Hledat

Ubytování

Boutique Apartment in Drvenik with Balcony Apartmán

21333 Drvenik, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Boutique Apartment in Drvenik with Balcony. Boutique Apartment in Drvenik with Balcony in Drvenik features accommodation with free WiFi, a few steps from Gornja Vala Beach, 100 metres from Beach... Ubytování Boutique Apartment in Drvenik with Balcony se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Boutique Apartment in Drvenik with Balcony

The apartment features 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a fridge and an oven. Boutique Apartment in Drvenik with Balcony in Drvenik features accommodation with free WiFi, a few steps from Gornja Vala Beach, 100 metres from Beach Drvenik and less than 1 km from Lucica Beach.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Boutique Apartment in Drvenik with Balcony

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Drvenik

Apartment Zamarin 1

9,9

Apartment Zamarin 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Zamarin 1. Apartmán Zamarin 1 se nachází v obci Drvenik ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon. Ubytování Apartment Zamarin 1 se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Krolo

9,9

Apartments Krolo

Ubytování (Apartmány) Apartments Krolo. Located in Drvenik, 39 km from Baška Voda, Apartments Krolo provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Krolo se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Drvenik Donja vala 2732c

9,8

Studio Drvenik Donja vala 2732c

Ubytování (Apartmán) Studio Drvenik Donja vala 2732c. Studio Drvenik Donja vala 2732c leží v obci Drvenik, 36 km od Međugorje. Hosté zde mají k dispozici balkon. Ubytování Studio Drvenik Donja vala 2732c se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Peaceful Oasis

9,8

Holiday Home Peaceful Oasis

Ubytování (Vila) Holiday Home Peaceful Oasis. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Holiday Home Peaceful Oasis is located in Drvenik. Ubytování Holiday Home Peaceful Oasis se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zamarin 2

9,8

Apartment Zamarin 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Zamarin 2. Apartmán Zamarin 2 je klimatizovaný apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný u pláže v Drveniku, 39 km od Bašky Vody. Ubytování Apartment Zamarin 2 se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villakamena

9,8

Villakamena

Ubytování (Apartmány) Villakamena. Apartmány Villakamena se nacházejí v obci Drvenik. Nabízejí Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a terasu. Ubytování Villakamena se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Ozana

9,7

Apartment Ozana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ozana. Apartment Ozana se nachází v obci Drvenik ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí terasu, výhled na moře a na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Ozana se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Jovis

9,7

Holiday Home Jovis

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jovis. Holiday Home Jovis se nachází v obci Drvenik ve Splitsko-dalmatské župě, 29 km od Makarské, a nabízí 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem... Ubytování Holiday Home Jovis se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Kostanić

9,7

Kostanić

Ubytování (Aparthotel) Kostanić. Kostanić se nachází v Drveniku, 39 km od Bašky Vody a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kostanić se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Katija

9,6

Apartments Villa Katija

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Katija. Apartments Villa Katija se nachází v Drveniku, 39 km od Bašky Vody. Nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Katija se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Bota

9,6

Apartments Bota

Ubytování (Apartmány) Apartments Bota. Apartments Bota se nachází v Drveniku ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Bota se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Ikar

9,5

Villa Ikar

Ubytování (Aparthotel) Villa Ikar. Villa Ikar se nachází v obci Drvenik, 40 km od Bašky Vody, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Ikar se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Lara

9,4

Apartments Lara

Ubytování (Apartmány) Apartments Lara. Apartments Lara se nachází v Drveniku ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Lara se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Marino

9,4

Apartments Marino

Ubytování (Apartmány) Apartments Marino. Apartments Marino se nachází v Drveniku, 39 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Marino se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Luna

9,4

Apartment Luna

Ubytování (Apartmány) Apartment Luna. Apartmán Luna se nachází v Drveniku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartment Luna se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Vicko

9,4

Apartment Vicko

Ubytování (Apartmán) Apartment Vicko. Apartment Vicko s možností vlastního stravování se nachází v Drveniku a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, balkon a parkování na místě zdarma. Ubytování Apartment Vicko se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Maria

9,3

Apartments Villa Maria

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Maria. Apartments Villa Maria se nachází v Drveniku, 39 km od Bašky Vody, a nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Villa Maria se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Adriatic Blue View

