Hledat

Ubytování

Betiga 3 Apartmány

Betiga 126 D, 52215 Barbariga, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Betiga 3. Situated in Barbariga in the Istria region, Betiga 3 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Betiga 3 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Betiga 3

The nearest airport is Pula Airport, 24 km from Betiga 3. Situated in Barbariga in the Istria region, Betiga 3 features accommodation with free WiFi and free private parking. Rovinj is 27 km from the apartment, while Pula is 20 km from the property. All units feature a satellite TV, a private bathroom with shower and a fully equipped kitchenette with a microwave. A fridge, a stovetop and toaster are also available, as well as a coffee machine.

Vybavení ubytování Betiga 3

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Barbariga

Apartment Mato

9,8

Apartment Mato

Ubytování (Apartmán) Apartment Mato. Klimatizovaný Apartment Mato se nachází ve vesnici Barbariga v Istrii, 27 km od Medulinu, a nabízí terasu. Ubytování Apartment Mato se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Deni

9,6

Apartment Deni

Ubytování (Apartmán) Apartment Deni. Apartmán Deni se nachází v obci Fažana, 3 km od národního parku Brijuni, a nabízí klimatizaci. K dispozici je také terasa. Ubytování Apartment Deni se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Cissana

9,3

Cissana

Ubytování (Apartmány) Cissana. Cissana se nachází v obci Barbariga, 28 km od Medulinu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Cissana se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Zdravko

9,2

Apartment Zdravko

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdravko. Apartmán Zdravko se nachází ve městě Barbariga na Istrii, 28 km od Medulinu. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Zdravko se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Janja

9,1

Apartment Janja

Ubytování (Apartmán) Apartment Janja. Apartment Janja se nachází v obci Barbariga v oblasti Istrie a nabízí terasu, patio a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Janja se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Marija 1041

9

Apartments Marija 1041

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija 1041. Apartments Marija 1041 se nachází v obci Barbariga, 25 km od Rovinje a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Marija 1041 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Stana 1020

8,9

Apartments Stana 1020

Ubytování (Apartmány) Apartments Stana 1020. Ubytování Apartments Stana 1020 se nachází v obci Fažana, 4,3 km od národního parku Brijuni, a nabízí apartmány a studia s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Stana 1020 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Fazanka 849

8,9

Apartments Fazanka 849

Ubytování (Apartmány) Apartments Fazanka 849. Set in Fažana in the Istria region, with Brijuni National Park nearby, Apartments Fazanka 849 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Fazanka 849 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartment 1021

8,9

Apartment 1021

Ubytování (Apartmány) Apartment 1021. Ubytování Apartment 1021 se nachází v obci Fažana a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají klimatizaci a satelitní TV. Ubytování Apartment 1021 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Rona apartment Lavanda

8,9

Rona apartment Lavanda

Ubytování (Apartmán) Rona apartment Lavanda. Apartmán Lavanda se nachází v letovisku Barbariga, 26 km od Opatije. Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj a plně vybavenou kuchyň. Na místě je terasa. Ubytování Rona apartment Lavanda se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Sofia

8,8

Apartma Sofia

Ubytování (Apartmány) Apartma Sofia. Apartma Sofia nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm v letovisku Barbariga na Istrii. Ubytování Apartma Sofia se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luka

8,8

Villa Luka

Ubytování (Apartmány) Villa Luka. Villa Luka se nachází ve městě Vodnjan a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Luka se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Yellow 114

8,8

Apartments Yellow 114

Ubytování (Apartmány) Apartments Yellow 114. Apartmány Yellow 114 se nachází ve Fažanu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartments Yellow 114 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Dragica 929

8,4

Apartments Dragica 929

Ubytování (Apartmány) Apartments Dragica 929. Apartmány Dragica 929 se nachází v obci Fažana, 2,3 km od národního parku Brijuni. Nabízí gril, bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyní. Ubytování Apartments Dragica 929 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Boris 1079

8,3

Apartments Boris 1079

Ubytování (Apartmán) Apartments Boris 1079. Apartments Boris 1079 is located in Galižana and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartments Boris 1079 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Simona

