Hledat

Ubytování

Apartments&Rooms Jelavić Apartmány

Put kralja Tomislava 148, 21220 Seget Vranjica, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments&Rooms Jelavić. Apartments&Rooms Jelavić se nachází na praktickém místě pouhých 100 metrů od pláže a nabízí ubytování s klimatizací, satelitní LCD TV a balkonem nebo... Ubytování Apartments&Rooms Jelavić se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartments&Rooms Jelavić

Jeden z našich bestsellerů v destinaci Seget Vranjica! Apartments&Rooms Jelavić se nachází na praktickém místě pouhých 100 metrů od pláže a nabízí ubytování s klimatizací, satelitní LCD TV a balkonem nebo terasou i venkovní bazén. Na požádání zajišťují apartmány Jelavić dopravu z letiště. K dispozici je také bezplatné soukromé parkoviště. Součástí všech apartmánů je koupelna i některé kuchyňské vybavení včetně rychlovarné konvice a jídelního stolu. Jelavić Apartments&Rooms stojí přibližně 1 km od centra města Seget Vranjica a 2 km od pláže Medena s bohatým zázemím pro vodní sporty. Město Trogir, které je pod ochranou organizace UNESCO, je vzdálené 5 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments&Rooms Jelavić

 • Gril Dodatečný poplatek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Bazén
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Klimatizace
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Seget Vranjica

Apartment Vinka i Mijo

10

Apartment Vinka i Mijo

Ubytování (Apartmán) Apartment Vinka i Mijo. Apartment Vinka i Mijo is located in Seget Vranjica and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Vinka i Mijo se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

MK-elegant apartment with a sea view balcony

10

MK-elegant apartment with a sea view balcony

Ubytování (Apartmán) MK-elegant apartment with a sea view balcony. Situated in Trogir, 6 km from Trogir Green Market and 6 km from Trogir Town Museum, MK-elegant apartment with a sea view balcony offers a garden and air... Ubytování MK-elegant apartment with a sea view balcony se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rozana

10

Apartment Rozana

Ubytování (Apartmány) Apartment Rozana. Apartment Rozana se nachází v Seget Vranjica, 27 km od Primoštenu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Rozana se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Beach Apartment More

10

Beach Apartment More

Ubytování (Apartmán) Beach Apartment More. Located in Seget Vranjica, Beach Apartment More offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Beach Apartment More se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Grozda

10

Apartman Grozda

Ubytování (Apartmán) Apartman Grozda. Located in Seget Vranjica in the Split-Dalmatia County region, Apartman Grozda features a garden. Ubytování Apartman Grozda se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Villa Bepe

9,9

Apartment Villa Bepe

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Bepe. Klimatizovaný Apartmán Villa Bepe se nachází u pláže v letovisku Vranjic, 29 km od Omiše, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Villa Bepe se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Punta

9,9

Apartment Punta

Ubytování (Apartmány) Apartment Punta. Apartmány Punta jsou apartmány s posezením situované v Segetu Vranjica. Ubytování Apartment Punta se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Gem Of The Sea Alenka

9,9

Gem Of The Sea Alenka

Ubytování (Apartmány) Gem Of The Sea Alenka. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Trogir Green Market reachable within 3. Ubytování Gem Of The Sea Alenka se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mali Raj

9,9

Apartments Mali Raj

Ubytování (Apartmány) Apartments Mali Raj. Apartmány Mali Raj se nacházejí ve městě Vranjic, 3 km od Splitu a 40 km od Hvaru. Nabízejí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Apartments Mali Raj se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Nino

9,9

Apartments Nino

Ubytování (Apartmány) Apartments Nino. Apartmány Nino s terasou, balkonem a bezplatným Wi-Fi jsou situované pouhých 10 minut jízdy od Trogiru. Ubytování Apartments Nino se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Sun

9,8

Villa Sun

Ubytování (Apartmány) Villa Sun. Vila Sun se nachází v klidné rybářské vesnici Seget Vranjica, jen 80 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Villa Sun se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home N&N

9,8

Holiday Home N&N

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home N&N. Prázdninový dům N&N se nachází v obci Seget Vranjica a nabízí zahradu, gril, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Holiday Home N&N se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Reljic

9,8

Apartment Reljic

Ubytování (Apartmán) Apartment Reljic. Located in Seget Vranjica, 200 metres from Sedlo Beach and 300 metres from Belvedere Beach, Apartment Reljic provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Reljic se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Rustica Dalmatia

