Hledat

Ubytování

Apt playa de Muro ca n Ines - 1ª linea de playa Apartmán

C/buguembil-lea, 16,2ª, 07458 Port d'Alcúdia, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apt playa de Muro ca n Ines - 1ª linea de playa. Tento apartmán se nachází 1,5 km od přírodního parku S'Albufera de Mallorca v Port d'Alcudia a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. K dispozici je balkon. Ubytování Apt playa de Muro ca n Ines - 1ª linea de playa se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Popis ubytování Apt playa de Muro ca n Ines - 1ª linea de playa

Soukromá zahrada má přímý přístup na pláž. K dispozici je balkon. Tento apartmán se nachází 1,5 km od přírodního parku S'Albufera de Mallorca v Port d'Alcudia a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně windsurfingu, potápění a rybaření. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. Apartmán má posezení, jídelní kout a kuchyň s myčkou nádobí. Na letiště Palma de Mallorca je to 44 km. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Parkování zdarma
  • Pláž

Jiná ubytování ve městě Port d'Alcúdia

Samsara Beach

9,9

Samsara Beach

Ubytování (Apartmán) Samsara Beach. Featuring city views, Samsara Beach offers accommodation with a balcony and a kettle, around 6 km from Natural Park S'Albufera de Mallorca. Ubytování Samsara Beach se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Apartment Albers

9,8

Apartment Albers

Ubytování (Apartmán) Apartment Albers. Apartmán Albers se nachází ve městě Port d'Alcudia, 300 metrů od pláže Playa de Muro, a nabízí ubytování se soukromou pláží, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování Apartment Albers se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Canet Beach

9,7

Canet Beach

Ubytování (Apartmán) Canet Beach. Set in Port d'Alcudia, 2.6 km from Es Morer Vermell Beach and 6 km from Natural Park S'Albufera de Mallorca, Canet Beach offers air-conditioned... Ubytování Canet Beach se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Ciudad Blanca Apartment

9,6

Ciudad Blanca Apartment

Ubytování (Apartmán) Ciudad Blanca Apartment. Located in Port d'Alcudia, 1.8 km from Playa de Muro Beach and 3. Ubytování Ciudad Blanca Apartment se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

BEACHFRONT APARTMENT

9,6

BEACHFRONT APARTMENT

Ubytování (Apartmán) BEACHFRONT APARTMENT. Located in Port d'Alcudia, within 2.4 km of Es Morer Vermell Beach and 5 km of Natural Park S'Albufera de Mallorca, BEACHFRONT APARTMENT offers... Ubytování BEACHFRONT APARTMENT se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Apartamento Vista Mar 410

9,6

Apartamento Vista Mar 410

Ubytování (Apartmán) Apartamento Vista Mar 410. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartamento Vista Mar 410 is set in Port d'Alcudia. Ubytování Apartamento Vista Mar 410 se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Mariners

9,6

Mariners

Ubytování (Apartmán) Mariners. Mariners se nachází v Port d'Alcudia, pouhých 6 km od přírodní rezervace S'Albufera de Mallorca. Nabízí ubytování s terasou, bezplatné Wi-Fi a balkon. Ubytování Mariners se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Bonito estudio con wifi y aire acondicionado

9,5

Bonito estudio con wifi y aire acondicionado

Ubytování (Apartmán) Bonito estudio con wifi y aire acondicionado. Boasting pool views, Bonito estudio con wifi y aire acondicionado features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1. Ubytování Bonito estudio con wifi y aire acondicionado se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Pereta

9,2

Pereta

Ubytování (Prázdninový dům) Pereta. Situated in Puerto de Alcudia, 150 metres from the beach, Pereta features a garden with sun loungers and an outdoor dining area. Ubytování Pereta se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Sol Alcúdia 46

9,1

Sol Alcúdia 46

Ubytování (Apartmán) Sol Alcúdia 46. Set in Port d'Alcudia, 6 km from Natural Park S'Albufera de Mallorca, Sol Alcúdia 46 offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Sol Alcúdia 46 se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Mirada de Alcudia