8,1

Apartment Simona

Ubytování (Apartmán) Apartment Simona. Apartment Simona se nachází ve vesnici Barbariga na Istrii. Nabízí terasu, balkon a výhled na moře. Ubytování Apartment Simona se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kavan

8,1

Apartments Kavan

Ubytování (Apartmány) Apartments Kavan. Apartmány Kavan se nacházejí v obci Barbariga a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartments Kavan se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Rona Barbariga

8

Apartman Rona Barbariga

Ubytování (Apartmán) Apartman Rona Barbariga. Klimatizovaný Apartmán Rona Barbariga se satelitní TV, plně vybavenou kuchyní se sporákem a myčkou nádobí a vlastní koupelnou se sprchou je situován v obci... Ubytování Apartman Rona Barbariga se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Betiga

7,9

Guest House Betiga

Ubytování (Penzion) Guest House Betiga. Guest House Betiga se nachází v obci Barbariga. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí pokoje s klimatizací, bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou, zahradu, gril... Ubytování Guest House Betiga se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Fazana 1112

7,4

Apartments Fazana 1112

Ubytování (Apartmány) Apartments Fazana 1112. Apartments Fažana 1112 nabízí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi v obci Fažana. Všechny apartmány jsou klimatizované a mají vybavenou kuchyň. Ubytování Apartments Fazana 1112 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments August 875

7,4

Apartments August 875

Ubytování (Penzion) Apartments August 875. Apartmány August 875 se nachází ve městě Fažana, 3,9 km od národního parku Brijuni. Nabízí gril, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments August 875 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Dady

Apartment Dady

Ubytování (Penzion) Apartment Dady. Located in Fažana, 2.3 km from Brijuni National Park, Apartment Dady provides accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a... Ubytování Apartment Dady se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Betiga

Two-Bedroom Holiday Home in Betiga

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Betiga. Located in Barbariga in the Istria region, Two-Bedroom Holiday Home in Betiga is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Betiga se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Two-Bedroom Holiday Home in Betiga

Two-Bedroom Holiday Home in Betiga

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Betiga. Located in Barbariga, Two-Bedroom Holiday Home in Betiga features accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Betiga se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Two-Bedroom Apartment in Barbariga

Two-Bedroom Apartment in Barbariga

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Barbariga. Set in Barbariga in the Istria region, Two-Bedroom Apartment in Barbariga is a 3-star property boasting free WiFi. The accommodation is 28 km from Medulin. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Barbariga se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Two-Bedroom Apartment in Betiga

Two-Bedroom Apartment in Betiga

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Betiga. Situated in Barbariga in the Istria region, Two-Bedroom Apartment in Betiga is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Betiga se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Two-Bedroom Apartment in Betiga

Two-Bedroom Apartment in Betiga

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Betiga. Two-Bedroom Apartment in Betiga se nachází se v Barbarize v oblasti Istrie, 13 km od Rovinje. Nabízí 4hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Betiga se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Villa White

Villa White

Ubytování (Prázdninový dům) Villa White. Boasting a seasonal outdoor pool and sea views, Villa White is situated in Barbariga. Ubytování Villa White se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Three-Bedroom Holiday Home in Betiga

Three-Bedroom Holiday Home in Betiga

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Betiga. Located in Barbariga, Three-Bedroom Holiday Home in Betiga provides a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 28 km from Medulin. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Betiga se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home Betiga IV

Holiday home Betiga IV

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Betiga IV. Situated in Barbariga, Holiday home Betiga IV provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Holiday home Betiga IV se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartment with 4 Bedrooms 446

Apartment with 4 Bedrooms 446

Ubytování (Apartmán) Apartment with 4 Bedrooms 446. Apartment with 4 Bedrooms 446 is located in Fažana and offers barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment with 4 Bedrooms 446 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Mira 1293

Apartments Mira 1293

Ubytování (Apartmány) Apartments Mira 1293. Located in Fažana in the Istria region, with Brijuni National Park nearby, Apartments Mira 1293 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments Mira 1293 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Barbariga with Sea View 09

Apartment Barbariga with Sea View 09

Ubytování (Apartmán) Apartment Barbariga with Sea View 09. Apartment Barbariga with Sea View 09 is situated in Barbariga and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Barbariga with Sea View 09 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Four-Bedroom Holiday Home in Betiga

