Hledat

Ubytování

Betina Villa Sleeps 16 with Pool Air Con and WiFi Vila

22243 Betina, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Betina Villa Sleeps 16 with Pool Air Con and WiFi. Betina Villa Sleeps 16 with Pool Air Con and WiFi, a property with an outdoor swimming pool, is situated in Betina, 19 km from ACI Marina Betina. Ubytování Betina Villa Sleeps 16 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Popis ubytování Betina Villa Sleeps 16 with Pool Air Con and WiFi

Betina Villa Sleeps 16 with Pool Air Con and WiFi, a property with an outdoor swimming pool, is situated in Betina, 19 km from ACI Marina Betina. The accommodation is fitted with a kitchen. 5 km from Kolentum Beach, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. The nearest airport is Zadar Airport, 43 km from the villa. The air-conditioned accommodation is 2.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Bazén
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Betina Villa Sleeps 16 with Pool Air Con and WiFi

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Soukromý bazén
 • Bazén
 • Venkovní bazén (po celý rok)
 • Venkovní bazén
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Betina

Kuća Lukin

10

Kuća Lukin

Ubytování (Apartmán) Kuća Lukin. Offering free WiFi and free private parking, Kuća Lukin is located in Betina, within just 600 metres of ACI Marina Betina. Ubytování Kuća Lukin se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Marija

10

Marija

Ubytování (Apartmány) Marija. Set in Betina in the Sibenik-Knin County region with ACI Marina Betina nearby, Marija offers accommodation with free private parking. Ubytování Marija se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dentamed Apartment

10

Dentamed Apartment

Ubytování (Apartmán) Dentamed Apartment. Featuring a balcony with garden views, and a garden and a terrace, Dentamed Apartment can be found in Betina, close to Zdrace Beach and 1. Ubytování Dentamed Apartment se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Beach House Marina Grande

9,9

Beach House Marina Grande

Ubytování (Prázdninový dům) Beach House Marina Grande. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Betině, 5 km od přístavu ACI. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Beach House Marina Grande se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Enida

9,9

Apartments Enida

Ubytování (Apartmány) Apartments Enida. Apartments Enida se nachází necelý 1 km od přístavu ACI Marina Betina a nabízejí ubytování s balkonem, zahradu a gril. Ubytování Apartments Enida se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Vojna

9,9

Apartmani Vojna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vojna. Apartmány Vojna jsou apartmány s bezplatným Wi-Fi situované v Betině, nedaleko přístavu ACI Marina Betina. Ubytování Apartmani Vojna se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Lantina

9,9

Villa Lantina

Ubytování (Apartmány) Villa Lantina. Vila Lantina se nachází v obci Betina, 1 km od přístavu ACI Betina. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Některé apartmány jsou klimatizované. Ubytování Villa Lantina se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Betina Inn

9,9

Apartment Betina Inn

Ubytování (Apartmán) Apartment Betina Inn. Apartment Betina Inn se nachází v obci Betina v Šibenicko-kninské župě a má terasu a výhled na moře. Stojí u pláže a nabízí balkon i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Betina Inn se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nada

9,8

Apartments Nada

Ubytování (Apartmány) Apartments Nada. Situated in Betina in the Sibenik-Knin County region and ACI Marina Betina reachable within 1. Ubytování Apartments Nada se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Halugica

9,7

Halugica

Ubytování (Apartmán) Halugica. Halugica se nachází v Betině, jen pár kroků od přístavu ACI. Nabízí kuchyň a výhled na moře či město. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Halugica se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Ferara

9,7

Apartment Ferara

Ubytování (Apartmán) Apartment Ferara. Featuring garden views, Apartment Ferara features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 600 metres from Bilave Beach. Ubytování Apartment Ferara se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Pavic

9,7

Apartman Pavic

Ubytování (Apartmán) Apartman Pavic. Located in the small town of Betina on Murter Island, Apartment Pavic is just 5 metres from the sea. Ubytování Apartman Pavic se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sophie

9,7

Villa Sophie

Ubytování (Apartmány) Villa Sophie. Villa Sophie se nachází v Betině, 300 metrů od pláže Zdrace a 600 metrů od pláže Bilave. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, klimatizací, zahradou a terasou. Ubytování Villa Sophie se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Volat Apartments

9,7

Volat Apartments

Ubytování (Apartmány) Volat Apartments. Situated in Betina, Volat Apartments is 300 metres from ACI Marina Betina. Free WiFi is featured . Ubytování Volat Apartments se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Antonella

