Hledat

Ubytování

شقة مكرم عبيد للعائلات B 20 Apartmán

امتداد مكرم عبيد 2, Nasr City, 11765 Káhira, Egypt - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) شقة مكرم عبيد للعائلات B 20. Set within the Nasr City district in Cairo, شقة مكرم عبيد للعائلات B 20 has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování شقة مكرم عبيد للعائلات B 20 se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování شقة مكرم عبيد للعائلات B 20

A terrace is available for guests to use at the apartment. The nearest airport is Cairo International Airport, 7 km from the accommodation. The apartment has 2 bedrooms, a flat-screen TV with satellite channels, an equipped kitchen with a microwave and a fridge, a washing machine, and 1 bathroom with a hot tub. V ubytování شقة مكرم عبيد للعائلات B 20 máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Set within the Nasr City district in Cairo, شقة مكرم عبيد للعائلات B 20 has air conditioning, a balcony, and garden views. The property, housed in a building dating from 1990, has free WiFi and is less than 1 km from City Stars and 2. 9 km from Cairo Intl Conference Centre. El Hussien Mosque is 8 km from شقة مكرم عبيد للعائلات B 20, while Muizz Street is 8 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Parkování zdarma
  • Terasa

Jiná ubytování ve městě Káhira

Elite Royal Five Stars

10

Elite Royal Five Stars

Ubytování (Apartmán) Elite Royal Five Stars. Set in Cairo, 16 km from City Stars, Elite Royal Five Stars offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and room service. Ubytování Elite Royal Five Stars se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Terminal One Stay - Steps From Nightlife & Airport

10

The Terminal One Stay - Steps From Nightlife & Airport

Ubytování (Apartmán) The Terminal One Stay - Steps From Nightlife & Airport. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, The Terminal One Stay - Steps From Nightlife & Airport is located in Cairo. Ubytování The Terminal One Stay - Steps From Nightlife & Airport se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Makram Ebid (Adults Only)

10

Apartment Makram Ebid (Adults Only)

Ubytování (Apartmán) Apartment Makram Ebid (Adults Only). Set within the Nasr City district in Cairo, شقة مكرم عبيد اول سكن للعوائل فقط 21 has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování Apartment Makram Ebid (Adults Only) se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

شقة لوكس عباس العقاد مدينة نصر للعائلات فقط

10

شقة لوكس عباس العقاد مدينة نصر للعائلات فقط

Ubytování (Apartmány) شقة لوكس عباس العقاد مدينة نصر للعائلات فقط. Located 1.2 km from City Stars, شقة لوكس عباس العقاد مدينة نصر للعائلات فقط offers a shared lounge, and air-conditioned accommodation with a terrace and... Ubytování شقة لوكس عباس العقاد مدينة نصر للعائلات فقط se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

King Tut hostel

10

King Tut hostel

Ubytování (Bed and breakfast) King Tut hostel. King Tut hostel se nachází v Káhiře, 3,2 km od Velké sfingy a pyramid v Gíze, a nabízí bar a terasu. Ubytování King Tut hostel se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hayat Al-Rehab Apartment

10

Hayat Al-Rehab Apartment

Ubytování (Apartmán) Hayat Al-Rehab Apartment. Located within the New Cairo City district in Cairo, Hayat Al-Rehab Apartment has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování Hayat Al-Rehab Apartment se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kings of the pyrmids

10

kings of the pyrmids

Ubytování (Hostel) kings of the pyrmids. Kings of the pyrmids features air-conditioned rooms with satellite flat-screen TV in the Giza district of Cairo. Ubytování kings of the pyrmids se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three Pyramids Hotel

10

Three Pyramids Hotel

Ubytování (Penzion) Three Pyramids Hotel. Three Pyramids Hotel se nachází v Káhiře, 500 metrů od Velké sfingy, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, fitness centrum a bar. Ubytování Three Pyramids Hotel se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pyramids Home Inn

10

Pyramids Home Inn

Ubytování (Penzion – hostinec) Pyramids Home Inn. Pyramids Home Inn nabízí klimatizované ubytování v Káhiře. 300 metrů od Velké sfingy a necelý 1 km od pyramid v Gíze. Pokoje mají balkon. Ubytování Pyramids Home Inn se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

