Hledat

Ubytování

Appartamento Smeralda Apartmány

Strada Provinciale 82, 07020 Golfo Aranci, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Appartamento Smeralda. Appartamento Smeralda se nachází v Golfo Aranci, 600 metrů od pláže Cala Sassari a 1,2 km od Spiaggia de Bahas. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Appartamento Smeralda se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Popis ubytování Appartamento Smeralda

Nabízí terasu a klimatizaci. Appartamento Smeralda se nachází v Golfo Aranci, 600 metrů od pláže Cala Sassari a 1,2 km od Spiaggia de Bahas. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 1 koupelnu s bidetem. Na letiště Olbia Costa Smeralda je to 12 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Parkování zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Appartamento Smeralda

 • Bidet
 • Další toaleta
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Fén
 • Sprcha
 • Venkovní jídelní kout
 • Terasa
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Kuchyňský kout
 • Zásuvka u postele
 • Výhled na bazén
 • Výhled na moře
 • Výhled
 • Pláž
 • TV s plochou obrazovkou
 • TV
 • Parkoviště
 • Sezónní ( Dočasně uzavřeno)
 • K dispozici pro všechny věkové skupiny
 • Bazén s výhledem
 • Brouzdaliště
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • anglicky
 • italsky
 • polsky

Jiná ubytování ve městě Golfo Aranci

PENTHOUSE WITH SEA VIEW - CALYPSO Rooftop

10

PENTHOUSE WITH SEA VIEW - CALYPSO Rooftop

Ubytování (Vily) PENTHOUSE WITH SEA VIEW - CALYPSO Rooftop. CALYPSO Rooftop - Prestigioso Attico Vista Mare se nachází v Golfo Aranci a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na moře a terasou. Ubytování PENTHOUSE WITH SEA VIEW - CALYPSO Rooftop se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Villetta Azzurro

10

Villetta Azzurro

Ubytování (Apartmány) Villetta Azzurro. Villetta Azzurro se nachází v Golfo Aranci a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Villetta Azzurro se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

BEACH HOUSE STEFI

10

BEACH HOUSE STEFI

Ubytování (Apartmán) BEACH HOUSE STEFI. BEACH HOUSE STEFI se nachází v Golfo Aranci, 250 metrů od pláže Third Golfo Aranci a 400 metrů od Quarta Spiaggia. Ubytování BEACH HOUSE STEFI se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Villa Fuli

10

Villa Fuli

Ubytování (Apartmány) Villa Fuli. Villa Fuli nabízí ubytování s výhledem na moře v Golfo Aranci, 700 metrů od Quarta Spiaggia a necelý 1 km od pláže Third Golfo Aranci. Ubytování Villa Fuli se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

[ Appartamento a Golfo Aranci ]

10

[ Appartamento a Golfo Aranci ]

Ubytování[ Appartamento a Golfo Aranci ]. [ Appartamento a Golfo Aranci ] se nachází v Golfo Aranci, 200 metrů od Prima Spiaggia Golfo Aranci a 300 metrů od Seconda Spiaggia. Ubytování [ Appartamento a Golfo Aranci ] se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Appartamento Figari

10

Appartamento Figari

UbytováníAppartamento Figari. Appartamento Figari nabízí ubytování s výhledem na moře v Golfo Aranci, 500 metrů od Seconda Spiaggia a 600 metrů od Prima Spiaggia Golfo Aranci. Ubytování Appartamento Figari se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Beach House Rebe

10

Beach House Rebe

Ubytování (Apartmán) Beach House Rebe. Beach House Rebe se nachází v Golfo Aranci, 100 metrů od pláže Third Golfo Aranci a 200 metrů od Quarta Spiaggia. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Beach House Rebe se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

SeaPearls Golfo Aranci

10

SeaPearls Golfo Aranci

Ubytování (Apartmány) SeaPearls Golfo Aranci. SeaPearls Golfo Aranci se nachází v letovisku Golfo Aranci na Sardinii, nedaleko pláží Quarta Spiaggia a Third Golfo Aranci, a nabízí ubytování s... Ubytování SeaPearls Golfo Aranci se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Stunning Apartment In Golfo Aranci With 2 Bedrooms 4

10

Stunning Apartment In Golfo Aranci With 2 Bedrooms 4

UbytováníStunning Apartment In Golfo Aranci With 2 Bedrooms 4. Stunning Apartment se nachází 2,4 km od Spiaggia de Bahas, 18 km od přístavu Olbia a 31 km od ostrova Tavolara. Ubytování Stunning Apartment In Golfo Aranci With 2 Bedrooms 4 se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Casa Luigi