9,8

Villa Rustica Dalmatia

Ubytování (Apartmány) Villa Rustica Dalmatia. Villa Rustica Dalmatia se nachází v obci Seget Vranjica, 5 km od města Trogir, které je zapsané na seznamu UNESCO, a 7 km od letiště ve Splitu. Ubytování Villa Rustica Dalmatia se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Plejic

9,7

Apartment Plejic

Ubytování (Apartmány) Apartment Plejic. Apartment Plejic se nachází v Seget Vranjica. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování,Wi-Fi zdarma a terasu se scénickým výhledem na moře a okolní... Ubytování Apartment Plejic se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ana

9,7

Apartments Ana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana. Apartments Ana se nacházejí v obci Seget Vranjica ve Splitsko-dalmatské župě, 400 metrů od pláže Vranjica, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu... Ubytování Apartments Ana se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vrania

9,7

Apartments Vrania

Ubytování (Apartmán) Apartments Vrania. Apartments Vrania se nachází 600 metrů od oblázkové pláže v Seget Vranjica a 5,5 km od historického centra Trogiru zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování Apartments Vrania se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Goleš

9,7

Apartment Goleš

Ubytování (Apartmán) Apartment Goleš. Apartment Goleš is set in Seget Vranjica and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytování Apartment Goleš se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Miamare

9,7

Apartments Miamare

Ubytování (Apartmány) Apartments Miamare. Apartments Miamare se nachází v obci Seget Vranjica a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Apartments Miamare se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani I & J Šerić

9,6

Apartmani I & J Šerić

Ubytování (Apartmány) Apartmani I & J Šerić. Apartmani I & J Šerić se nachází v obci Seget Vranjica, 28 km od Primoštenu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani I & J Šerić se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Olive

9,6

Villa Olive

Ubytování (Apartmány) Villa Olive. Set in Seget Vranjica, 27 km from Primošten, Villa Olive offers a garden and free WiFi. Ubytování Villa Olive se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brugi

9,6

Apartment Brugi

Ubytování (Apartmány) Apartment Brugi. Apartment Brugi se nachází v obci Seget Vranjica. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Brugi se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Dalmacija

9,6

Apartmani Dalmacija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dalmacija. Situated in Seget Vranjica, 27 km from Primošten, Apartmani Dalmacija features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartmani Dalmacija se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vrbat

9,6

Villa Vrbat

Ubytování (Apartmány) Villa Vrbat. Moderní 4patrová Villa Vrbat se nachází v centru letoviska Seget Vranjica, blízko města Trogir, které je na seznamu chráněných památek UNESCO. Ubytování Villa Vrbat se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kairos

9,6

Apartments Kairos

Ubytování (Apartmány) Apartments Kairos. Apartments Kairos se nachází v obci Seget Vranjica, jen 170 metrů od moře. Ubytování Apartments Kairos se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vukman

9,6

Apartments Vukman

Ubytování (Apartmány) Apartments Vukman. Apartmány Vukman jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady s grilem situované v Segetu Vranjica. Ubytování Apartments Vukman se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mate

9,6

Apartment Mate

Ubytování (Apartmány) Apartment Mate. Apartment Mate se nachází v obci Seget Vranjica, 28 km od Primoštenu. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Můžete zde využívat zahradu, gril a terasu. Ubytování Apartment Mate se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Margarita

9,6

Holiday Home Margarita

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Margarita. Holiday Home Margarita se nachází v letovisku Seget Vranjica a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Margarita se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Parcela

9,6

Apartments Parcela

Ubytování (Penzion) Apartments Parcela. Apartmán Parcela se nachází v obci Seget Vranjica, 21 km od Splitu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a gril a na místě najdete neplacené soukromé... Ubytování Apartments Parcela se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Igralište Mirakul

9,6

Apartment Igralište Mirakul

Ubytování (Apartmány) Apartment Igralište Mirakul. Apartmán Igralište Mirakul nabízí ubytování v obci Seget Vranjica, 21 km od Splitu a 44 km od Hvaru. Ubytování Apartment Igralište Mirakul se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Capri House

9,6

Capri House

Ubytování (Prázdninový dům) Capri House. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Capri House is set in Seget Vranjica. Ubytování Capri House se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villas Baotić

9,5

Villas Baotić

Ubytování (Vily) Villas Baotić. Villas Baotić se nachází 4,4 km od zelného trhu v Trogiru a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villas Baotić se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Modern family apartment near the sea, Vranjic

9,5

Modern family apartment near the sea, Vranjic

Ubytování (Apartmán) Modern family apartment near the sea, Vranjic. Located in Vranjic, Modern family apartment near the sea, Vranjic provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Modern family apartment near the sea, Vranjic se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Adriana

