Hledat

Ubytování

BohoHome Apartment Eger Apartmán

3300 Eger, 2 Kodály Zoltán utca, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) BohoHome Apartment Eger. BohoHome Apartment Eger se nachází v Egeru, necelý 1 km od planetária a Camera Obscura, 12 minut chůze od baziliky a 1,1 km od hradu Eger, a nabízí... Ubytování BohoHome Apartment Eger se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování BohoHome Apartment Eger

BohoHome Apartment Eger se nachází v Egeru, necelý 1 km od planetária a Camera Obscura, 12 minut chůze od baziliky a 1,1 km od hradu Eger, a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Mezi zajímavosti v okolí apartmánu BohoHome Eger patří egerské lyceum, muzeum marcipánu Kopcsik a minaret. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Údolí Szépasszony je vzdálené 2 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Eger

Stefi Apartman

10

Stefi Apartman

Ubytování (Apartmán) Stefi Apartman. Within 1.9 km of Eger Castle and 2 km of Egri Planetarium and Camera Obscura, Stefi Apartman features free WiFi and a garden. Ubytování Stefi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kisház Apartman

10

Kisház Apartman

Ubytování (Apartmán) Kisház Apartman. Featuring garden views, Kisház Apartman provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.5 km from Eger Basilica. Ubytování Kisház Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eger's Flow Apartment

10

Eger's Flow Apartment

Ubytování (Apartmán) Eger's Flow Apartment. Located in Eger, less than 1 km from Eger Castle and a 13-minute walk from Eger Basilica, Eger's Flow Apartment offers air conditioning. Ubytování Eger's Flow Apartment se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oreo Apartman

10

Oreo Apartman

Ubytování (Apartmány) Oreo Apartman. Oreo Apartman se nachází 400 metrů od baziliky v Egeru a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Oreo Apartman se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Grande Apartman

10

La Grande Apartman

Ubytování (Apartmán) La Grande Apartman. La Grande Apartman se nachází v Egeru, 400 metrů od planetária Egri a Camera Obscura, 500 metrů od baziliky Eger a 200 metrů od muzea Kopcsik Marzipan. Ubytování La Grande Apartman se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mákszem Apartman

10

Mákszem Apartman

Ubytování (Apartmán) Mákszem Apartman. Mákszem Apartman se nachází v Egeru, 2,6 km od egerské baziliky, 2,7 km od planetária Egri a Camera Obscura a 3,1 km od hradu Eger, a nabízí ubytování s... Ubytování Mákszem Apartman se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nádi's Apartman

10

Nádi's Apartman

Ubytování (Apartmán) Nádi's Apartman. Nádi's Apartman se nachází v Egeru, 1,4 km od planetária a Camera Obscura. Nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Nádi's Apartman se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FodorMenta Residence

10

FodorMenta Residence

Ubytování (Apartmán) FodorMenta Residence. FodorMenta Residence se nachází v Egeru, 1,2 km od planetária a Camera Obscura, 1,3 km od baziliky a 1,4 km od hradu Eger, a nabízí ubytování s balkonem a... Ubytování FodorMenta Residence se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves).

Bozsolak

10

Bozsolak

Ubytování (Apartmán) Bozsolak. Bozsolak se nachází v Egeru, 1,6 km od hradu Eger, 1,4 km od egerského lycea a 1,7 km od muzea Kopcsik Marzipan. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bozsolak se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ILLA Apartments

10

ILLA Apartments

Ubytování (Apartmány) ILLA Apartments. ILLA Apartments se nachází v Egeru, 70 metrů od minaretu a 100 metrů od muzea Kopcsik Marzipan. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování ILLA Apartments se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peak Apartman

10

Peak Apartman

Ubytování (Apartmán) Peak Apartman. Peak Apartman is located in Eger, 600 metres from Eger Castle, 1.2 km from Egri Planetarium and Camera Obscura, as well as 1.4 km from Eger Basilica. Ubytování Peak Apartman se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NETTA APARTMAN

10

NETTA APARTMAN

Ubytování (Apartmán) NETTA APARTMAN. NETTA APARTMAN se nachází v Egeru, jen pár kroků od planetária a Camera Obscura a 200 metrů od baziliky. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování NETTA APARTMAN se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melody Apartman

10

Melody Apartman

Ubytování (Apartmán) Melody Apartman. Offering free WiFi and city views, Melody Apartman is an accommodation located in Eger, just 1.4 km from Eger Castle and 1.5 km from Eger Basilica. Ubytování Melody Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frank Apartman Deluxe

10

Frank Apartman Deluxe

Ubytování (Prázdninový dům) Frank Apartman Deluxe. Located in Eger and only 1.2 km from Eger Castle, Frank Apartman Deluxe provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Frank Apartman Deluxe se nachází ve městě (Maďarsko - Heves).

Hibay Apartman

10

Hibay Apartman

Ubytování (Apartmán) Hibay Apartman. Just a short walking distance from Eger Castle and 500 metres from Eger Minaret Tower, Hibay Apartman features accommodation in Eger, with a garden. Ubytování Hibay Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bouitique apartman I.

