Hledat

Ubytování

BOBI Apartmán

Gradiscanskih Hrvata 25, Pridraga, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) BOBI. BOBI is set in Pridraga. The accommodation is 27 km from Biograd na Moru. Zadar is 30 km from the apartment, while Vodice is 46 km from the property. Ubytování BOBI se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování BOBI

Zadar is 30 km from the apartment, while Vodice is 46 km from the property. The nearest airport is Zadar Airport, 20 km from BOBI. The accommodation is 27 km from Biograd na Moru. BOBI is set in Pridraga.

Vybavení ubytování BOBI

  • Parkování není možné.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Pridraga

Apartmani NEVA, Pridraga

10

Apartmani NEVA, Pridraga

Ubytování (Apartmány) Apartmani NEVA, Pridraga. Apartmani NEVA se nachází v obci Pridraga, 34 km od Bibinje. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani NEVA, Pridraga se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Babic

9,9

Apartment Babic

Ubytování (Apartmán) Apartment Babic. Apartment Babic se nachází v Pridraze. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 2 ložnice a plně vybavenou kuchyň se sporákem a myčkou. Ubytování Apartment Babic se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Luxury apartment Lavande

9,9

Luxury apartment Lavande

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment Lavande. Luxury apartment Lavande se nachází v obci Pridraga, 30 km od Zadaru a 46 km od města Vodice. Ubytování Luxury apartment Lavande se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Roko

9,8

Apartments Roko

Ubytování (Apartmány) Apartments Roko. Apartmány Roko se nachází ve vesnici Pridraga a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Apartments Roko se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Lucija

9,7

Apartman Lucija

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucija. Apartmán Lucija se nachází ve městě Pridraga, 33 km od Bibinje. Nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Apartman Lucija se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Lavande 2

9,7

Apartment Lavande 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Lavande 2. Apartment Lavande 2 se nachází ve městě Pridraga a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Apartment Lavande 2 se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Buchenbaum

9,7

Ferienwohnung am Buchenbaum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Buchenbaum. Set in Neuried in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung am Buchenbaum has a patio and garden views. Ubytování Ferienwohnung am Buchenbaum se nachází ve městě Pridraga (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marta

9,7

Apartment Marta

Ubytování (Apartmán) Apartment Marta. Apartment Marta se nachází v Pridraze v Zadarské župě a nabízí ubytování v budově z roku 1940 s terasou, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Marta se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Kamena kuća Rutar

9,5

Kamena kuća Rutar

Ubytování (Prázdninový dům) Kamena kuća Rutar. Kamena kuća Rutar se nachází ve městě Pridraga, 4 minuty jízdy od Novigradu a 10 minut chůze od pláže. Ubytování Kamena kuća Rutar se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Matea

9,4

Holiday Home Matea

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Matea. Tento klimatizovaný prázdninový dům se nachází v obci Pridraga a má terasu a zahradu s grilem. Hosté mohou využívat balkon a sluneční terasu. Ubytování Holiday Home Matea se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Kokic

9,3

Apartment Kokic

Ubytování (Apartmán) Apartment Kokic. Tříhvězdičkový Apartmán Kokić se nachází v obci Pridraga, 29 km od Zadaru, a nabízí klimatizaci, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Kokic se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Luka Pridraga

9,2

Holiday Home Luka Pridraga

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Luka Pridraga. Prázdninový dům Luka Pridraga se nachází na pláži v letovisku Pridraga. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu a balkon. Ubytování Holiday Home Luka Pridraga se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Jagoda

9,2

Apartments Jagoda

Ubytování (Apartmány) Apartments Jagoda. Apartmnets Jagoda se nachází v obci Pridraga, 100 metrů od nejbližší pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradu. Ubytování Apartments Jagoda se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Čulina

9,2

Apartment Čulina

Ubytování (Apartmány) Apartment Čulina. Apartmán Čulina se nachází ve vesnici Pridraga, 28 km od Bibinje. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Klimatizované pokoje mají plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment Čulina se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park