9,3

Adriatic Blue View

Ubytování (Apartmány) Adriatic Blue View. Adriatic Blue View se nachází v obci Drvenik, 38 km od Bašky Vody. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Adriatic Blue View se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment BenTen

9,3

Apartment BenTen

Ubytování (Apartmány) Apartment BenTen. Apartment BenTen nabízí ubytování s vlastním stravováním pouze 50 metrů od pláže v obci Drvenik. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment BenTen se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivana

9,3

Apartment Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana. Situated in Drvenik in the Split-Dalmatia County region, Apartment Ivana has a balcony and garden views. Ubytování Apartment Ivana se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hani

9,3

Hotel Hani

Ubytování (Hotel) Hotel Hani. Hotel Hani is set in Drvenik and features a restaurant and a bar. Boasting a 24-hour front desk, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Hotel Hani se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Mol

9,2

Pansion Mol

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Mol. Pansion Mol se nachází přímo na oblázkové pláži a nabízí výhled na Jaderské moře a okolní ostrovy. Zařízení leží jen 50 metrů od centra Drveniku. Ubytování Pansion Mol se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Johnny

9,2

Apartments Johnny

Ubytování (Apartmány) Apartments Johnny. Apartments Johnny jsou apartmány s možností vlastního stravování situované v domě v Drveniku, jen 400 metrů od moře. Lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Johnny se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Andric

9,2

Studio Andric

Ubytování (Apartmán) Studio Andric. Studio Andrić se nachází na klidném vyvýšeném místě v obci Drvenik a nabízí zařízenou terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na okolní hory a Středozemní moře. Ubytování Studio Andric se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

ROKO

9,2

ROKO

Ubytování (Bed and breakfast) ROKO. ROKO se nachází v obci Drvenik, 40 km od Bašky Vody. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ROKO se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Lozina

9,1

Apartments Lozina

Ubytování (Apartmány) Apartments Lozina. Apartments Lozina se nachází v Drveniku a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyní. Ubytování Apartments Lozina se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Villa Antony

9,1

Apartments Villa Antony

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Antony. Apartmány Villa Antony se nacházejí v obci Drvenik, 40 km od městečka Baška Voda, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Antony se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ivando

9,1

Hotel Ivando

Ubytování (Hotel) Hotel Ivando. Ivando se nachází v obci Drvenik, jen pár kroků od pláže. Nabízí restauraci s terasou pro stolování pod širým nebem a bezplatné parkování. Ubytování Hotel Ivando se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Radovan

9,1

Apartment Radovan

Ubytování (Apartmán) Apartment Radovan. Tříhvězdičkový apartmán Radovan se nachází na pláži v Drveniku, 39 km od Bašky Vody. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartment Radovan se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Andrea

8,9

Apartments Andrea

Ubytování (Apartmány) Apartments Andrea. Apartmány Andrea se nachází v Drveniku, 39 km od Bašky Vody. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Andrea se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Camp Milo Moje

8,9

Camp Milo Moje

Ubytování (Penzion) Camp Milo Moje. Camp Milo Moje v Drveniku nabízí rodinné ubytování, restauraci, bar, zahradu, dětské hřiště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Camp Milo Moje se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sajeta Beach Apartments

8,8

Sajeta Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Sajeta Beach Apartments. Sajeta Beach Apartments se nachází v Drveniku, 38 km od Bašky Vody, a nabízí restauraci i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sajeta Beach Apartments se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Hotel Bella Vista

8,8

Hotel Bella Vista

Ubytování (Hotel) Hotel Bella Vista. Hotel Bella Vista se nachází v zálivu v Drveniku, v blízkosti kostela sv. Jiří. Ubytování Hotel Bella Vista se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Ksenija

8,8

Apartment Ksenija

Ubytování (Apartmány) Apartment Ksenija. Apartmány Ksenija se nachází na místě s výhledem na moře v Drveniku a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Ksenija se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Roko

8,7

Apartmani Roko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Roko. Apartmány Roko se nacházejí v Drveniku, 38 km od Bašky Vody. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmani Roko se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Petracie

8,7

Apartmani Petracie

Ubytování (Apartmány) Apartmani Petracie. Apartmani Petracie se nachází v Drveniku, 39 km od Bašky Vody, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Petracie se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Drvenik Donja vala (Makarska) - 6658

