

2091 Etyek, Öreghegyi út 2004. hrsz, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Buzál-Mórocza Pincészet és Szálláshely. Situated in Etyek in the Fejer region, Buzál-Mórocza Pincészet és Szálláshely has a garden. Ubytování Buzál-Mórocza Pincészet és Szálláshely se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Buzál-Mórocza Pincészet és Szálláshely

A terrace is available for guests at Buzál-Mórocza Pincészet és Szálláshely to use. Situated in Etyek in the Fejer region, Buzál-Mórocza Pincészet és Szálláshely has a garden. The bed and breakfast has a flat-screen TV. The bed and breakfast also comes with 1 bathroom. The nearest airport is Budapest Ferenc Liszt International Airport, 60 km from Buzál-Mórocza Pincészet és Szálláshely. A continental breakfast is available each morning at the bed and breakfast. The property is 49 km from Szentendre and free private parking is offered. Budapest is 30 km from the accommodation, while Tata is 48 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Buzál-Mórocza Pincészet és Szálláshely

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Ručníky
 • Toaletní papír
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • TV s plochou obrazovkou
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Terasa
 • Zahrada
 • Klimatizace Dodatečný poplatek
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Výhled

Jiná ubytování ve městě Etyek

Villa Vinea

9,8

Villa Vinea

Ubytování (Vila) Villa Vinea. Villa Vinea je vila situovaná ve vinařské oblasti Etyek-Buda, v dosahu 3 km od řady vinných sklepů. Ubytování Villa Vinea se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Falusi Vendégház

9,7

Falusi Vendégház

Ubytování (Apartmán) Falusi Vendégház. Falusi Vendégház se nachází ve městě Etyek, 1 km od autobusové zastávky. Ubytování Falusi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kukucs Etyek

9,6

Kukucs Etyek

Ubytování (Apartmán) Kukucs Etyek. Kukucs Etyek is set in Etyek with view of the fish pond and only 500 metres from the Gastro-Promenade. Ubytování Kukucs Etyek se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms for Rent

9,5

Rooms for Rent

Ubytování (Penzion) Rooms for Rent. Rooms for Rent se nachází na klidném místě uprostřed vinic v Etyeku. Ubytování Rooms for Rent se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Völgy Vendégház

9,3

Völgy Vendégház

Ubytování (Penzion) Völgy Vendégház. Völgy Vendégház is situated in Etyek and features a garden. All rooms boast a kitchenette, a flat-screen TV with satellite channels, and a private... Ubytování Völgy Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vagabund Vendégház

9,2

Vagabund Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Vagabund Vendégház. Vagabund Vendégház is located in Etyek, on the Gastronomic Promenade, where the picnic is held 4 times per year. Ubytování Vagabund Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flamingó Borház

9,2

Flamingó Borház

Ubytování (Bed and breakfast) Flamingó Borház. Flamingó Borház se nachází v Etyeku. Nabízí lázeňské a wellness centrum, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Flamingó Borház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Vendégház

9,1

Bella Vendégház

Ubytování (Penzion) Bella Vendégház. Boasting a garden and a terrace, Bella Vendégház is set in Etyek. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Bella Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Etyek Rustic Home

8,8

Etyek Rustic Home

Ubytování (Apartmán) Etyek Rustic Home. Etyek Rustic Home is set in Etyek and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Etyek Rustic Home se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rókusfalvy Fogadó

8,7

Rókusfalvy Fogadó

Ubytování (Penzion – hostinec) Rókusfalvy Fogadó. Hotel Rókusfalvy Fogadó se nachází ve vinařském regionu Etyek-Buda a 30 minut jízdy od centra Budapešti. Ubytování Rókusfalvy Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Village Wine House

8,3

Village Wine House

Ubytování (Penzion) Village Wine House. Situated in the centre of Etyek, Village Wine House has barbecue facilities and a garden. A hot tub is available for guests. Ubytování Village Wine House se nachází ve městě (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinorell Apartman

Vinorell Apartman

Ubytování (Apartmán) Vinorell Apartman. Vinorell Apartman is located in Etyek and offers a terrace. The accommodation is 23 km from Budapest. Ubytování Vinorell Apartman se nachází ve městě Etyek (Maďarsko - Fejer). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)