Hledat

Ubytování

Awesome apartment in Kraljevica w/ 2 Bedrooms Apartmán

51262 Kraljevica, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Kraljevica w/ 2 Bedrooms. Awesome apartment in Kraljevica w/ 2 Bedrooms is set in Kraljevica and offers barbecue facilities. Ubytování Awesome apartment in Kraljevica w/ 2 Bedrooms se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Popis ubytování Awesome apartment in Kraljevica w/ 2 Bedrooms

Opatija is 33 km from the apartment, while Rijeka is 20 km from the property. This apartment is fitted with 2 bedrooms, a satellite TV, and a kitchen with a microwave and a fridge. The nearest airport is Rijeka Airport, 11 km from Awesome apartment in Kraljevica w/ 2 Bedrooms. Awesome apartment in Kraljevica w/ 2 Bedrooms is set in Kraljevica and offers barbecue facilities. The property is 49 km from Baška, and complimentary private parking is offered.

Vybavení ubytování Awesome apartment in Kraljevica w/ 2 Bedrooms

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vana
 • Satelitní programy
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Výhled na moře
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Kraljevica

Apartments Six

9,9

Apartments Six

Ubytování (Apartmány) Apartments Six. Located in Kraljevica, 49 km from Baška, Apartments Six provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Six se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Miljana

9,8

Villa Miljana

Ubytování (Apartmány) Villa Miljana. Set in Kraljevica, 49 km from Baška, Villa Miljana offers a garden and free WiFi. Ubytování Villa Miljana se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lara

9,6

Apartment Lara

Ubytování (Apartmán) Apartment Lara. Apartment Lara se nachází v obci Kraljevica a nabízí gril, balkon, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do vlastní zahrady. Ubytování Apartment Lara se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartmani "Oštro" Crikvenica

9,6

Apartmani "Oštro" Crikvenica

Ubytování (Apartmány) Apartmani "Oštro" Crikvenica. Apartmani "Oštro" Crikvenica nabízí ubytování v Kraljevici, 21 km od Opatije. Ubytování Apartmani "Oštro" Crikvenica se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Nono Anton

9,6

Apartment Nono Anton

Ubytování (Apartmán) Apartment Nono Anton. Apartmán Nono Anton se nachází v Kraljevici a nabízejí výhled na moře, zahradu, terasu, bezplatné WiFi a možnost vlastního stravování. Ubytování Apartment Nono Anton se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Captain's Apartment with Sea View

9,6

Captain's Apartment with Sea View

Ubytování (Apartmán) Captain's Apartment with Sea View. Captain's Apartment with Sea View se nachází v obci Kraljevica, 100 metrů od Jaderského moře. Ubytování Captain's Apartment with Sea View se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fara apartment

9,6

Fara apartment

Ubytování (Apartmán) Fara apartment. Situated in Kraljevica, Fara apartment features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Fara apartment se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Kovačić

9,6

Apartments Kovačić

Ubytování (Apartmány) Apartments Kovačić. Apartments Kovačić se nachází ve městě Kraljevica v Primorsko-goranské župě, 22 km od Opatije. Nabízí gril, terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Kovačić se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Seamans Apartment

9,6

Seamans Apartment

Ubytování (Apartmán) Seamans Apartment. Apartmán Seamans se nachází v Kraljevici v Přímořsko-gorskokotarské župě a nabízí terasu, výhled na moře a zahradu. Ubytování Seamans Apartment se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartman Omorfia

9,6

Apartman Omorfia

Ubytování (Apartmán) Apartman Omorfia. Apartman Omorfia se nachází v obci Kraljevica, 49 km od Bašky. Nabízí výhled do vlastní zahrady, gril, terasu, Wi-Fi zdarma a klimatizaci. Ubytování Apartman Omorfia se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Argola Kraljevica apartment

9,5

Argola Kraljevica apartment

Ubytování (Apartmán) Argola Kraljevica apartment. Apartmán Argola Kraljevica se nachází v obci Kraljevica, 50 km od Bašky. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a klimatizaci. Ubytování Argola Kraljevica apartment se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enjoy the Silence, Nature and Sea

9,5

Enjoy the Silence, Nature and Sea

Ubytování (Apartmán) Enjoy the Silence, Nature and Sea. Enjoy the Silence, Nature and Sea se nachází na pláži ve městě Kraljevica a nabízí gril, zahradu a terasu. Ubytování Enjoy the Silence, Nature and Sea se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Felice

9,5

Apartman Felice

Ubytování (Apartmán) Apartman Felice. Apartmán Felice se nachází v Kraljevici, 22 km od Opatije, 12 km od Rijeky a 39 km od města Rabac. Ubytování Apartman Felice se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Dana