9,7

Apartments Antonella

Ubytování (Apartmány) Apartments Antonella. Apartments Antonella se nachází jen 50 metrů od oblázkové pláže a 500 metrů od centra Betiny. Ubytování Apartments Antonella se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maja

9,7

Apartments Maja

Ubytování (Apartmány) Apartments Maja. Apartments Maja se nachází v Betině, 200 metrů od pláže, a nabízí zařízený balkon s výhledem na přístav a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Maja se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Pavić

9,7

Apartments Pavić

Ubytování (Apartmány) Apartments Pavić. Apartmány Pavić v Betině nabízejí kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Pavić se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Jakovčev

9,6

Apartments Jakovčev

Ubytování (Apartmány) Apartments Jakovčev. Apartments Jakovčev se nachází 30 metrů od pláže a 300 metrů od centra obce Betina na ostrově Murter. Nabízí zdarma Wi-Fi, parkování a gril. Ubytování Apartments Jakovčev se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Martina

9,6

Apartman Martina

Ubytování (Apartmán) Apartman Martina. Apartmán Martina se nachází ve vesnici Betina a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, společný lounge, bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a soukromý bazén. Ubytování Apartman Martina se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Lucija

9,6

Apartment Lucija

Ubytování (Apartmán) Apartment Lucija. Apartmán Lucija se nachází v obci Betina v Šibenicko-kninské župě. Ubytování Apartment Lucija se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Copacabljaja

9,5

Apartment Copacabljaja

Ubytování (Apartmán) Apartment Copacabljaja. Apartmán Copacabljaja se nachází v obci Betina, jen několik kroků od pobřeží Jaderského moře a 400 metrů od přístavu ACI Marina Betina, a nabízí terasu,... Ubytování Apartment Copacabljaja se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tina

9,5

Apartment Tina

Ubytování (Apartmán) Apartment Tina. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Tina is located in Betina. The property features sea and city views, and is 1. Ubytování Apartment Tina se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vinetan

9,4

Apartmani Vinetan

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vinetan. Apartmani Vinetan se nachází v Betině v Šibenicko-kninské župě, 100 metrů od pláže Bilave. Ubytování Apartmani Vinetan se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Patrik

9,4

Apartment Patrik

Ubytování (Apartmány) Apartment Patrik. Apartmány Patrik v obci Betina na ostrově Murter nabízejí klimatizované apartmány s terasou, jen pár kroků od pláže. Ubytování Apartment Patrik se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivana

9,3

Apartment Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana. Located in Betina, within 500 metres of ACI Marina Betina, Apartment Ivana offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartment Ivana se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Divna

9,3

Apartments Divna

Ubytování (Apartmány) Apartments Divna. Apartments Divna se nachází v obci Betina, pouhých 200 metrů od místního přístavu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Divna se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Voltera

9,3

Apartment Voltera

Ubytování (Apartmány) Apartment Voltera. Klimatizované ubytování Bed & Bike se nachází v Betině, 400 metrů od přístaviště ACI Marina Betina. Ubytování Apartment Voltera se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nevena

9,2

Apartment Nevena

Ubytování (Apartmány) Apartment Nevena. Apartmán Nevena se nachází v Betině v regionu Šibenik-Knin, 1 km od přístaviště ACI Marina Betina. Nabízí gril a výhled na moře. Ubytování Apartment Nevena se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Uroda

9,2

Apartments Uroda

Ubytování (Apartmány) Apartments Uroda. Apartmány Uroda se nacházejí v Betině v Šibenicko-kninské župě, 400 metrů od mariny ACI Betina, a zahrnují gril a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Uroda se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Ena 1

9,2

Apartment Ena 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Ena 1. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Ena 1 is situated in Betina. Ubytování Apartment Ena 1 se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Butterfly Holiday Home Tonkica

9,2

Butterfly Holiday Home Tonkica

Ubytování (Prázdninový dům) Butterfly Holiday Home Tonkica. Prázdninový dům Butterfly Holiday Home Tonkica poskytuje ubytování v polovině dvojdomku v obci Betina, 44 km od Zadaru. Ubytování Butterfly Holiday Home Tonkica se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ivana

9,2

Ivana

Ubytování (Apartmán) Ivana. Ivana se nachází v obci Betina, 400 metrů od přístavu ACI Betina, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Ubytování Ivana se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Ana

9,2

Apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana. Boasting garden views, Apartment Ana features accommodation with a terrace and a balcony, around 400 metres from Zdrace Beach. Ubytování Apartment Ana se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lantina

