Hledat

Ubytování

Bergheim Zillertal - [#a18506] Apartmán

Konrad-Egger-Weg 11, 6264 Fügenberg, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Bergheim Zillertal - [#a18506]. Bergheim Zillertal - [#a18506] is set in Fügenberg. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette and a balcony. Ubytování Bergheim Zillertal - [#a18506] se nachází ve městě Fügenberg (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování Bergheim Zillertal - [#a18506]

The nearest airport is Innsbruck Airport, 38 km from Bergheim Zillertal - [#a18506]. Skiing can be enjoyed nearby. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette and a balcony. Innsbruck is 35 km from the apartment, while Mayrhofen is 21 km from the property. Bergheim Zillertal - [#a18506] is set in Fügenberg.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Bergheim Zillertal - [#a18506]

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Trouba
 • Rychlovarná konvice
 • Myčka na nádobí
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Balkon
 • Lyžování

Jiná ubytování ve městě Fügenberg

Ferienwohnung Bergheim

9,9

Ferienwohnung Bergheim

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Bergheim. Located hillside on the outskirts of Fügenberg, Ferienwohnung Bergheim is overlooking Zillertaler Mountains and is a 10-minute drive from Spieljochbahn and... Ubytování Ferienwohnung Bergheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Wiesegg

9,7

Das Wiesegg

Ubytování (Apartmány) Das Wiesegg. Das Wiesegg je chata z 18. století s moderní přístavbou. Ubytování Das Wiesegg se nachází ve městě Mandlerstraße 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Emberger

9,7

Ferienhaus Emberger

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Emberger. Ferienhaus Emberger stojí 2,5 km od lyžařského areálu Spieljoch a 8 km od lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Ferienhaus Emberger se nachází ve městě Konrad-Egger-Weg 15 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Bergzeit

9,7

Chalet Bergzeit

Ubytování (Apartmány) Chalet Bergzeit. Chata Bergzeit se nachází ve Fügenbergu, 8 km od lanovek Onkeljoch Sesselbahn a Arzjoch Sesselbahn. Ubytování Chalet Bergzeit se nachází ve městě Guggermoosweg 8 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Klocker

9,6

Ferienwohnung Klocker

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Klocker. Ferienwohnung Klocker ve Fügenbergu nabízí ubytování s kuchyňským koutem a Wi-Fi zdarma. Nachází se 8 km od sedačkové lanovky Onkeljoch. Ubytování Ferienwohnung Klocker se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Claudia

9,5

Ferienwohnung Claudia

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Claudia. Ferienwohnung Claudia se nachází 5 minut jízdy od centra Fügenu a nabízí apartmány s kabelovou TV s plochou obrazovkou a balkonem. Ubytování Ferienwohnung Claudia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Evelyn

9,5

Apartment Evelyn

Ubytování (Apartmán) Apartment Evelyn. Apartment Evelyn se nachází ve Fügenbergu, 8 km od lanovek Onkeljoch Sesselbahn, Arzjoch Sesselbahn a Spieljochbahn II. Ubytování Apartment Evelyn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hof Unterhuben

9,4

Hof Unterhuben

Ubytování (Farma) Hof Unterhuben. Tento penzion se nachází v obci Fügenberg, je obklopený nádhernou krajinou, a nabízí pokoje i apartmány se satelitní TV a soukromým balkonem, velkou... Ubytování Hof Unterhuben se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

ApartHotel Asterhof und seine Ferienhäuser

9,4

ApartHotel Asterhof und seine Ferienhäuser

Ubytování (Aparthotel) ApartHotel Asterhof und seine Ferienhäuser. ApartHotel Garni Asterhof se těší panoramatické poloze poblíž sjezdovek skiareálu Spieljochbahn, přímo nad obcí Fügen v údolí Zillertal. Ubytování ApartHotel Asterhof und seine Ferienhäuser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obermooshof

9,4

Obermooshof

Ubytování (Farma) Obermooshof. Obermooshof se nachází 2 km od centra Fügenu a 2,5 km od lanovek Spieljoch. Ubytování Obermooshof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wermenerhof