9,4

Villa Dana

Ubytování (Vila) Villa Dana. Located in Kraljevica, Villa Dana provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Dana se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Dora

9,4

Apartments Villa Dora

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Dora. Apartments Villa Dora se nachází v Kraljevici, jen několik kroků od pláže. Ubytování Apartments Villa Dora se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

leona

9,3

leona

Ubytování (Apartmán) leona. Set in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, leona has a balcony. Ubytování leona se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Banj 8

9,2

Banj 8

Ubytování (Apartmán) Banj 8. Banj 8 se nachází v letovisku Kraljevica, 48 km od města Baška, a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, společnou kuchyň, sdílený lounge a klimatizované ubytování. Ubytování Banj 8 se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Viky

9,2

Apartments Viky

Ubytování (Apartmány) Apartments Viky. Toto studio se nachází v obci Kraljevica, 22 km od Opatije, a nabízí klimatizaci i balkon. Ubytování Apartments Viky se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Hostel Bordada

9,1

Hostel Bordada

Ubytování (Hostel) Hostel Bordada. Hostel Bordada se nachází v Kraljevici. Nabízí sdílený lounge, klimatizované pokoje s výhledem do zahrady a psacím stolem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hostel Bordada se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Sabo

8,9

Apartment Sabo

Ubytování (Apartmány) Apartment Sabo. Set in Kraljevica, 49 km from Baška, Apartment Sabo offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Sabo se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Rooms Villa Lucija

8,9

Rooms Villa Lucija

Ubytování (Penzion) Rooms Villa Lucija. Pokoje Vila Lucija se nachází ve městě Kraljevica a nabízí gril, zahradu, vířivku a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rooms Villa Lucija se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Bei Bego an der Adria

8,6

Bei Bego an der Adria

Ubytování (Penzion) Bei Bego an der Adria. Bei Bego an der Adria se nachází v obci Kraljevica a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Bei Bego an der Adria se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Dijana

8,5

Guest House Dijana

Ubytování (Penzion) Guest House Dijana. Apartmány Dijana se nachází na klidném místě v obci Kraljevica a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Guest House Dijana se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Antunović

8,5

Apartman Antunović

Ubytování (Apartmán) Apartman Antunović. Apartman Antunović se nachází v Kraljevici a nabízí masážní vanu, sdílený lounge, vlastní bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Antunović se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Two-Bedroom Apartment in Kraljevica

8,4

Two-Bedroom Apartment in Kraljevica

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kraljevica. Two-Bedroom Apartment in Kraljevica is located in Kraljevica and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Kraljevica se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartman Ana

8,4

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Apartmán Ana se nachází v Kraljevici. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Kvarner View Rooms

8,2

Kvarner View Rooms

Ubytování (Penzion) Kvarner View Rooms. Kvarner View Rooms je penzion situovaný v Kraljevici, 33 km od Opatije. Nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Kvarner View Rooms se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA ANDRIC

7,7

VILLA ANDRIC

Ubytování (Apartmány) VILLA ANDRIC. Situated in Kraljevica, 38 km from Rabac, VILLA ANDRIC features a garden and free WiFi. There is a fully equipped kitchen and a private bathroom. Ubytování VILLA ANDRIC se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nada

7,5

Apartments Nada

Ubytování (Apartmány) Apartments Nada. Apartments Nada se nachází ve městě Kraljevica, 49 km od Bašky. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Nada se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Fun & Sun

7,3

Fun & Sun

Ubytování (Apartmán) Fun & Sun. Fun & Sun is located in Kraljevica and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Fun & Sun se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kraljevica

7,3

Apartman Kraljevica

Ubytování (Apartmán) Apartman Kraljevica. Apartman Kraljevica se nachází v obci Kraljevica v Primorsko-goranské župě, 50 km od Bašky. Nabízí zahradu a klimatizované ubytování. Ubytování Apartman Kraljevica se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Boarding House Uvala Scott

6,7

Boarding House Uvala Scott

Ubytování (Penzion – hostinec) Boarding House Uvala Scott. Turistická vesnice Uvala Scott leží v klidné zátoce Dubno nedaleko ostrova Krk a zahrnuje pavilóny postavené ve středomořském stylu. Ubytování Boarding House Uvala Scott se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Hotel Kraljevica

6,1

Hotel Kraljevica

Ubytování (Hotel) Hotel Kraljevica. Hotel Kraljevica má přímo naproti autobusovou zastávku se spojením do Rijeky a nabízí pokoje s TV a bezplatným Wi-Fi. Je vzdálený 1,2 km od pláže. Ubytování Hotel Kraljevica se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Kraljevica