9,1

Park

Ubytování (Apartmán) Park. Park se nachází ve městě Pridraga a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Park se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Mate

9,1

Apartment Mate

Ubytování (Apartmány) Apartment Mate. Apartment Mate se nachází v letovisku Pridraga a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mate se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Stiva

9

Apartments Stiva

Ubytování (Apartmány) Apartments Stiva. Apartmány Stiva se nachází v Pridraze, 30 km od Zadaru a 47 km od města Vodice. Na místě je soukromé neplacené parkoviště, zahrada a gril. Ubytování Apartments Stiva se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Pal

8,9

Apartment Pal

Ubytování (Apartmán) Apartment Pal. Apartment Pal is located in Pridraga. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bibinje, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Apartment Pal se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Kuća za odmor Alvin

7,4

Kuća za odmor Alvin

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Alvin. Kuća za odmor Alvin se nachází u pláže v obci Pridraga. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na moře, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Kuća za odmor Alvin se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Pridraga

Two-Bedroom Holiday Home in Pridraga

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Pridraga. Situated in Pridraga, Two-Bedroom Holiday Home in Pridraga offers accommodation with a private pool. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Pridraga se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Two-Bedroom Apartment in Pridraga

Two-Bedroom Apartment in Pridraga

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Pridraga. Two-Bedroom Apartment in Pridraga is set in Pridraga and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Pridraga se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Traditional Holiday Home in Pridraga near Sea

Traditional Holiday Home in Pridraga near Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Holiday Home in Pridraga near Sea. Traditional Holiday Home in Pridraga near Sea is located in Pridraga and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Traditional Holiday Home in Pridraga near Sea se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Pridraga

Three-Bedroom Holiday Home in Pridraga

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Pridraga. Located in Pridraga, Three-Bedroom Holiday Home in Pridraga provides a private pool. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Pridraga se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

New villa Mek

New villa Mek

Ubytování (Vila) New villa Mek. Boasting a garden, private pool and sea views, New villa Mek is set in Pridraga. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bibinje. Ubytování New villa Mek se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Marcela with pool

Holiday home Marcela with pool

Ubytování (Vila) Holiday home Marcela with pool. Set in Pridraga, Holiday home Marcela with pool offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Holiday home Marcela with pool se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday home Dinko

Holiday home Dinko

Ubytování (Vila) Holiday home Dinko. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Holiday home Dinko is set in Pridraga. Ubytování Holiday home Dinko se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Luka

Luka

Ubytování (Vila) Luka. Luka is situated in Pridraga and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Luka se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Lucija 730S

Lucija 730S

Ubytování (Prázdninový dům) Lucija 730S. Boasting private pool, Lucija 730S is situated on the beachfront in Pridraga. Ubytování Lucija 730S se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Lovely house in the hinterland of Zadar, ideal for family vacation, 1km from sea

Lovely house in the hinterland of Zadar, ideal for family vacation, 1km from sea

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely house in the hinterland of Zadar, ideal for family vacation, 1km from sea. Lovely house in the hinterland of Zadar, ideal for family vacation, 1km from sea is located in Pridraga and offers a garden, barbecue facilities and a... Ubytování Lovely house in the hinterland of Zadar, ideal for family vacation, 1km from sea se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pridraga

Apartment Pridraga

Ubytování (Apartmán) Apartment Pridraga. Located in Pridraga in the Zadar County region, Apartment Pridraga has a patio. Ubytování Apartment Pridraga se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Countryside

Apartment Countryside

Ubytování (Apartmán) Apartment Countryside. Set in Pridraga in the Zadar County region, Apartment Countryside has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 29 km from Bibinje. Ubytování Apartment Countryside se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

4* Villa Carina with heated pool

4* Villa Carina with heated pool

Ubytování (Vila) 4* Villa Carina with heated pool. 4* Villa Carina with heated pool is set in Pridraga. Ubytování 4* Villa Carina with heated pool se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Haus Marina 715S