9,4

Wermenerhof

Ubytování (Farma) Wermenerhof. Wermenerhof features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Fügenberg, 5 km from Onkeljoch Sesselbahn. Ubytování Wermenerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Zeller

9,4

Landhaus Zeller

Ubytování (Apartmány) Landhaus Zeller. Rodinný penzion Landhaus Zeller se pyšní panoramatickým výhledem na Zillertalské Alpy. Ubytování Landhaus Zeller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bergchalet Zillertal

9,4

Bergchalet Zillertal

Ubytování (Prázdninové domy) Bergchalet Zillertal. Bergchalet jsou prázdninové domy s apartmány situované na okraji Fügenu, 5 minut jízdy od lanovky Spieljoch. Ubytování Bergchalet Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Romantik

9,4

Hotel Garni Romantik

Ubytování (Apartmány) Hotel Garni Romantik. Haus Romantik s panoramatickým výhledem na Zillertalské Alpy se nachází pouhých 900 metrů od lyžařského areálu Spieljoch a nabízí pokoje i apartmány s... Ubytování Hotel Garni Romantik se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wiesennest

9,4

Wiesennest

Ubytování (Apartmány) Wiesennest. Situated in Fügenberg in the Tyrol region, Wiesennest features accommodation with free private parking. Ubytování Wiesennest se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Alpenrast

9,3

Apart Alpenrast

Ubytování (Apartmány) Apart Alpenrast. Apart Alpenrast se nachází uprostřed lesů a luk v Zillertalských Alpách, 2 500 metrů od lanovky Spieljochbahn, a nabízí velké apartmány s balkonem a... Ubytování Apart Alpenrast se nachází ve městě Fügenberg (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Tirol

9,3

Haus Tirol

Ubytování (Apartmán) Haus Tirol. Tento apartmán se nachází 1,2 km od lanovky Spieljochbahn ve Fügenbergu a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Haus Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riemenerhof

9,3

Riemenerhof

Ubytování (Farma) Riemenerhof. Riemenerhof je farma situovaná ve Fügenu, jen 600 metrů od lanovky Spieljochbahn. Ubytování Riemenerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Panorama Lodge Hochfügen

9,2

Panorama Lodge Hochfügen

Ubytování (Bed and breakfast) Panorama Lodge Hochfügen. Panorama Lodge Hochfügen se nachází ve městě Fügenberg, 12 km od lanovek Onkeljoch Sesselbahn, Arzjoch Sesselbahn a Spieljochbahn II, a nabízí terasu a... Ubytování Panorama Lodge Hochfügen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Hollaus

9

Appartement Hollaus

Ubytování (Apartmány) Appartement Hollaus. Appartement Hollaus se nachází ve Fügenbergu, 3 minuty jízdy od centra Fügenu a 5 minut jízdy od lanovky Spieljochbahn. Ubytování Appartement Hollaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Argus

9

Landhaus Argus

Ubytování (Apartmány) Landhaus Argus. Landhaus Argus se nachází mezi loukami, jen 100 metrů od zastávky skibusu, 2 minuty pěšky od centra Fügenu a 3 km od lanovky Spieljochbahn. Ubytování Landhaus Argus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Widner

9

Haus Widner

Ubytování (Apartmán) Haus Widner. Boasting garden views, Haus Widner features accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Onkeljoch Sesselbahn. Ubytování Haus Widner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthaus Goglhof

8,9

Gasthaus Goglhof

Ubytování (Penzion) Gasthaus Goglhof. Gasthaus Goglhof se nachází 2 km od centra obce Fügen v údolí Ziller. Ubytování Gasthaus Goglhof se nachází ve městě Panoramastraße 50 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Waldfriede

8,9

Hotel Waldfriede

Ubytování (Hotel) Hotel Waldfriede. Hotel Waldfriede se nachází na okraji Fügenbergu, pouhých 200 metrů od lanovky Spieljochbahn, a nabízí velkou terasu s výhledem do údolí Zillertal,... Ubytování Hotel Waldfriede se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlfühlhotel Schiestl