Two-Bedroom Holiday Home in Kraljevica

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Kraljevica. Located in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, Two-Bedroom Holiday Home in Kraljevica is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Kraljevica se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Two-Bedroom Holiday home Kraljevica with Sea View 06

Two-Bedroom Holiday home Kraljevica with Sea View 06

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday home Kraljevica with Sea View 06. Two-Bedroom Holiday home Kraljevica with Sea View 06 is situated in Kraljevica and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday home Kraljevica with Sea View 06 se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Kraljevica

Three-Bedroom Holiday Home in Kraljevica

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Kraljevica. Set in Kraljevica, Three-Bedroom Holiday Home in Kraljevica features a private pool. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Kraljevica se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Holiday home Uvala Grabrova Cr

Holiday home Uvala Grabrova Cr

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Uvala Grabrova Cr. Holiday home Uvala Grabrova Cr is located in Kraljevica and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Uvala Grabrova Cr se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Holiday Home Zita

Holiday Home Zita

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Zita. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Holiday Home Zita is set in Kraljevica. Ubytování Holiday Home Zita se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Kraljevica 17589a

Apartment Kraljevica 17589a

Ubytování (Apartmán) Apartment Kraljevica 17589a. Located in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Kraljevica 17589a has a terrace. Ubytování Apartment Kraljevica 17589a se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Kraljevica 2

Apartment Kraljevica 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Kraljevica 2. Set in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Kraljevica 2 has a balcony. Ubytování Apartment Kraljevica 2 se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Kraljevica 4

Apartment Kraljevica 4

Ubytování (Apartmán) Apartment Kraljevica 4. Situated in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Kraljevica 4 has a balcony. Ubytování Apartment Kraljevica 4 se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Kraljevica Setaliste Vladimira Nazora

Apartment Kraljevica Setaliste Vladimira Nazora

Ubytování (Apartmán) Apartment Kraljevica Setaliste Vladimira Nazora. Apartmán Kraljevica Setaliste Vladimira Nazora se nachází v Kraljevici, 37 km od Opatije. Součástí apartmánu je ložnice a kuchyň s varnou deskou i lednicí. Ubytování Apartment Kraljevica Setaliste Vladimira Nazora se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartman Mia

Apartman Mia

Ubytování (Apartmán) Apartman Mia. Apartman Mia is set in Kraljevica. This apartment features air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytování Apartman Mia se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman-Vukoje Kraljevica

Apartman-Vukoje Kraljevica

Ubytování (Apartmán) Apartman-Vukoje Kraljevica. Apartman-Vukoje Kraljevica is located in Kraljevica and offers a bar, a garden and a terrace. The accommodation is 49 km from Baška. Ubytování Apartman-Vukoje Kraljevica se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Kraljevica 39099

Apartments in Kraljevica 39099

Ubytování (Apartmány) Apartments in Kraljevica 39099. Situated in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartments in Kraljevica 39099 features accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments in Kraljevica 39099 se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Crikvenica-Kraljevica

Holiday Home Crikvenica-Kraljevica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Crikvenica-Kraljevica. Holiday Home Crikvenica-Kraljevica is set in Kraljevica and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Crikvenica-Kraljevica se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Leut

Apartman Leut

Ubytování (Apartmán) Apartman Leut. Located in Kraljevica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Relax has a garden. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Apartman Leut se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Kraljevica with Indoor swimming pool, Sauna and 6 Bedrooms

Nice home in Kraljevica with Indoor swimming pool, Sauna and 6 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Kraljevica with Indoor swimming pool, Sauna and 6 Bedrooms. Located in Kraljevica, Nice home in Kraljevica with Indoor swimming pool, Sauna and 6 Bedrooms provides a private pool. Ubytování Nice home in Kraljevica with Indoor swimming pool, Sauna and 6 Bedrooms se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms with parking space Kraljevica - 17589

Apartments and rooms with parking space Kraljevica - 17589

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms with parking space Kraljevica - 17589. Apartments and rooms with parking space Kraljevica - 17589 is a 3-star property situated in Kraljevica. Ubytování Apartments and rooms with parking space Kraljevica - 17589 se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Silva

Apartment Silva

Ubytování (Apartmán) Apartment Silva. Apartment Silva is set in Kraljevica and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Silva se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Bajta Arta

Bajta Arta

Ubytování (Prázdninový dům) Bajta Arta. Bajta Arta is set in Kraljevica and offers a garden and a terrace. Ubytování Bajta Arta se nachází ve městě Kraljevica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).