Haus Marina 715S

Ubytování (Apartmán) Haus Marina 715S. Featuring free WiFi, Haus Marina 715S is situated on the beachfront in Pridraga. The property features sea views and is 34 km from Bibinje. Ubytování Haus Marina 715S se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Luxury 4 Villa Imperia With Pool, Zadar County

Luxury 4 Villa Imperia With Pool, Zadar County

Ubytování (Vila) Luxury 4 Villa Imperia With Pool, Zadar County. Boasting accommodation with a patio, Luxury 4 Villa Imperia With Pool, Zadar County is set in Pridraga. Ubytování Luxury 4 Villa Imperia With Pool, Zadar County se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Ikka

Holiday Home Ikka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ikka. Featuring a garden and a terrace, Holiday Home Ikka offers accommodation in Pridraga with free WiFi and mountain views. The property has pool views. Ubytování Holiday Home Ikka se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Bargello

Apartman Bargello

Ubytování (Apartmán) Apartman Bargello. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Bargello is located in Pridraga. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytování Apartman Bargello se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Laura

Apartment Laura

Ubytování (Apartmán) Apartment Laura. Apartment Laura is situated in Pridraga and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Laura se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Kuca za odmor Petra

Kuca za odmor Petra

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca za odmor Petra. Kuca za odmor Petra is situated in Pridraga and offers a terrace. This holiday home features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Kuca za odmor Petra se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Mir Pridraga

Villa Mir Pridraga

Ubytování (Vila) Villa Mir Pridraga. Situated in Pridraga, Villa Mir Pridraga offers accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování Villa Mir Pridraga se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kamen

Villa Kamen

Ubytování (Vila) Villa Kamen. Set in Pridraga in the Zadar County region, Villa Kamen features a garden. Ubytování Villa Kamen se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Marta

Holiday Home Marta

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Marta. Situated in Pridraga, Holiday Home Marta features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Holiday Home Marta se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Emily i Annie

Apartments Emily i Annie

Ubytování (Apartmány) Apartments Emily i Annie. Set in Pridraga, 26 km from Biograd na Moru, Apartments Emily i Annie offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Emily i Annie se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pridraga - Cuskijas 17619b

Apartment Pridraga - Cuskijas 17619b

Ubytování (Apartmány) Apartment Pridraga - Cuskijas 17619b. Set in Pridraga in the Zadar County region, Apartment Pridraga - Cuskijas 17619b features a terrace. Ubytování Apartment Pridraga - Cuskijas 17619b se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Pridraga 1

Apartment Pridraga 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Pridraga 1. Apartment Pridraga 1 is situated in Pridraga. The accommodation is 32 km from Bibinje, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartment Pridraga 1 se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ana

Ana

Ubytování (Prázdninový dům) Ana. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Ana is situated in Pridraga. Ubytování Ana se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Featuring accommodation with a private pool, Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is located in Pridraga. Ubytování Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

NEW APARTMENT Perice Matejas

NEW APARTMENT Perice Matejas

Ubytování (Penzion) NEW APARTMENT Perice Matejas. NEW APARTMENT Perice Matejas offers air-conditioned accommodation in Pridraga. Ubytování NEW APARTMENT Perice Matejas se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Zadar 720S

Ferienhaus Zadar 720S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Zadar 720S. Located in Pridraga, Ferienhaus Zadar 720S provides accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 33 km from Bibinje. Ubytování Ferienhaus Zadar 720S se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Seaside Luxury villa Lucija

Seaside Luxury villa Lucija

Ubytování (Vila) Seaside Luxury villa Lucija. Boasting a garden, private pool and lake views, Seaside Luxury villa Lucija is situated in Pridraga. Ubytování Seaside Luxury villa Lucija se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Pridraga

One-Bedroom Holiday Home in Pridraga

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Pridraga. One-Bedroom Holiday Home in Pridraga is situated in Pridraga and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Pridraga se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).

Haus Valentina 710S

Haus Valentina 710S

Ubytování (Apartmán) Haus Valentina 710S. Featuring free WiFi, Haus Valentina 710S is situated on the beachfront in Pridraga. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bibinje. Ubytování Haus Valentina 710S se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa).