Hledat

Ubytování

BILJANA Prázdninový dům

52222 Koromačno, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) BILJANA. Featuring an outdoor pool and sea views, BILJANA is set in Koromačno. This holiday home features barbecue facilities and free private parking. Ubytování BILJANA se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování BILJANA

Featuring an outdoor pool and sea views, BILJANA is set in Koromačno. This holiday home features barbecue facilities and free private parking. The nearest airport is Pula Airport, 44 km from BILJANA. Pula is 48 km from the holiday home, while Rabac is 17 km away. The holiday home comes with 5 bedrooms, a TV with satellite channels and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, a washing machine, a fridge and a stovetop.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Bazén

Vybavení ubytování BILJANA

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vana
 • Sprcha
 • Toaleta
 • Satelitní programy
 • DVD přehrávač
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Výhled na moře
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Koromačno

Apartment Stefania

9,8

Apartment Stefania

Ubytování (Apartmán) Apartment Stefania. Apartmán Stefania se nachází v istrijské obci Koromačno, pouhých 21 km od Rabacu. Ubytování Apartment Stefania se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Knapić

9,8

Apartman Knapić

Ubytování (Apartmán) Apartman Knapić. Apartman Knapić se nachází v obci Koromačno a nabízí zahradu i výhled do ní, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Knapić se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Belvedere

9,6

Apartment Belvedere

Ubytování (Apartmán) Apartment Belvedere. Situated in Koromačno in the Istria region, Apartment Belvedere has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Belvedere se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Ema 4+2

9,6

Apartman Ema 4+2

Ubytování (Apartmán) Apartman Ema 4+2. Apartman Ema 4 + 2 nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi v obci Koromačno. Výhled směřuje do zahrady a do Opatije je to 42 km. Ubytování Apartman Ema 4+2 se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Meri

9,5

Apartment Meri

Ubytování (Apartmán) Apartment Meri. Apartment Meri se nachází v Koromačnu nabízí klimatizované ubytování na pláži s možností vlastního stravování, patiem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Meri se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Am

9,5

Apartment Am

Ubytování (Apartmán) Apartment Am. Tento apartmán se nachází v obci Koromačno, 42 km od Opatije, a nabízí klimatizaci, patio, zahradu s grilem, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartment Am se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Milevoj

9,4

Apartment Milevoj

Ubytování (Apartmán) Apartment Milevoj. Apartment Milevoj se nachází na pláži v obci Koromačno, 21 km od Rabacu. Nabízí klimatizované ubytování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Milevoj se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Quiet Getaway

9,3

Apartment Quiet Getaway

Ubytování (Apartmán) Apartment Quiet Getaway. Apartmán Quiet Getaway se nachází v obci Koromačno, 42 km od Opatije, 50 km od Rovinje a 17 km od Labinu, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i soukromé... Ubytování Apartment Quiet Getaway se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Grego

9,3

Apartman Grego

Ubytování (Apartmán) Apartman Grego. Tento klimatizovaný apartmán s balkonem a výhledem na moře se nachází v Koromačnu. Můžete zde zdarma využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Grego se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Amber

9,3

Apartment Amber

Ubytování (Apartmán) Apartment Amber. Apartment Amber je apartmán s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi situovaný v Koromačnu, 70 metrů od Jaderského moře. Ubytování Apartment Amber se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Dobrić

9,3

Apartment Dobrić

Ubytování (Apartmán) Apartment Dobrić. Apartmán Dobrić se nachází v Koromačně na Istrii, 21 km od Rabace, a nabízí balkon, výhled na moře, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Dobrić se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani Županić

9,2

Apartmani Županić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Županić. Apartmani Županić se nachází v Koromačně, 21 km od Rabacu. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Županić se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Lina

9

Apartment Lina

Ubytování (Apartmán) Apartment Lina. Apartment Lina se nachází v obci Koromačno a nabízí apartmán s 1 ložnicí a přímý přístup na oblázkovou pláž. Ubytování Apartment Lina se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

House Milevoj

7,4

House Milevoj

Ubytování (Prázdninový dům) House Milevoj. House Milevoj nabízí ubytování v obci Koromačno se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Ubytování House Milevoj se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ana Vlakovo

Villa Ana Vlakovo

Ubytování (Vila) Villa Ana Vlakovo. Set in Koromačno, Villa Ana Vlakovo offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This villa has a garden and free private parking. Ubytování Villa Ana Vlakovo se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Beautiful Fenced Villa in Koromacno with Swimming Pool

Beautiful Fenced Villa in Koromacno with Swimming Pool

Ubytování (Vila) Beautiful Fenced Villa in Koromacno with Swimming Pool. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Beautiful Fenced Villa in Koromacno with Swimming Pool is set in Koromačno. Ubytování Beautiful Fenced Villa in Koromacno with Swimming Pool se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartments with a parking space Viskovici (Rasa) - 14691

Apartments with a parking space Viskovici (Rasa) - 14691

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Viskovici (Rasa) - 14691. Situated in Koromačno, Apartments with a parking space Viskovici (Rasa) - 14691 provides 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Viskovici (Rasa) - 14691 se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Santa Lucia

Holiday Home Santa Lucia

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Santa Lucia. Prázdninový dům Santa Lucia se nachází na pláži v obci Koromačno, 21 km od města Rabac. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Holiday Home Santa Lucia se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Rajka

Apartment Rajka

Ubytování (Apartmán) Apartment Rajka. Apartmán Rajka se nachází v Koromačnu na Istrii. Nabízí Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování Apartment Rajka se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Koromacno/Istrien 33192

Apartment in Koromacno/Istrien 33192

Ubytování (Apartmán) Apartment in Koromacno/Istrien 33192. Apartment in Koromacno/Istrien 33192 is set in Koromačno. Ubytování Apartment in Koromacno/Istrien 33192 se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Koromacno Sveti Lovrec

Apartment Koromacno Sveti Lovrec

Ubytování (Apartmán) Apartment Koromacno Sveti Lovrec. Apartment Koromacno Sveti Lovrec is situated in Koromačno. Ubytování Apartment Koromacno Sveti Lovrec se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Villa Koromacno - CIS03100c-O

Villa Koromacno - CIS03100c-O

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Koromacno - CIS03100c-O. Situated in Koromačno, Villa Koromacno - CIS03100c-O provides a private pool. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi and a terrace. Ubytování Villa Koromacno - CIS03100c-O se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

MARINA

MARINA

Ubytování (Prázdninový dům) MARINA. Boasting an outdoor pool and sea views, MARINA is set in Koromačno. Ubytování MARINA se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Tunarica

Holiday Home Tunarica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tunarica. Holiday Home Tunarica is located in Koromačno and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 21 km from Rabac. Ubytování Holiday Home Tunarica se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Koromacno - CIS031004-F

Holiday Home Koromacno - CIS031004-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Koromacno - CIS031004-F. Offering free WiFi and sea views, Holiday Home Koromacno - CIS031004-F is an accommodation situated in Koromačno. Ubytování Holiday Home Koromacno - CIS031004-F se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms

Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms. Featuring an outdoor pool and sea views, Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms is set in Koromačno. Ubytování Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool and 5 Bedrooms se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Laura

Villa Laura

Ubytování (Vila) Villa Laura. Boasting a garden, private pool and sea views, Villa Laura is situated in Koromačno. Ubytování Villa Laura se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment RR

Apartment RR

Ubytování (Apartmán) Apartment RR. Apartment RR is set in Koromačno. The air-conditioned accommodation is 20 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartment RR se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa A.R.T.

Villa A.R.T.

Ubytování (Vila) Villa A.R.T.. Featuring a garden, private pool and sea views, Villa A.R.T. Is located in Koromačno. Ubytování Villa A.R.T. se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Villa Biljana Vlakovo

Villa Biljana Vlakovo

Ubytování (Vila) Villa Biljana Vlakovo. Located in Koromačno, Villa Biljana Vlakovo provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Biljana Vlakovo se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Four-Bedroom Holiday Home in Koromacno

Four-Bedroom Holiday Home in Koromacno

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Koromacno. Situated in Koromačno, Four-Bedroom Holiday Home in Koromacno provides accommodation with a private pool. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Koromacno se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Renato Emilia

Renato Emilia

Ubytování (Apartmán) Renato Emilia. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Renato Emilia is situated in Viškovići, 2.8 km from Koromačno. Ubytování Renato Emilia se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Boasting an outdoor pool and sea views, Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms is situated in Koromačno. Ubytování Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Maria

Apartman Maria

Ubytování (Apartmán) Apartman Maria. Apartmán Maria se nachází u pláže v Koromačnu a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Do městečka Rabac je to 22 km. Ubytování Apartman Maria se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Olea

Villa Olea

Ubytování (Vila) Villa Olea. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Olea is located in Koromačno. Ubytování Villa Olea se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Rajka

Apartment Rajka

Ubytování (Apartmány) Apartment Rajka. Apartment Rajka is set in Koromačno. The air-conditioned accommodation is 22 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartment Rajka se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Villa Maggie Vlakovo

Villa Maggie Vlakovo

Ubytování (Vila) Villa Maggie Vlakovo. Located in Koromačno, Villa Maggie Vlakovo provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Maggie Vlakovo se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Villa Albina Skitaca

Villa Albina Skitaca

Ubytování (Vila) Villa Albina Skitaca. Situated in Koromačno in the Istria region, Villa Albina Skitaca has a garden. Ubytování Villa Albina Skitaca se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Gregor (LBN114)

Holiday Home Gregor (LBN114)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gregor (LBN114). Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Gregor (LBN114) is situated in Diminići. Ubytování Holiday Home Gregor (LBN114) se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Villa Santa Lucia

Villa Santa Lucia

Ubytování (Vila) Villa Santa Lucia. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Santa Lucia is set in Koromačno. Ubytování Villa Santa Lucia se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Amazing home in Koromacno w/ 2 Bedrooms

Amazing home in Koromacno w/ 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Koromacno w/ 2 Bedrooms. Amazing home in Koromacno w/ 2 Bedrooms is located in Koromačno. This holiday home features barbecue facilities and free private parking. Ubytování Amazing home in Koromacno w/ 2 Bedrooms se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

MAGGIE

MAGGIE

Ubytování (Prázdninový dům) MAGGIE. Featuring an outdoor pool and sea views, MAGGIE is set in Koromačno. The property is 45 km from Lovran, and complimentary private parking is featured. Ubytování MAGGIE se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Vila Bea

Vila Bea

Ubytování (Vila) Vila Bea. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Vila Bea is situated in Koromačno. Ubytování Vila Bea se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms

Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms. Boasting an outdoor pool and sea views, Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms is set in Koromačno. Ubytování Beautiful home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Villa Olea

Villa Olea

Ubytování (Vila) Villa Olea. Villa Olea is located in Koromačno. Complimentary WiFi is provided. Opatija is 42 km from the villa. Ubytování Villa Olea se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Two-Bedroom Holiday Home in Koromacno

Two-Bedroom Holiday Home in Koromacno

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Koromacno. Two-Bedroom Holiday Home in Koromacno is located in Koromačno. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Koromacno se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Villa Marina Vlakovo

Villa Marina Vlakovo

Ubytování (Vila) Villa Marina Vlakovo. Set in Koromačno, Villa Marina Vlakovo offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This villa has a garden and free private parking. Ubytování Villa Marina Vlakovo se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms

Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms. Boasting a private pool and sea views, Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms is situated in Koromačno. Ubytování Awesome home in Koromacno w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 5 Bedrooms se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Villa Bella Vista

Villa Bella Vista

Ubytování (Vila) Villa Bella Vista. Villa Bella Vista is set in Koromačno and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities. Ubytování Villa Bella Vista se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

One-Bedroom Apartment Koromacno with Sea View 02

One-Bedroom Apartment Koromacno with Sea View 02

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment Koromacno with Sea View 02. One-Bedroom Apartment Koromacno with Sea View 02 se nachází v obci Koromačno, 41 km od města Opatija a 38 km od města Rovinj. Ubytování One-Bedroom Apartment Koromacno with Sea View 02 se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home Brovinje Croatia

Holiday home Brovinje Croatia

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Brovinje Croatia. Boasting accommodation with a private pool, Holiday home Brovinje Croatia is situated in Koromačno. Ubytování Holiday home Brovinje Croatia se nachází ve městě Koromačno (Chorvatsko - Istrie).