Hledat

Ubytování

Belle-Aire Vendégház Vila

3235 Mátraszentimre, Fenyves u. 5., Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Belle-Aire Vendégház. Located in Mátraszentimre in the Heves region, Belle-Aire Vendégház features a garden. The accommodation is 17 km from Mátraháza. Ubytování Belle-Aire Vendégház se nachází ve městě Mátraszentimre (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Belle-Aire Vendégház

Demjén is 46 km from Belle-Aire Vendégház, while Matrafured is 25 km away. Located in Mátraszentimre in the Heves region, Belle-Aire Vendégház features a garden. The accommodation is 17 km from Mátraháza. The villa offers a terrace. The nearest airport is Budapest Ferenc Liszt International Airport, 115 km from the accommodation.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Belle-Aire Vendégház

  • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Parkování na ulici
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Terasa
  • Zahrada
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Mátraszentimre

Erdőszéli Vendégház - Mátraszentimre

9,7

Erdőszéli Vendégház - Mátraszentimre

Ubytování (Apartmán) Erdőszéli Vendégház - Mátraszentimre. Erdőszéli Vendégház - Mátraszentimre is quietly located in Mátraszentimre, and features a self-catered apartment with a balcony, a garden with a terrace... Ubytování Erdőszéli Vendégház - Mátraszentimre se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mátraszentimre Borostyán Vendégház

9,6

Mátraszentimre Borostyán Vendégház

Ubytování (Apartmán) Mátraszentimre Borostyán Vendégház. Situated in Mátraszentimre, 300 metres from Terez-Hegy Drag Lift, Mátraszentimre Borostyán Vendégház features accommodation with a garden, free WiFi and a... Ubytování Mátraszentimre Borostyán Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fészek Vendégház és Vendéglő

9,5

Fészek Vendégház és Vendéglő

Ubytování (Penzion) Fészek Vendégház és Vendéglő. Fészek Vendégház és Vendéglő in Mátraszentimre provides accommodation with a bar and a terrace. Guests can enjoy mountain views. Ubytování Fészek Vendégház és Vendéglő se nachází ve městě Mátraszentimre (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bagoly lak

9,4

Bagoly lak

Ubytování (Prázdninový dům) Bagoly lak. Located in Mátraszentimre, close to Gyor-Hegy Drag Lift, Bagoly lak provides accommodation with restaurant, ski equipment hire, a ski pass sales point, a... Ubytování Bagoly lak se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Selfness Hotel Vadvirág Mátraszentimre

9,3

Selfness Hotel Vadvirág Mátraszentimre

Ubytování (Hotel) Selfness Hotel Vadvirág Mátraszentimre. Set in Mátraszentimre, 700 metres from Terez-Hegy Drag Lift, Selfness Hotel Vadvirág Mátraszentimre offers accommodation with a restaurant, free private... Ubytování Selfness Hotel Vadvirág Mátraszentimre se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Darázshegyi Panzió

9,1

Darázshegyi Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Darázshegyi Panzió. Located in Mátraszentimre, a 5-minute drive from the Mátraszentistván Ski Park, Darázshegyi Vendégház offers an on-site bar and room with private bathroom... Ubytování Darázshegyi Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Darázshegyi Faház

8,9

Darázshegyi Faház

Ubytování (Chata) Darázshegyi Faház. Darázshegyi Apartmanház is located in a quiet area of Mátraszentimre, in the Mátra Mountains. A yard with a barbecue is available on site. Ubytování Darázshegyi Faház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mátraszentimre Panzió

8,7

Mátraszentimre Panzió

Ubytování (Penzion) Mátraszentimre Panzió. Located 3 km from the ski slopes of Mátraszentimre, the Mátraszentimre Panzió offers rooms with private bathroom, free private parking and breakfast every... Ubytování Mátraszentimre Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Narád & Park

8,7

Hotel Narád & Park

Ubytování (Hotel) Hotel Narád & Park. Tento hotel se nachází 350 metrů od centra obce Mátraszentimre a 4 km od stejnojmenné sjezdovky. Ubytování Hotel Narád & Park se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

3Patak Panzió

3Patak Panzió

Ubytování (Penzion) 3Patak Panzió. 3Patak is offering accommodation in Mátraszentimre. Among the various facilities of this property are barbecue facilities and a garden. Ubytování 3Patak Panzió se nachází ve městě Mátraszentimre (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szentlászló Panzió /Parrag/

Szentlászló Panzió /Parrag/

Ubytování (Bed and breakfast) Szentlászló Panzió /Parrag/. Situated in Mátraszentimre, Szentlászló Panzió /Parrag/ offers accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytování Szentlászló Panzió /Parrag/ se nachází ve městě Mátraszentimre (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mátrabérc Üdülő

Mátrabérc Üdülő

Ubytování (Prázdninový dům) Mátrabérc Üdülő. Mátrabérc Üdülő, a property with a terrace, is set in Mátraszentimre, 7 km from Gyor-Hegy Drag Lift. Ubytování Mátrabérc Üdülő se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pizsi Vendégház Galyatető

Pizsi Vendégház Galyatető

Ubytování (Penzion) Pizsi Vendégház Galyatető. Situated in Galyatető, 2.1 km from Peter Hegyese Drag Lift, Pizsi Vendégház Galyatető features accommodation with a garden, free private parking, barbecue... Ubytování Pizsi Vendégház Galyatető se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vastu Indawood

Vastu Indawood

Ubytování (Prázdninový dům) Vastu Indawood. Vastu Indawood is set in Mátraszentimre and offers free bikes, ski-to-door access and barbecue facilities. Ubytování Vastu Indawood se nachází ve městě Mátraszentimre (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)