شقه عباس العقاد 703 للعائلات فقط سوبر لوكس

10

شقه عباس العقاد 703 للعائلات فقط سوبر لوكس

Ubytování (Apartmán) شقه عباس العقاد 703 للعائلات فقط سوبر لوكس. Located in Cairo, 1.3 km from City Stars and 2.5 km from Cairo Intl Conference Centre, شقه عباس العقاد 703 للعائلات فقط سوبر لوكس provides air-conditioned... Ubytování شقه عباس العقاد 703 للعائلات فقط سوبر لوكس se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Museum Guest House, pyramids view

10

Grand Museum Guest House, pyramids view

Ubytování (Penzion) Grand Museum Guest House, pyramids view. Grand Museum Guest House se nachází v Káhiře ve vládní oblasti, 2,3 km od pyramid v Gíze a 2,9 km od Velké sfingy. Ubytování Grand Museum Guest House, pyramids view se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Arabesque Cairo

10

Villa Arabesque Cairo

Ubytování (Apartmán) Villa Arabesque Cairo. Located in Cairo, 5 km from Tahrir Square and 5 km from The Egyptian Museum, Villa Arabesque Cairo provides accommodation with amenities such as free WiFi... Ubytování Villa Arabesque Cairo se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elgindy Apartment fully furnished

10

Elgindy Apartment fully furnished

Ubytování (Apartmán) Elgindy Apartment fully furnished. Set within the New Cairo City district in Cairo, Elgindy Apartment fully furnished has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování Elgindy Apartment fully furnished se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fouly Apartments

10

Fouly Apartments

Ubytování (Apartmán) Fouly Apartments. Fouly Apartments se nachází v Káhiře, 5 km od citadely a 6 km od náměstí Tahrir. Nabízí klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Fouly Apartments se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 3B Room

10

Apartment 3B Room

Ubytování (Apartmán) Apartment 3B Room. Apartment 3B Room se nachází v Káhiře a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Apartment 3B Room se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tilwana House

10

Tilwana House

Ubytování (Venkovský dům) Tilwana House. Tilwana House is set in Cairo and offers free bikes, a shared lounge and a terrace. This country house offers free private parking and a shared kitchen. Ubytování Tilwana House se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cairo Plaza Hotel 1

10

Cairo Plaza Hotel 1

Ubytování (Hostel) Cairo Plaza Hotel 1. Providing free WiFi and a shared lounge, Cairo Plaza Hotel 1 is located in Cairo, 700 metres from Tahrir Square. Ubytování Cairo Plaza Hotel 1 se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Better Life Apartment in Rehab

9,9

Better Life Apartment in Rehab

Ubytování (Apartmán) Better Life Apartment in Rehab. Set in Cairo, 19 km from City Stars, Better Life Apartment in Rehab offers accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování Better Life Apartment in Rehab se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Isis Guest House

9,9

Isis Guest House

Ubytování (Penzion) Isis Guest House. Featuring a bar, shared lounge and views of city, Isis Guest House is set in Cairo, 1.7 km from Great Sphinx. The property is around 2. Ubytování Isis Guest House se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Life Pyramids Inn

9,9

Life Pyramids Inn

Ubytování (Hostel) Life Pyramids Inn. Life Pyramids Inn se nachází v Káhiře, 400 metrů od Velké sfingy, a nabízí bar, terasu a výhled na město. Ubytování Life Pyramids Inn se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duplex at New Porto Cairo- Families Only

9,9

Duplex at New Porto Cairo- Families Only

Ubytování (Apartmán) Duplex at New Porto Cairo- Families Only. Boasting lake views, دوبلوكس فايف ستارز بورتو نيو كايرو للعائلات فقط القاهرة الجديدة features accommodation with a restaurant, an outdoor swimming pool and... Ubytování Duplex at New Porto Cairo- Families Only se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Shaaban M

9,9

Shaaban M

Ubytování (Apartmán) Shaaban M. Set in Cairo, 17 km from Cairo Intl Conference Centre and 18 km from City Stars, Shaaban M offers air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Shaaban M se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Nile Royal

9,9

Grand Nile Royal

Ubytování (Hotel) Grand Nile Royal. Located in Cairo, 1.3 km from Tahrir Square, Grand Nile Royal provides accommodation with a restaurant, private parking, a shared lounge and a garden. Ubytování Grand Nile Royal se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cairo Hub Hostel

9,9

Cairo Hub Hostel

Ubytování (Hostel) Cairo Hub Hostel. Located in Cairo, 100 metres from Tahrir Square, Cairo Hub Hostel features air-conditioned rooms and a shared lounge. Ubytování Cairo Hub Hostel se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Egy pyramids view