10

Bouitique apartman I.

Ubytování (Apartmán) Bouitique apartman I.. Bouitique apartman I. In Eger offers accommodation with free WiFi, a few steps from Egri Planetarium and Camera Obscura and 200 metres from Eger Basilica. Ubytování Bouitique apartman I. se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ambrózia Apartman

10

Ambrózia Apartman

Ubytování (Apartmán) Ambrózia Apartman. Ambrózia Apartman se nachází 200 metrů od baziliky v Egeru a 300 metrů od planetária Egri a Camera Obscura. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Ambrózia Apartman se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves).

Forst-Ház Apartman

10

Forst-Ház Apartman

Ubytování (Apartmán) Forst-Ház Apartman. Forst-Ház Apartman nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Egeru, 200 metrů od planetária Egri a Camera Obscura, 400 metrů od baziliky a hradu Eger. Ubytování Forst-Ház Apartman se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves).

Vito Apartman

10

Vito Apartman

Ubytování (Apartmán) Vito Apartman. Vito Apartman se nachází v Egeru, 200 metrů od místní baziliky, a nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Vito Apartman se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farmhouse Apartman

9,9

Farmhouse Apartman

Ubytování (Apartmán) Farmhouse Apartman. Located in Eger, 1.4 km from Eger Castle and 1.5 km from Egri Planetarium and Camera Obscura, Farmhouse Apartman offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Farmhouse Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Demizson Apartman

9,9

Demizson Apartman

Ubytování (Apartmán) Demizson Apartman. Located in Eger, within 1.9 km of Egri Planetarium and Camera Obscura and 2 km of Eger Basilica, Demizson Apartman offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Demizson Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sasvár Apartman

9,9

Sasvár Apartman

Ubytování (Apartmán) Sasvár Apartman. Located in Eger, 1.5 km from Eger Basilica, Sasvár Apartman provides accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and babysitting... Ubytování Sasvár Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio DT

9,9

Studio DT

Ubytování (Apartmán) Studio DT. Situated in Eger and only less than 1 km from Eger Basilica, Studio DT features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Studio DT se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Janicsár Garden Apartman

9,9

Janicsár Garden Apartman

Ubytování (Apartmán) Janicsár Garden Apartman. Janicsár Apartman se nachází v Egeru, 300 metrů od hradu Eger a 1 km od termálních lázní. Ubytování Janicsár Garden Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nobilis Apartman Eger

9,9

Nobilis Apartman Eger

Ubytování (Apartmány) Nobilis Apartman Eger. Situated 400 metres from Eger Castle, Nobilis Apartman Eger offers an accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Nobilis Apartman Eger se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bródy Apartman

9,9

Bródy Apartman

Ubytování (Apartmán) Bródy Apartman. Within 600 metres of Eger Basilica and 1 km of Egri Planetarium and Camera Obscura, Bródy Apartman provides free WiFi and a garden. Ubytování Bródy Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barlang Vendégház

9,9

Barlang Vendégház

Ubytování (Apartmán) Barlang Vendégház. Featuring city views, Barlang Vendégház features accommodation with a patio and a kettle, around 3 km from Eger Basilica. Ubytování Barlang Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abbázia Apartman

9,9

Abbázia Apartman

Ubytování (Apartmány) Abbázia Apartman. Abbázia Apartman features a well-maintained flower garden with barbecue facilities. Ubytování Abbázia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DownTown DeLuxe Apartment

9,9

DownTown DeLuxe Apartment

Ubytování (Apartmán) DownTown DeLuxe Apartment. Offering free WiFi and free private parking, DownTown DeLuxe Apartment is set in Eger, just 1.2 km from Eger Castle. Ubytování DownTown DeLuxe Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vicente's apartment

9,9

Vicente's apartment

Ubytování (Apartmán) Vicente's apartment. Vicente's apartment se nachází v Egeru, 700 metrů od baziliky a 800 metrů od planetária Egri a Camera Obscura. Ubytování Vicente's apartment se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Egri Vitézek Apartman Skandináv lakrész

9,9

Egri Vitézek Apartman Skandináv lakrész

Ubytování (Apartmán) Egri Vitézek Apartman Skandináv lakrész. Egri Vitézek Apartman Skandináv lakrész se nachází v Egeru, 400 metrů od planetária a Camera Obscura a 500 metrů od místní baziliky. Ubytování Egri Vitézek Apartman Skandináv lakrész se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frank Apartman

9,9

Frank Apartman

Ubytování (Apartmán) Frank Apartman. Offering free WiFi and garden views, Frank Apartman is an accommodation situated in Eger, just 1.3 km from Egri Planetarium and Camera Obscura and 1. Ubytování Frank Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hacienda Apartmanok

9,9

Hacienda Apartmanok

Ubytování (Aparthotel) Hacienda Apartmanok. Situated in Eger in the Heves region and Eger Basilica reachable within 1. Ubytování Hacienda Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Room Bueno

9,9

Room Bueno

Ubytování (Apartmán) Room Bueno. Situated in Eger, 1.1 km from Eger Basilica and 1.3 km from Egri Planetarium and Camera Obscura, Room Bueno offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Room Bueno se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zora Apartman

9,9

Zora Apartman

Ubytování (Apartmány) Zora Apartman. Located in Eger in the Heves region, with Egri Planetarium and Camera Obscura and Eger Basilica nearby, Zora Apartman provides accommodation with free WiFi... Ubytování Zora Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Apartmanház Zalánki

9,9

Ferienhaus Apartmanház Zalánki

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Apartmanház Zalánki. Ferienhaus Apartmanház Zalánki se nachází v zelené části města Eger. Ubytování Ferienhaus Apartmanház Zalánki se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panna Apartman

9,9

Panna Apartman

Ubytování (Apartmán) Panna Apartman. Panna Apartman se nachází v Egeru, 300 metrů od planetária a Camera Obscura a 400 metrů od hradu Eger. Ubytování Panna Apartman se nachází ve městě Eger (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ONE Luxury Suites Eger

9,9

ONE Luxury Suites Eger

Ubytování (Apartmány) ONE Luxury Suites Eger. Providing city views and a terrace, ONE Luxury Suites Eger provides accommodation well set in Eger, within a short distance of Eger Castle, Egri... Ubytování ONE Luxury Suites Eger se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mini Loft Apartman

9,9

Mini Loft Apartman

Ubytování (Apartmán) Mini Loft Apartman. Set in Eger, 1.5 km from Eger Castle and 1.6 km from Eger Basilica, Mini Loft Apartman offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Mini Loft Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silver Apartman

9,9

Silver Apartman

Ubytování (Apartmány) Silver Apartman. Set within 1.2 km of Eger Basilica and 1.3 km of Egri Planetarium and Camera Obscura in Eger, Silver Apartman provides accommodation with free WiFi and... Ubytování Silver Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOUBLE VIEW APARTMAN

9,9

DOUBLE VIEW APARTMAN

Ubytování (Apartmán) DOUBLE VIEW APARTMAN. Located in Eger, within 1.8 km of Eger Castle and 3. Ubytování DOUBLE VIEW APARTMAN se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tündérpart Vendégház

9,9

Tündérpart Vendégház

Ubytování (Penzion) Tündérpart Vendégház. Situated in the historical town of Eger and the Eger Castle reachable within 500 metres, Tündérpart Vendégház offers a self-catered accommodation,... Ubytování Tündérpart Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herbstyle-Minihotel

9,9

Herbstyle-Minihotel

Ubytování (Penzion) Herbstyle-Minihotel. Herbstyle-Minihotel is situated in Eger, 200 metres of Eger Castle and 750 metres of Eger Basilica. Ubytování Herbstyle-Minihotel se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bodza Apartmanok

9,9

Bodza Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Bodza Apartmanok. Situated less than 1 km from Egri Planetarium and Camera Obscura and a 13-minute walk from Eger Basilica, Bodza Apartmanok in Eger features air-conditioned... Ubytování Bodza Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suzy Apartman

9,9

Suzy Apartman

Ubytování (Apartmán) Suzy Apartman. Set in Eger and only a few steps from Egri Planetarium and Camera Obscura, Suzy Apartman offers accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytování Suzy Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csengettyű Apartman Eger

9,8

Csengettyű Apartman Eger

Ubytování (Apartmán) Csengettyű Apartman Eger. Situated in Eger, just 3.3 km from Eger Basilica, Csengettyű Apartman Eger features accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace and free... Ubytování Csengettyű Apartman Eger se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PR Apartman

9,8

PR Apartman

Ubytování (Apartmán) PR Apartman. Set in Eger, 500 metres from Egri Planetarium and Camera Obscura, PR Apartman offers accommodation with a restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and a... Ubytování PR Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pisztácia apartman

9,8

Pisztácia apartman

Ubytování (Apartmán) Pisztácia apartman. Situated in Eger and only 2 km from Eger Castle, Pisztácia apartman features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Pisztácia apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kodály Apartman

9,8

Kodály Apartman

Ubytování (Apartmán) Kodály Apartman. Kodály Apartman in Eger offers accommodation with free WiFi, 1.7 km from Eger Basilica, 1.8 km from Eger Castle and 1. Ubytování Kodály Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adelíz apartman

9,8

Adelíz apartman

Ubytování (Apartmány) Adelíz apartman. Adelíz apartman features garden views, free WiFi and free private parking, situated in Eger, 1.6 km from Eger Basilica. Ubytování Adelíz apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boros Vendégház Eger

9,8

Boros Vendégház Eger

Ubytování (Prázdninový dům) Boros Vendégház Eger. Boros Vendégház Eger, a property with a garden and a terrace, is located in Eger, 1 km from Egri Planetarium and Camera Obscura, 1. Ubytování Boros Vendégház Eger se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)