8,7

Apartments by the sea Drvenik Donja vala (Makarska) - 6658

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Drvenik Donja vala (Makarska) - 6658. Klimatizovaný apartmán Drvenik Donja vala 6658a se nachází v Drveniku. K apartmánu náleží terasa. Ubytování Apartments by the sea Drvenik Donja vala (Makarska) - 6658 se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Milica

8,6

Milica

Ubytování (Apartmány) Milica. Located 2.6 km from Dubai Beach, Milica provides accommodation with a restaurant, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Milica se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Kežić Drvenik

8,2

Apartmani Kežić Drvenik

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kežić Drvenik. Apartmány Kežić Drvenik se nachází v obci Drvenik, 40 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Kežić Drvenik se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Lula

8,1

Apartments Lula

Ubytování (Apartmán) Apartments Lula. Apartments Lula poskytuje ubytování v obci Drvenik. Nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. K dispozici je také klimatizace. Ubytování Apartments Lula se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Star

8

Villa Star

Ubytování (Penzion) Villa Star. Penzion Villa Star se nachází v obci Drvenik. Nabízí zahradu, bezplatné parkování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Star se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Pavo

7,6

Apartmani Pavo

Ubytování (Apartmány) Apartmani Pavo. Apartmani Pavo se nachází v Drveniku a nabízí bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Apartmani Pavo se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Antonija

7,3

Apartments Antonija

Ubytování (Apartmány) Apartments Antonija. Apartmány Antonija se nachází v Drveniku v Splitsko-dalmatské župě a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Antonija se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Drvenik Donja vala (Makarska) - 2732

7,1

Apartments by the sea Drvenik Donja vala (Makarska) - 2732

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Drvenik Donja vala (Makarska) - 2732. Apartmány u moře Drvenik Donja vala (Makarska) – 2732 je 3hvězdičkové ubytování v Drveniku. Ubytování Apartments by the sea Drvenik Donja vala (Makarska) - 2732 se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Drvenik Donja vala 2732b

6,3

Studio Drvenik Donja vala 2732b

Ubytování (Apartmán) Studio Drvenik Donja vala 2732b. Studio Drvenik Donja Vala 2732b se nachází v obci Drvenik, 24 km od letoviska Makarska, 35 km od Brely a 36 km od Međugorje, a nabízí neplacené soukromé... Ubytování Studio Drvenik Donja vala 2732b se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Puntin - Drvenik

Villa Puntin - Drvenik

Ubytování (Vila) Villa Puntin - Drvenik. Boasting private pool, Villa Puntin - Drvenik is situated on the beachfront in Drvenik. Ubytování Villa Puntin - Drvenik se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Drvenik

Three-Bedroom Holiday Home in Drvenik

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Drvenik. Located in Drvenik in the Split-Dalmatia County region, Three-Bedroom Holiday Home in Drvenik is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Drvenik se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Drvenik Gornja vala 4890a

Studio Drvenik Gornja vala 4890a

Ubytování (Apartmán) Studio Drvenik Gornja vala 4890a. Studio Drvenik Gornja vala 4890a se nachází v Drveniku ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí balkon, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Studio Drvenik Gornja vala 4890a se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Drvenik Donja vala 11083d

Studio Drvenik Donja vala 11083d

Ubytování (Apartmán) Studio Drvenik Donja vala 11083d. Set in Drvenik in the Split-Dalmatia County region, Studio Drvenik Donja vala 11083d has a terrace. Ubytování Studio Drvenik Donja vala 11083d se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Drvenik Donja vala 11083h

Studio Drvenik Donja vala 11083h

Ubytování (Apartmán) Studio Drvenik Donja vala 11083h. Set in Drvenik in the Split-Dalmatia County region, Studio Drvenik Donja vala 11083h features a terrace. Ubytování Studio Drvenik Donja vala 11083h se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Drvenik Donja vala 6701b

Studio Drvenik Donja vala 6701b

Ubytování (Apartmán) Studio Drvenik Donja vala 6701b. Set in Drvenik in the Split-Dalmatia County region, Studio Drvenik Donja vala 6701b has a balcony. Ubytování Studio Drvenik Donja vala 6701b se nachází ve městě Drvenik (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).