8,9

Wohlfühlhotel Schiestl

Ubytování (Hotel) Wohlfühlhotel Schiestl. Wohlfühlhotel Schiestl se může pochlubit krásnou polohou v kopcích ve Fügenbergu. Možnosti rekreačního vyžití tu máte jako na dlani. Ubytování Wohlfühlhotel Schiestl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lamark

8,9

Hotel Lamark

Ubytování (Hotel) Hotel Lamark. Situated in Hochfugen, 200 metres from Lamark III, Hotel Lamark features accommodation with a restaurant, free private parking, a fitness centre and a bar. Ubytování Hotel Lamark se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment in Fügenberg/Zillertal 862

8,8

Apartment in Fügenberg/Zillertal 862

Ubytování (Apartmán) Apartment in Fügenberg/Zillertal 862. Apartmán se 2 ložnicemi se nachází v Fügenberg/Zillertal 862 v Kapfingu. K dispozici je kuchyně s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, ledničkou a... Ubytování Apartment in Fügenberg/Zillertal 862 se nachází ve městě Fügenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Hochfügen

8,8

Berghotel Hochfügen

Ubytování (Hotel) Berghotel Hochfügen. Berghotel se nachází v lyžařské oblasti Hochfügen v údolí Zillertal, hned vedle lyžařských sjezdovek, a nabízí krytý bazén a pokoje/apartmá s balkonem. Ubytování Berghotel Hochfügen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Pension Eichenhof

8,8

Hotel Pension Eichenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Eichenhof. Located on the Fügenberg plateau, 1 km from the centre of Fügen, Hotel Pension Eichenhof is a 5-minute drive from the Spieljochbahn Cable Car. Ubytování Hotel Pension Eichenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alina

8,7

Apartment Alina

Ubytování (Apartmán) Apartment Alina. Located in Fügenberg, 8 km from Onkeljoch Sesselbahn, 8 km from Arzjoch Sesselbahn and 8 km from Spieljochbahn II, Apartment Alina provides accommodation... Ubytování Apartment Alina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Almhof

8,7

Hotel Almhof

Ubytování (Hotel) Hotel Almhof. Hotel Almhof je situován přímo u sjezdovek lyžařského střediska Hochfügen, v nadmořské výšce 1500 metrů. Ubytování Hotel Almhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Eberharter

8,7

Apartment Eberharter

Ubytování (Apartmán) Apartment Eberharter. Apartmán Eberharter se nachází v obci Fügenberg v Tyrolsku a nabízí terasu, výhled na hory a balkon. Ubytování Apartment Eberharter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Colleen

8,5

Ferienwohnung Colleen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Colleen. Ferienwohnung Colleen sídlí v budově z roku 2015 ve městě Fügenberg, 1,7 km od lanovky Spieljochbahn II, 2,3 km od lanovky Onkeljoch Sesselbahn a 2,7 km od... Ubytování Ferienwohnung Colleen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Berggasthof Baumannwiesköpfl

8,4

Berggasthof Baumannwiesköpfl

Ubytování (Farma) Berggasthof Baumannwiesköpfl. Berggasthof Baumannwiesköpfl se nachází ve Fügenbergu a nabízí restauraci, sdílený salonek, bar, zahradu, dětské hřiště, sluneční terasu, výhled na hory,... Ubytování Berggasthof Baumannwiesköpfl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steigerhof 1

8,3

Steigerhof 1

Ubytování (Apartmán) Steigerhof 1. Situated in Fügen, 2.5 km from Panoramabahn Geols, 2.9 km from Mösllift and 2. Ubytování Steigerhof 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pension Platzer

7,9

Hotel Pension Platzer

Ubytování (Penzion) Hotel Pension Platzer. Pension Platzer se nachází 0,7 km od centra obce Fügen i termálních lázní Erlebnissetherme. Ubytování Hotel Pension Platzer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Aigner

7,2

Gasthof Aigner

Ubytování (Hotel) Gasthof Aigner. Located in Fügen, 1.1 km from Spieljoch, Gasthof Aigner provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a terrace. Ubytování Gasthof Aigner se nachází ve městě Fügenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Schiestl