Four-Bedroom Holiday Home in Betiga

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Betiga. Four-Bedroom Holiday Home in Betiga is situated in Barbariga and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 28 km from Medulin. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Betiga se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Casa Mila 2

Casa Mila 2

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mila 2. Casa Mila 2 is located in Barbariga. The accommodation is 28 km from Medulin. Rovinj is 26 km from the holiday home, while Pula is 19 km away. Ubytování Casa Mila 2 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

House Valencan

House Valencan

Ubytování (Prázdninový dům) House Valencan. House Valencan is situated in Barbariga. The air-conditioned accommodation is 42 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování House Valencan se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

House Betiga 1771

House Betiga 1771

Ubytování (Prázdninový dům) House Betiga 1771. Situated in Barbariga in the Istria region, House Betiga 1771 features a garden. Ubytování House Betiga 1771 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartment With Big Garden 623

Apartment With Big Garden 623

Ubytování (Apartmán) Apartment With Big Garden 623. Featuring a terrace with garden views, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Apartment With Big Garden 623 can be found in Fažana,... Ubytování Apartment With Big Garden 623 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Branka 1003

Apartment Branka 1003

Ubytování (Apartmán) Apartment Branka 1003. Apartment Branka 1003 is situated in Fažana, 500 metres from Bi Val Beach, less than 1 km from Badel Beach, as well as an 18-minute walk from Brijuni... Ubytování Apartment Branka 1003 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gracijela 696

Apartment Gracijela 696

Ubytování (Apartmán) Apartment Gracijela 696. Apartment Gracijela 696 is located in Fažana. Situated 2. Ubytování Apartment Gracijela 696 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday home Betiga with a Fireplace 02

Three-Bedroom Holiday home Betiga with a Fireplace 02

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday home Betiga with a Fireplace 02. Situated in Barbariga, Three-Bedroom Holiday home Betiga with a Fireplace 02 offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday home Betiga with a Fireplace 02 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Dusanka 1300

Apartments Dusanka 1300

Ubytování (Apartmán) Apartments Dusanka 1300. Apartments Dusanka 1300 is situated in Fažana and offers barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 2. Ubytování Apartments Dusanka 1300 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Two-Bedroom Holiday Home in Barbariga

Two-Bedroom Holiday Home in Barbariga

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Barbariga. Two-Bedroom Holiday Home in Barbariga is situated in Barbariga and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Barbariga se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Two-Bedroom Apartment in Betiga

Two-Bedroom Apartment in Betiga

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Betiga. Located in Barbariga in the Istria region, Two-Bedroom Apartment in Betiga is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Betiga se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Apartment Betiga 3

Holiday Apartment Betiga 3

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Betiga 3. Located in Barbariga in the Istria region, Holiday Apartment Betiga 3 is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Holiday Apartment Betiga 3 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Apartment Betiga 03

Holiday Apartment Betiga 03

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Betiga 03. Situated in Barbariga in the Istria region, Holiday Apartment Betiga 03 is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Holiday Apartment Betiga 03 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Apartment Betiga 04

Holiday Apartment Betiga 04

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Betiga 04. Set in Barbariga in the Istria region, Holiday Apartment Betiga 04 is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Holiday Apartment Betiga 04 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Betiga 06

Holiday Home Betiga 06

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Betiga 06. Located in Barbariga in the Istria region, Holiday Home Betiga 06 is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Holiday Home Betiga 06 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home 989

Holiday home 989

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home 989. Holiday home 989 is located in Galižana. The air-conditioned accommodation is 43 km from Rabac, and guests benefit from private parking available on site... Ubytování Holiday home 989 se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Lily

Holiday Home Lily

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lily. Situated in Barbariga in the Istria region, Holiday Home Lily has a balcony and garden views. Ubytování Holiday Home Lily se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie).

Villa Valencan 2b

Villa Valencan 2b

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Valencan 2b. Located in Barbariga in the Istria region, Villa Valencan 2b has a terrace. Ubytování Villa Valencan 2b se nachází ve městě Barbariga (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)