10

Casa Luigi

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Luigi. Casa Luigi se nachází v Golfo Aranci a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa Luigi se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Casa Flavia by Wonderful Italy

10

Casa Flavia by Wonderful Italy

UbytováníCasa Flavia by Wonderful Italy. Casa Flavia by Wonderful Italy se nachází v Golfo Aranci, 300 metrů od Spiaggia di Baia Caddinas a 400 metrů od Quarta Spiaggia. Ubytování Casa Flavia by Wonderful Italy se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Casa di Giovanni

10

Casa di Giovanni

Ubytování (Apartmány) Casa di Giovanni. Casa di Giovanni se nachází v Golfo Aranci, 200 metrů od Prima Spiaggia Golfo Aranci a 300 metrů od Seconda Spiaggia. Ubytování Casa di Giovanni se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Casa Antonello

10

Casa Antonello

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Antonello. Casa Antonello se nachází v Golfo Aranci, 200 metrů od Prima Spiaggia Golfo Aranci a 300 metrů od Seconda Spiaggia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Antonello se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Sardinian Luxury Hospitality - Villa Fuli Rooms and more

10

Sardinian Luxury Hospitality - Villa Fuli Rooms and more

UbytováníSardinian Luxury Hospitality - Villa Fuli Rooms and more. Sardinia Luxury Hospitality - Villa Fuli Rooms a další se nachází v Golfo Aranci, 200 metrů od Spiaggia di Baia Caddinas, a nabízí ubytování se zahradou,... Ubytování Sardinian Luxury Hospitality - Villa Fuli Rooms and more se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Sea & Country Rooms

9,9

Sea & Country Rooms

UbytováníSea & Country Rooms. Sea & Country Rooms se nachází v Golfo Aranci, 1,9 km od Spiaggia di Marinella, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm a terasou. Ubytování Sea & Country Rooms se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Macciuneddu Country Retreat

9,9

Macciuneddu Country Retreat

Ubytování (Penzion) Macciuneddu Country Retreat. Macciuneddu Country Retreat se nachází v Golfo Aranci, 2,7 km od Spiaggia di Marinella. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Macciuneddu Country Retreat se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Casagliana Apartments

9,8

Casagliana Apartments

UbytováníCasagliana Apartments. Casagliana Apartments se nachází 400 metrů od Seconda Spiaggia a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casagliana Apartments se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Albero Capovolto

9,8

Albero Capovolto

UbytováníAlbero Capovolto. Albero Capovolto se nachází na klidném místě, 11 km od Golfo Aranci. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Albero Capovolto se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Casa Francesca

9,8

Casa Francesca

UbytováníCasa Francesca. Casa Francesca se nachází v Golfo Aranci, 200 metrů od Prima Spiaggia Golfo Aranci a 400 metrů od Seconda Spiaggia. Ubytování Casa Francesca se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Cielo e mare

9,8

Cielo e mare

Ubytování (Prázdninový dům) Cielo e mare. Cielo e mare se nachází v Golfo Aranci, 70 metrů od Prima Spiaggia Golfo Aranci a 400 metrů od Seconda Spiaggia. Ubytování Cielo e mare se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Le Perle Di Golfo Aranci

9,8

Le Perle Di Golfo Aranci

UbytováníLe Perle Di Golfo Aranci. Le Perle Di Golfo Aranci se nachází v letovisku Golfo Aranci na Sardinii, nedaleko pláží Quarta Spiaggia a Third Golfo Aranci. Ubytování Le Perle Di Golfo Aranci se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Villa Marconi Apartment 7

9,7

Villa Marconi Apartment 7

UbytováníVilla Marconi Apartment 7. Villa Marconi Apartment 7 se nachází v Golfo Aranci, pouhých 500 metrů od Spiaggia di Cala Spada, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Villa Marconi Apartment 7 se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Cala Delfino

9,7

Cala Delfino

UbytováníCala Delfino. Cala Delfino se nachází necelý 1 km od pláže Cala Sassari a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. 200 metrů od pláže Bianca. Ubytování Cala Delfino se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Casa di Mario