9,1

Mirada de Alcudia

Ubytování (Aparthotel) Mirada de Alcudia. Mirada de Alcudia se nachází jen pár kroků od pláže Port d'Alcudia a nabízí venkovní bazén, sdílený lounge a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným... Ubytování Mirada de Alcudia se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Mar Blau

9,1

Mar Blau

Ubytování (Aparthotel) Mar Blau. Mar Blau se nachází v Port d'Alcudia a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled na moře a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mar Blau se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Can Rovet

9,1

Can Rovet

Ubytování (Vila) Can Rovet. Set in Port d'Alcudia, Can Rovet offers accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Can Rovet se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Villa Villa Rosa

9

Villa Villa Rosa

Ubytování (Vila) Villa Villa Rosa. Featuring garden views, Villa Villa Rosa provides accommodation with a patio, around 3.8 km from Natural Park S'Albufera de Mallorca. Ubytování Villa Villa Rosa se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Record Maritim II

9

Record Maritim II

Ubytování (Apartmány) Record Maritim II. Apartment Port d'Alcudia offers a bright and spacious 3-bedroom apartments with a balcony with views over Port d'Alcudia and the sea. Ubytování Record Maritim II se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

NEW Apt RELAX HOME a 150 m del mar WIFI y Piscina

8,9

NEW Apt RELAX HOME a 150 m del mar WIFI y Piscina

Ubytování (Apartmán) NEW Apt RELAX HOME a 150 m del mar WIFI y Piscina. NEW Apt RELAX HOME a 150 m del mar WIFI y Piscina se nachází asi 150 metrů od pláže Port d'Alcudia a nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí. Ubytování NEW Apt RELAX HOME a 150 m del mar WIFI y Piscina se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Apt. Xisca

8,9

Apt. Xisca

Ubytování (Apartmán) Apt. Xisca. Apt. Xisca nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření a dalším aktivitám. Ubytování Apt. Xisca se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Apartment Xara Torres, at the Beach of Alcudia

8,9

Apartment Xara Torres, at the Beach of Alcudia

Ubytování (Apartmán) Apartment Xara Torres, at the Beach of Alcudia. Apartmán Xara se nachází ve městě Port d'Alcudia, 6 km od přírodního parku S'Albufera de Mallorca, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartment Xara Torres, at the Beach of Alcudia se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Apartment Zodiac 545

8,8

Apartment Zodiac 545

Ubytování (Apartmán) Apartment Zodiac 545. Apartment Zodiac 545 se nachází v Port d'Alcudia, 350 metrů od pláže Port d'Alcudia a 2,3 km od pláže Playa de Muro. Ubytování Apartment Zodiac 545 se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Apartment Maritimo

8,8

Apartment Maritimo

Ubytování (Apartmán) Apartment Maritimo. Apartment Maritimo is situated in Port d'Alcudia. This apartment also features free WiFi. Ubytování Apartment Maritimo se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Apartment Alcudia Magic

8,8

Apartment Alcudia Magic

Ubytování (Apartmán) Apartment Alcudia Magic. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v letovisku Port d'Alcudia a nabízí zařízenou terasu s výhledem na horu Serra de Tramuntana. Ubytování Apartment Alcudia Magic se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Carabela 51

8,7

Carabela 51

Ubytování (Apartmán) Carabela 51. Offering free WiFi and sea views, Carabela 51 is an accommodation situated in Port d'Alcudia. Ubytování Carabela 51 se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Beach Inn

8,7

Beach Inn

Ubytování (Apartmány) Beach Inn. Beach Inn se nachází 200 metrů od pláže Port d'Alculdia a nabízí ubytování se zahradou, terasou a sdílenou kuchyní. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Beach Inn se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Gran Canal

8,5

Gran Canal

Ubytování (Apartmán) Gran Canal. Located in Port d'Alcudia, within 1.5 km of Playa de Muro Beach and 3. Ubytování Gran Canal se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).

Villa Alcanada

8,5

Villa Alcanada

Ubytování (Vila) Villa Alcanada. Tato stylová vila na stráni se nachází 5 minut jízdy od golfového hřiště Alcanada a nabízí 3 terasy s krásným výhledem na záliv Alcúdia. Ubytování Villa Alcanada se nachází ve městě Port d'Alcúdia (Španělsko - Mallorca).