Hledat

Ubytování

B&B Plitvica Falls House Bed and breakfast

Plitvica Selo 54, 53231 Plitvica selo, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Plitvica Falls House. House Family Grbic se nachází ve vesnici Plitvica selo, 500 metrů od národního parku Plitvická jezera. Ubytování B&B Plitvica Falls House se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Popis ubytování B&B Plitvica Falls House

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Všechny klimatizované pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, psacím stolem a vlastní koupelnou se sprchou a fénem. House Family Grbic se nachází ve vesnici Plitvica selo, 500 metrů od národního parku Plitvická jezera. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Některé pokoje mají balkon s výhledem na okolní krajinu. Letiště Záhřeb je vzdáleno 145 km a na letiště Zadar je to 153 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování B&B Plitvica Falls House

  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Klimatizace
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Plitvica selo

B&B Plitvica Creek

9,6

B&B Plitvica Creek

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Plitvica Creek. B&B Plitvica Creek se nachází v obci Plitvica Selo v národním parku Plitvická jezera, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Plitvica Creek se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Sumrak Rooms

9,6

Villa Sumrak Rooms

Ubytování (Penzion) Villa Sumrak Rooms. Situated in Plitvica selo, 600 metres from Plitvice Lakes National Park - Entrance 3, Villa Sumrak Rooms features accommodation with a restaurant, free... Ubytování Villa Sumrak Rooms se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Pansion Breza

9,5

Pansion Breza

Ubytování (Penzion) Pansion Breza. Pansion Breza stojí na klidném místě mezi lesy a loukami, jen 1 km od Kozjaku, největšího jezera v Národním parku Plitvice. Ubytování Pansion Breza se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 22 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sumrak

9,4

Villa Sumrak

Ubytování (Apartmány) Villa Sumrak. Villa Sumrak se nachází v národním parku Plitvická jezera, pouhých 200 metrů od řeky Plitvice. Ubytování Villa Sumrak se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Plitvice Lakes Villa Mija

9,3

Plitvice Lakes Villa Mija

Ubytování (Penzion) Plitvice Lakes Villa Mija. Set in Plitvica selo, 600 metres from Plitvice Lakes National Park - Entrance 3, Plitvice Lakes Villa Mija offers accommodation with a garden, free private... Ubytování Plitvice Lakes Villa Mija se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Plitvice Lakes VILLA PRICA

9,2

Plitvice Lakes VILLA PRICA

Ubytování (Bed and breakfast) Plitvice Lakes VILLA PRICA. Set 600 metres from Plitvice Lakes National Park - Entrance 3, Plitvice Lakes VILLA PRICA offers accommodation with a garden, a terrace and a 24-hour front... Ubytování Plitvice Lakes VILLA PRICA se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Plitvice Falls Cottage

9

Plitvice Falls Cottage

Ubytování (Penzion) Plitvice Falls Cottage. B&B Plitvice Falls Cottage se nachází v národním parku Plitvická jezera, který je zapsaný na seznam světového dědictví UNESCO, v malebném městečku Plitvica... Ubytování Plitvice Falls Cottage se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

House by the River

9

House by the River

Ubytování (Penzion) House by the River. Situated in Plitvica selo, 500 metres from Plitvice Lakes National Park - Entrance 3, House by the River features accommodation with a garden, free private... Ubytování House by the River se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Garden House

9

Green Garden House

Ubytování (Penzion) Green Garden House. Green Garden House leží uprostřed nedotčené přírody v malebné vesničce Plitvica Selo a má prostornou zelenou zahradu se zázemím pro grilování k bezplatnému... Ubytování Green Garden House se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Plitvica Lodge

9

B&B Plitvica Lodge

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Plitvica Lodge. B&B Plitvica Lodge se nachází 5 minut chůze od národního parku Plitvická jezera a nabízí klimatizované pokoje se satelitní LCD TV, manželskými postelemi... Ubytování B&B Plitvica Lodge se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country house Plitvice

9

Country house Plitvice

Ubytování (Penzion) Country house Plitvice. Set in Plitvica selo, 300 metres from Plitvice Lakes National Park - Entrance 3, Country house Plitvice offers accommodation with a garden, free private... Ubytování Country house Plitvice se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Villa Plitvica

9

B&B Villa Plitvica

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Plitvica. Located in the heart of UNESCO-protected National Park Plitvička Jezera, about 400 metres from the highest waterfall and 300 meters from the entrance, B&B... Ubytování B&B Villa Plitvica se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Lake Fairy - Plitvica Selo 36

9

Lake Fairy - Plitvica Selo 36

Ubytování (Chata) Lake Fairy - Plitvica Selo 36. Boasting a restaurant, a shared lounge, and a garden, Lake Fairy - Plitvica Selo 36 features accommodation in Plitvica selo with free WiFi and garden... Ubytování Lake Fairy - Plitvica Selo 36 se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Plitvice Luxury Etno Garden

8,9

Plitvice Luxury Etno Garden

Ubytování (Prázdninový areál) Plitvice Luxury Etno Garden. Boasting a garden with sun loungers, Plitvica Luxury Etno Garden Rooms is situated in Plitvica selo. Guests can enjoy a meal at the on-site restaurant. Ubytování Plitvice Luxury Etno Garden se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Etno Garden Exclusive Rooms

8,8

Etno Garden Exclusive Rooms

Ubytování (Penzion) Etno Garden Exclusive Rooms. Etno Garden Exclusive Rooms se nachází ve městě Plitvica Selo, asi 400 metrů od vchodu 3 Národního parku Plitvická jezera zapsaném na seznamu chráněných... Ubytování Etno Garden Exclusive Rooms se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

B&B Villa Nena

8,7

B&B Villa Nena

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Nena. Penzion Rooms Villa Nena se nachází v obci Plitvice Selo u potoka Plitvice, jen několik minut chůze od území národního parku Plitvická jezera zapsaného na... Ubytování B&B Villa Nena se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Etno Garden Apartments

8,5

Etno Garden Apartments

Ubytování (Apartmány) Etno Garden Apartments. Apartmány Etno Garden se nachází v malebné části obce Plitvice Selo, obklopené lesy a svěžími loukami a pouhých 400 metrů od jezera Kozjak, které je... Ubytování Etno Garden Apartments se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ethno Houses Plitvica Selo

8,2

Ethno Houses Plitvica Selo

Ubytování (Prázdninový areál) Ethno Houses Plitvica Selo. Ethno Houses Plitvica Selo se nachází v srdci národního parku Plitvická Jezera, asi 400 metrů od nejvyššího vodopádu. Ubytování Ethno Houses Plitvica Selo se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation house Korana

7,8

Vacation house Korana

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house Korana. Vacation house Korana is set in Korana and offers a restaurant and a garden. Ubytování Vacation house Korana se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

B&B Plitvica Hill

B&B Plitvica Hill

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Plitvica Hill. Situated in Plitvica selo, 800 metres from Plitvice Lakes National Park - Entrance 3, B&B Plitvica Hill features accommodation with free WiFi, air... Ubytování B&B Plitvica Hill se nachází ve městě Plitvica selo (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)