9,7

Casa di Mario

UbytováníCasa di Mario. Casa di Mario se nachází v Golfo Aranci, 200 metrů od Prima Spiaggia Golfo Aranci a 400 metrů od Seconda Spiaggia. Ubytování Casa di Mario se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

casa oleandri

9,7

casa oleandri

Ubytovánícasa oleandri. Casa oleandri se nachází v Golfo Aranci a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování casa oleandri se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Lucky Apartment

9,6

Lucky Apartment

Ubytování (Apartmány) Lucky Apartment. Lucky Apartment se nachází v letovisku Golfo di Marinella na Sardinii a nabízí terasu a výhled na moře. Nabízí venkovní bazén a restauraci. Ubytování Lucky Apartment se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

La Smeralda - Boutique Rooms and Breakfast

9,6

La Smeralda - Boutique Rooms and Breakfast

UbytováníLa Smeralda - Boutique Rooms and Breakfast. La Smeralda - Boutique Rooms and Breakfast se nachází v obci Golfo Aranci, 15 km od přístavu Olbia a 34 km od ostrova Isola di Tavolara. Ubytování La Smeralda - Boutique Rooms and Breakfast se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

S'Abba seafront apartments

9,6

S'Abba seafront apartments

Ubytování (Apartmány) S'Abba seafront apartments. Apartmány S'Abba se nacházejí u moře v letovisku Golfo Aranci, 800 metrů od pláže Spiaggia di Baia Caddinas, a nabízejí klimatizaci, zdarma dostupné Wi-Fi... Ubytování S'Abba seafront apartments se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Residence Sherden, Appartamento Spiaggia Bianca

9,6

Residence Sherden, Appartamento Spiaggia Bianca

UbytováníResidence Sherden, Appartamento Spiaggia Bianca. Residence Sherden, Appartamento Spiaggia Bianca se nachází v Golfo Aranci a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Residence Sherden, Appartamento Spiaggia Bianca se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

La Finestra sul Porto Golfo Aranci

9,5

La Finestra sul Porto Golfo Aranci

Ubytování (Apartmán) La Finestra sul Porto Golfo Aranci. La Finestra sul Porto Golfo Aranci se nachází v Golfo Aranci, 350 metrů od Prima Spiaggia Golfo Aranci a 750 metrů od Seconda Spiaggia. Ubytování La Finestra sul Porto Golfo Aranci se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

S'abba e sa Pedra

9,5

S'abba e sa Pedra

Ubytování (Prázdninové domy) S'abba e sa Pedra. S'abba e sa Pedra se nachází pouhých 700 metrů od pláže Spiaggia di Baia Caddinas v Golfo Aranci a nabízí ubytování s terasou, zahradou a venkovním... Ubytování S'abba e sa Pedra se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Landscape White House

9,5

Landscape White House

UbytováníLandscape White House. Landscape White House se nachází v Golfo Aranci, pouhých 300 metrů od pláže Sos Aranzos, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Landscape White House se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Villa Ginepro

9,5

Villa Ginepro

UbytováníVilla Ginepro. Villa Ginepro se nachází v Golfo Aranci, pouhých 400 metrů od Quarta Spiaggia. Ubytování Villa Ginepro se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Capo Figari 9, appartamento a Golfo Aranci

9,5

Capo Figari 9, appartamento a Golfo Aranci

Ubytování (Apartmán) Capo Figari 9, appartamento a Golfo Aranci. Capo Figari 9, appartamento a Golfo Aranci se nachází v Golfo Aranci, 200 metrů od Prima Spiaggia Golfo Aranci, 800 metrů od Seconda Spiaggia a 1,1 km od... Ubytování Capo Figari 9, appartamento a Golfo Aranci se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Villa Marconi Apartment 11

9,5

Villa Marconi Apartment 11

UbytováníVilla Marconi Apartment 11. Villa Marconi Apartment 11 se nachází necelý 1 km od obce Seconda Spiaggia a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Villa Marconi Apartment 11 se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Appartamento Mirto

9,5

Appartamento Mirto

UbytováníAppartamento Mirto. Appartamento Mirto se nachází asi 300 metrů od pláže Third Golfo Aranci a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Mirto se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Residence Cala Moresca 15

9,5

Residence Cala Moresca 15

Ubytování (Apartmán) Residence Cala Moresca 15. Residence Cala Moresca 15 se nachází v Golfo Aranci, 500 metrů od Prima Spiaggia Golfo Aranci a 1,1 km od Seconda Spiaggia. Ubytování Residence Cala Moresca 15 se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Villetta S'Arenada