Fewo Schiestl

Ubytování (Apartmán) Fewo Schiestl. Fewo Schiestl is located in Fügenberg and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. The apartment features garden views and is 36 km from... Ubytování Fewo Schiestl se nachází ve městě Fügenberg (Rakousko - Tyrolsko).

das Almnest in Hochfügen

das Almnest in Hochfügen

Ubytování (Apartmán) das Almnest in Hochfügen. Located in Hochfugen, 200 metres from Lamark III, das Almnest in Hochfügen provides accommodation with ski-to-door access, free WiFi, an ATM, and a tour... Ubytování das Almnest in Hochfügen se nachází ve městě Hochfügen 30 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment A

Apartment A

Ubytování (Apartmán) Apartment A. Set in Fügenberg, 3.8 km from Onkeljoch Sesselbahn, 3.8 km from Arzjoch Sesselbahn and 3. Ubytování Apartment A se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment B

Apartment B

Ubytování (Apartmán) Apartment B. Located in Fügenberg, 3.8 km from Onkeljoch Sesselbahn, 3.8 km from Arzjoch Sesselbahn and 3. Ubytování Apartment B se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Vorwies 137S

Apart Vorwies 137S

Ubytování (Apartmán) Apart Vorwies 137S. Apart Vorwies (137) nabízí ubytování ve Fügenbergu, 3,9 km od lanovky Onkeljoch Sesselbahn. Ubytování Apart Vorwies 137S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Kröll

Landhaus Kröll

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Kröll. Boasting garden views, Landhaus Kröll features accommodation with ski-to-door access and a patio, around 5 km from Onkeljoch Sesselbahn. Ubytování Landhaus Kröll se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Stockachhof

Stockachhof

Ubytování (Apartmán) Stockachhof. Stockachhof is set in Fügenberg. With garden views, this accommodation features a balcony. Ubytování Stockachhof se nachází ve městě Fügenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Almzauber Hochfügen - OTR05108a-HYA

Holiday Home Almzauber Hochfügen - OTR05108a-HYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Almzauber Hochfügen - OTR05108a-HYA. Holiday Home Almzauber Hochfügen - OTR05108a-HYA is set in Fügenberg. Guests may enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Holiday Home Almzauber Hochfügen - OTR05108a-HYA se nachází ve městě Fügenberg (Rakousko - Tyrolsko).

Talblick & Stelle

Talblick & Stelle

Ubytování (Prázdninový dům) Talblick & Stelle. Set 400 metres from Spieljoch and 600 metres from Zillertal Thermal Spa, Talblick & Stelle features accommodation located in Fügen. Ubytování Talblick & Stelle se nachází ve městě Fügenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schorpenhof

Schorpenhof

Ubytování (Farma) Schorpenhof. Schorpenhof is located in Fügenberg and offers free WiFi access. Ubytování Schorpenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Steinis 136S

Steinis 136S

Ubytování (Apartmán) Steinis 136S. Steinis 136S in Fügenberg offers accommodation with free WiFi, 4.4 km from Onkeljoch Sesselbahn, 4. Ubytování Steinis 136S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday accomodations Thaler Hütte Hochfügen - OTR05080-QYB

Holiday accomodations Thaler Hütte Hochfügen - OTR05080-QYB

Ubytování (Apartmán) Holiday accomodations Thaler Hütte Hochfügen - OTR05080-QYB. Located in Fügenberg, 12 km from Onkeljoch Sesselbahn, 12 km from Arzjoch Sesselbahn and 13 km from Spieljochbahn II, Holiday accomodations Thaler Hütte... Ubytování Holiday accomodations Thaler Hütte Hochfügen - OTR05080-QYB se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Emberger

Emberger

Ubytování (Apartmán) Emberger. Emberger is situated in Fügenberg, 4.3 km from Onkeljoch Sesselbahn and 4.4 km from Arzjoch Sesselbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Emberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hubertus

Hotel Hubertus

Ubytování (Hotel) Hotel Hubertus. Situated in Fügenberg, Hotel Hubertus features a fitness centre. Featuring a shared lounge, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Hotel Hubertus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).