9,8

Egy pyramids view

Ubytování (Hotel) Egy pyramids view. Situated in Cairo, 1.8 km from Great Sphinx, Egy pyramids view features accommodation with a bar, free private parking, a shared lounge and a terrace. Ubytování Egy pyramids view se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Cairo Villa

9,8

New Cairo Villa

Ubytování (Apartmán) New Cairo Villa. New Cairo Villa se nachází v Káhiře, 10 km od City Stars a 13 km od konferenčního centra Cairo Intl. Ubytování New Cairo Villa se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Draz pyramids view Bed & breakfast

9,8

Draz pyramids view Bed & breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Draz pyramids view Bed & breakfast. Set in Cairo, 1 km from Great Sphinx and 1.6 km from Giza Pyramids, Draz pyramids view Bed & breakfast offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Draz pyramids view Bed & breakfast se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pyramids Musem Apartment

9,8

Pyramids Musem Apartment

Ubytování (Penzion) Pyramids Musem Apartment. Pyramids Musem Apartment se nachází v Káhiře, 2,6 km od pyramid v Gíze. Nabízí ubytování s barem, neplacené soukromé parkoviště a sdílený lounge. Ubytování Pyramids Musem Apartment se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maadi Apartment - 3 rooms ( Families Only )

9,8

Maadi Apartment - 3 rooms ( Families Only )

Ubytování (Apartmán) Maadi Apartment - 3 rooms ( Families Only ). Offering a garden and garden view, Maadi Apartment - 3 rooms ( Families Only ) is set in Cairo, 13 km from Cairo Citadel and 13 km from Mosque of Mohamed... Ubytování Maadi Apartment - 3 rooms ( Families Only ) se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Otel

9,8

El Otel

Ubytování (Hotel) El Otel. El Otel se nachází v Káhiře, necelý 1 km od náměstí Tahrir, a nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je pokojová služba a... Ubytování El Otel se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agouza

9,8

Agouza

Ubytování (Apartmán) Agouza. Agouza se nachází v Káhiře, 1,7 km od Káhirské věže a 2,2 km od Egyptského muzea, a nabízí klimatizaci. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agouza se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate).

Jana Pyramids view inn

9,8

Jana Pyramids view inn

Ubytování (Bed and breakfast) Jana Pyramids view inn. Jana Pyramids view inn se nachází 600 metrů od Velké sfingy a nabízí sdílený lounge, gril a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Jana Pyramids view inn se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment at Milsa Nasr City, Building No. 9 (Families Only)

9,7

Apartment at Milsa Nasr City, Building No. 9 (Families Only)

Ubytování (Apartmán) Apartment at Milsa Nasr City, Building No. 9 (Families Only). Situated in Cairo, within 700 metres of City Stars, Melsa 7-Stars - Families Only offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Apartment at Milsa Nasr City, Building No. 9 (Families Only) se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Furnished Apartment at Nasr City

9,7

Furnished Apartment at Nasr City

Ubytování (Apartmán) Furnished Apartment at Nasr City. Featuring a balcony with garden views, a restaurant and a garden, Furnished Apartment at Nasr City can be found in Cairo, close to City Stars and 3. Ubytování Furnished Apartment at Nasr City se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pyramids Residence Guest House

9,7

Pyramids Residence Guest House

Ubytování (Penzion) Pyramids Residence Guest House. Pyramids Residence Guest House se nachází v Káhiře, 1,2 km od pyramid v Gíze. 1,8 km od Velké sfingy a 11 km od Káhirské věže. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pyramids Residence Guest House se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Makram Ebeid (Families Only)

9,7

Makram Ebeid (Families Only)

Ubytování (Apartmán) Makram Ebeid (Families Only). Situated within the Nasr City district in Cairo, Makram Ebeid (Families Only) has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování Makram Ebeid (Families Only) se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Madinaty MIsmail Property

9,7

Madinaty MIsmail Property

Ubytování (Apartmán) Madinaty MIsmail Property. Located in Cairo, 36 km from City Stars and 39 km from Cairo Intl Conference Centre, Madinaty MIsmail Property offers a garden and air conditioning. Ubytování Madinaty MIsmail Property se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Furnused Room At New Cairo (Ladies Only)

9,7

Furnused Room At New Cairo (Ladies Only)