9,2

Apartments Lantina

Ubytování (Aparthotel) Apartments Lantina. Located directly on the beach, Apartments Lantina is situated in Betina on Murter Island in Dalmatia, 33 km from Sibenik and 68 km from Zadar. Ubytování Apartments Lantina se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Villa Leona

9,1

Apartments Villa Leona

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Leona. Apartmány Villa Leona se nachází ve vesničce Betina v Šibenicko-kninské župě, nedaleko přístavu ACI. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Villa Leona se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Pave Apartment

9

Pave Apartment

Ubytování (Apartmán) Pave Apartment. Pave Apartment nabízí ubytování s grilem, zahradou a terasou ve městě Betina, 300 metrů od přístavu. Stojí u pláže a poskytuje balkon i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pave Apartment se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Vili Betina

9

Apartments Vili Betina

Ubytování (Apartmány) Apartments Vili Betina. Apartmány Vili Betina se nacházejí v Betině, nedaleko přístavu ACI Marina Betina. Nabízejí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Vili Betina se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Luka

9

Apartment Luka

Ubytování (Apartmány) Apartment Luka. Apartmán Luka se nachází v Betině, 100 metrů od mariny ACI Betina. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Luka se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Demi

9

Apartment Demi

Ubytování (Apartmán) Apartment Demi. Located in Betina, 60 metres from Bilave Beach and less than 1 km from Zdrace Beach, Apartment Demi provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Demi se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Tomas

9

Apartments Tomas

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomas. Situated in Betina in the Sibenik-Knin County region and ACI Marina Betina reachable within 700 metres, Apartments Tomas features accommodation with free... Ubytování Apartments Tomas se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Charming apartment Karlo

8,9

Charming apartment Karlo

Ubytování (Apartmán) Charming apartment Karlo. Tento apartmán se nachází 500 metrů od přístavu ACI Marina Betina v obci Betina a může se pochlubit balkonem s výhledem na moře. Ubytování Charming apartment Karlo se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Frane

8,9

Apartment Frane

Ubytování (Apartmány) Apartment Frane. Set in Betina in the Sibenik-Knin County region and ACI Marina Betina reachable within 200 metres, Apartment Frane offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartment Frane se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pavlic Apartments

8,8

Pavlic Apartments

Ubytování (Apartmány) Pavlic Apartments. Zařízení Pavlic Apartments bylo zrekonstruované v roce 2011. Nabízí světlé jednotky s velkou zařízenou terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pavlic Apartments se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BRANE Apartments Betina

8,8

BRANE Apartments Betina

Ubytování (Apartmány) BRANE Apartments Betina. Set in Betina in the Sibenik-Knin County region with ACI Marina Betina nearby, BRANE Apartments Betina offers accommodation with free private parking. Ubytování BRANE Apartments Betina se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Charly

8,8

Apartment Charly

Ubytování (Apartmány) Apartment Charly. Located in Betina in the Sibenik-Knin County region and ACI Marina Betina reachable within 300 metres, Apartment Charly provides accommodation with free... Ubytování Apartment Charly se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lukin

8,7

Apartmani Lukin

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lukin. Apartmani Lukin v obci Betina nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled na moře. Ubytování Apartmani Lukin se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Mikin

8,7

Apartmani Mikin

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mikin. Apartmani Mikin is set in Betina, 700 metres from ACI Marina Betina and offers air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a... Ubytování Apartmani Mikin se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Murter

8,5

Apartment Murter

Ubytování (Apartmány) Apartment Murter. Apartment Murter se nachází v obci Betina, jen 350 metrů od moře a nabízí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování a terasu. Ubytování Apartment Murter se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Violeta

8,5

Apartments Violeta

Ubytování (Apartmány) Apartments Violeta. Apartmány Violeta se nachází v obci Betina. Nabízí ubytování s TV. Ubytování Apartments Violeta se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Room for 2 by the sea

8,4

Room for 2 by the sea

Ubytování (Penzion) Room for 2 by the sea. Pokoj pro 2 u moře se nachází v Betině, 400 metrů od přístavu ACI Marina Betina, a nabízí možnost expresního check-inu a check-outu, nekuřácké pokoje,... Ubytování Room for 2 by the sea se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms & Apartments Marinero

8,3

Rooms & Apartments Marinero

Ubytování (Penzion) Rooms & Apartments Marinero. Rooms Marinero se nachází v malebném městečku Betina na ostrově Murter, v bezprostřední blízkosti pláže, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné... Ubytování Rooms & Apartments Marinero se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)