9,5

Villetta S'Arenada

UbytováníVilletta S'Arenada. Villetta S'Arenada se nachází v Golfo Aranci, necelý 1 km od Seconda Spiaggia, 19 minut chůze od Spiaggia di Cala Spada a 15 km od přístavu Olbia, a nabízí... Ubytování Villetta S'Arenada se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Casa Turchese by Wonderful Italy

9,5

Casa Turchese by Wonderful Italy

UbytováníCasa Turchese by Wonderful Italy. Casa Turchese by Wonderful Italy nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře, asi 18 km od přístavu Olbia. Nabízí terasu a neplacené soukromé... Ubytování Casa Turchese by Wonderful Italy se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Apartment With Pool 5min From Beach

9,5

Apartment With Pool 5min From Beach

UbytováníApartment With Pool 5min From Beach. Apartment With Pool 5min From Beach se nachází ve městě Golfo Aranci, 150 metrů od centra města, 14 km od města Porto Rotondo a 18 km od Olbie. Ubytování Apartment With Pool 5min From Beach se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Borgo Alba Barona Turismo Rurale

9,5

Borgo Alba Barona Turismo Rurale

UbytováníBorgo Alba Barona Turismo Rurale. Borgo Alba Barona Turismo Reale se nachází na klidném venkově, pouhých 5 km od bílých písečných pláží v Marinelle. Ubytování Borgo Alba Barona Turismo Rurale se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Villetta Baia 1

9,5

Villetta Baia 1

UbytováníVilletta Baia 1. Villetta Baia 1 se nachází v Golfo Aranci, pouhých 400 metrů od čtvrti Quarta Spiaggia a 600 metrů od pláže Spiaggia di Baia Caddinas, a nabízí balkon. Ubytování Villetta Baia 1 se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Pedra Smeralda apartments

9,4

Pedra Smeralda apartments

Ubytování (Apartmán) Pedra Smeralda apartments. Pedra Smeralda apartments se nachází v Golfo Aranci. Nabízí bazén, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pedra Smeralda apartments se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

House of Lens

9,4

House of Lens

Ubytování (Apartmány) House of Lens. House of Lens se nachází v Golfo Aranci, 400 metrů od pláže Third Golfo Aranci a 500 metrů od pláže Spiaggia di Baia Caddinas, a nabízí terasu a výhled na... Ubytování House of Lens se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Residence Cala Moresca

9,4

Residence Cala Moresca

UbytováníResidence Cala Moresca. Residence Cala Moresca se nachází v Golfo Aranci, 600 metrů od Prima Spiaggia Golfo Aranci a 1,2 km od Seconda Spiaggia. Ubytování Residence Cala Moresca se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Hotel Villa Margherita

9,4

Hotel Villa Margherita

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Margherita. Rodinný hotel Villa Margherita se nachází na pobřeží a nabízí butikové pokoje s výhledem na záliv Aranci a velký venkovní bazén s vířivkou. Ubytování Hotel Villa Margherita se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Cento Ulivi B&B

9,4

Cento Ulivi B&B

UbytováníCento Ulivi B&B. Cento Ulivi B&B se nachází v Golfo Aranci a nabízí klimatizované ubytování s bazénem, výhledem na hory a terasou. Ubytování Cento Ulivi B&B se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Sa Rezzetta

9,4

Sa Rezzetta

UbytováníSa Rezzetta. Sa Rezzetta se nachází v Golfo Aranci a nabízí venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Sa Rezzetta se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Villa Baia Caddinas

9,3

Villa Baia Caddinas

UbytováníVilla Baia Caddinas. Villa Baia Caddinas se nachází v Golfo Aranci, 600 metrů od Spiaggia di Baia Caddinas a méně než 1 km od Quarta Spiaggia. Ubytování Villa Baia Caddinas se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

La rosa dei venti

9,3

La rosa dei venti

UbytováníLa rosa dei venti. Nachází se v Golfo Aranci, v blízkosti pláže Third Golfo Aranci, Seconda Spiaggia a Spiaggia di Cala Spada, La rosa dei venti nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování La rosa dei venti se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).

Appartamenti Aironi

9,3

Appartamenti Aironi

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Aironi. Appartamenti Aironi nabízí ubytování v Golfo Aranci s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Hosté mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout a terasu. Ubytování Appartamenti Aironi se nachází ve městě Golfo Aranci (Itálie - Sardinie).