Ubytování (Apartmán) Furnused Room At New Cairo (Ladies Only). Set in Cairo, just 11 km from City Stars, غرفة انسات او سيدات features accommodation with free WiFi. Ubytování Furnused Room At New Cairo (Ladies Only) se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jewel Green Mountain Hotel

9,7

Jewel Green Mountain Hotel

Ubytování (Hotel) Jewel Green Mountain Hotel. Set in Cairo, 3.9 km from City Stars, Jewel Green Mountain Hotel features a restaurant and a terrace. Ubytování Jewel Green Mountain Hotel se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Royal Elite Five Stars - South Academy D - family only

9,7

La Royal Elite Five Stars - South Academy D - family only

Ubytování (Apartmán) La Royal Elite Five Stars - South Academy D - family only. La Royal Elite Five Stars - South Academy D - family only se nachází ve čtvrti New Cairo City v Káhiře a nabízí klimatizaci, balkon a výhled do zahrady. Ubytování La Royal Elite Five Stars - South Academy D - family only se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Royal Residence Al Rehab

9,7

Le Royal Residence Al Rehab

Ubytování (Apartmán) Le Royal Residence Al Rehab. Boasting garden views, Le Royal Residence Al Rehab offers accommodation with a garden and a patio, around 23 km from Cairo Intl Conference Centre. Ubytování Le Royal Residence Al Rehab se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Victory Of Downtown Hotel

9,7

Victory Of Downtown Hotel

Ubytování (Hotel) Victory Of Downtown Hotel. Boasting a terrace, Victory Of Downtown Hotel is situated in Cairo in the Cairo Governorate region, 1.1 km from Khan Al Khalili and 1. Ubytování Victory Of Downtown Hotel se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sheraton Ocean 704

9,7

Sheraton Ocean 704

Ubytování (Apartmán) Sheraton Ocean 704. Sheraton Ocean 704 se nachází v Káhiře a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Sheraton Ocean 704 se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eye of horus

9,7

Eye of horus

Ubytování (Penzion) Eye of horus. Eye of horus se nachází v Káhiře, 11 km od Velké sfingy, a nabízí zahradu, terasu a výhled na hory. Ubytování Eye of horus se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nile Pyramidal View Apartment

9,7

Nile Pyramidal View Apartment

Ubytování (Apartmán) Nile Pyramidal View Apartment. Nile Pyramidal View Apartment se nachází asi 7 km od mešity Ibn Tulun a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Nile Pyramidal View Apartment se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment Masakin Al dobbaat-Zahraa Nasr city

9,6

Two-Bedroom Apartment Masakin Al dobbaat-Zahraa Nasr city

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment Masakin Al dobbaat-Zahraa Nasr city. Set in Cairo, 10 km from City Stars and 11 km from Cairo Intl Conference Centre, Zahraa Nasr city - Masakin Al dobbaat شقة offers a restaurant and air... Ubytování Two-Bedroom Apartment Masakin Al dobbaat-Zahraa Nasr city se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Badr Tower Heliopolis

9,6

Badr Tower Heliopolis

Ubytování (Aparthotel) Badr Tower Heliopolis. Badr Tower Heliopolis in Cairo is located 5 km from City Stars and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Badr Tower Heliopolis se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy modern apartment

9,6

Cozy modern apartment

Ubytování (Apartmán) Cozy modern apartment. Boasting a hot tub, Cozy modern apartment is set in Cairo. The Cairo Intl Conference Centre is within 7 km of the apartment, and free WiFi is provided. Ubytování Cozy modern apartment se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Number One Pyramids Hotel

9,6

Number One Pyramids Hotel

Ubytování (Apartmány) Number One Pyramids Hotel. Number One Pyramids Hotel se nachází v Káhiře a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, dětské hřiště a gril. Ubytování Number One Pyramids Hotel se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment El Mohandessen

9,6

Luxury apartment El Mohandessen

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment El Mohandessen. Located in Cairo, 6 km from The Egyptian Museum and 6 km from Cairo Tower, Luxury apartment El Mohandessen offers air conditioning. Ubytování Luxury apartment El Mohandessen se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home in the City

9,6

Home in the City

Ubytování (Apartmán) Home in the City. Situated in the Nasr City district in Cairo, this air-conditioned apartment is 2 km from City Star (one of Cairo's biggest malls). The property is 3. Ubytování Home in the City se nachází ve městě Káhira (Egypt - Cairo Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)