9,5

Apartment Adriana

Ubytování (Apartmány) Apartment Adriana. Situated in Seget Vranjica in the Split-Dalmatia County region, Apartment Adriana features accommodation with free private parking. Ubytování Apartment Adriana se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Beran

9,5

Apartmani Beran

Ubytování (Apartmány) Apartmani Beran. Set in Seget Vranjica, 28 km from Primošten, Apartmani Beran offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Beran se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Maris

9,5

Apartments Maris

Ubytování (Apartmány) Apartments Maris. Apartmány Maris se nacházejí v obci Vranjić ve Splitsko-dalmatské župě, 3 km od Splitu a 40 km od Hvaru, a nabízejí sezonní venkovní bazén, gril, sluneční... Ubytování Apartments Maris se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Mobile Homes Danijela

9,5

Luxury Mobile Homes Danijela

Ubytování (Prázdninový areál) Luxury Mobile Homes Danijela. Prázdninové domy Luxury Mobile Homes se nacházejí v kempu Vranjica Belvedere, pouhých 5 km od Trogiru zapsaného na seznamu UNESCO i tamních památek, jsou... Ubytování Luxury Mobile Homes Danijela se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Slavko

9,5

Apartman Slavko

Ubytování (Apartmán) Apartman Slavko. Apartman Slavko is situated in Seget Vranjica and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Apartman Slavko se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

G&B Apartments

9,5

G&B Apartments

Ubytování (Apartmány) G&B Apartments. G&B Apartments se nachází v obci Seget Donji, jen 120 metrů od nejbližší pláže a 3 km od města Trogir, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Ubytování G&B Apartments se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Kula

9,5

Villa Kula

Ubytování (Penzion) Villa Kula. Villa Kula se nachází v centru malebné vesničky Seget Vranjica, ve 400 let staré budově. Nabízí 6 luxusních dvoulůžkových pokojů s manželskými postelemi. Ubytování Villa Kula se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Deluxe Villa Marusija

9,4

Deluxe Villa Marusija

Ubytování (Vily) Deluxe Villa Marusija. Vila Deluxe Villa Marusija se nachází v obci Seget Vranjica a nabízí klimatizaci i terasu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Deluxe Villa Marusija se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Stanko

9,4

Apartments Stanko

Ubytování (Apartmány) Apartments Stanko. Apartments Stanko se nachází v Trogiru, 3,2 km od trhu se zeleninou a 3,4 km od Městského muzea. Ubytování Apartments Stanko se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zdravka

9,4

Apartment Zdravka

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdravka. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Seget Vranjica. Nabízí zahradu s terasou, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Zdravka se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Trogir Residence Vila A

9,4

Trogir Residence Vila A

Ubytování (Apartmány) Trogir Residence Vila A. Apartmány Trogir Residence Vila A se nacházejí v obci Seget Vranjica, 27 km od městečka Primošten, a nabízejí venkovní bazén a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Trogir Residence Vila A se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lucija

9,4

Apartments Lucija

Ubytování (Apartmány) Apartments Lucija. Apartmány Lucija se nacházejí ve vesnici Seget Vranjica, 6 km od historického centra města Trogir, zapsaného na seznam UNESCO, a 10 km od letiště Split. Ubytování Apartments Lucija se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Kursan

9,3

Apartments Kursan

Ubytování (Apartmány) Apartments Kursan. Apartmány Kursan se nachází v klidné části ve městě Seget Vranjica, 100 metrů od několika pláží. Ubytování Apartments Kursan se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ante

9,3

Apartman Ante

Ubytování (Apartmán) Apartman Ante. Tento klimatizovaný apartmán s terasou se nachází ve vesnici Seget Vranjica, 21 km od Splitu. Ubytování Apartman Ante se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vesna Apartment

9,3

Vesna Apartment

Ubytování (Apartmán) Vesna Apartment. Vesna Apartment is situated in Seget Vranjica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vesna Apartment se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Paulina Rooms

9,3

Paulina Rooms

Ubytování (Penzion) Paulina Rooms. Paulina Rooms se nachází v klidné části města Seget Vranjica, uprostřed středomořské vegetace a 500 metrů od pláže. Ubytování Paulina Rooms se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Agradable

9,3

House Agradable

Ubytování (Apartmány) House Agradable. House Agradable se nachází v obci Seget Vranjica a nabízí ubytování s výhledem na moře, zahradu, soukromou část pláže, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování House Agradable se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Sarah

9,3

Apartment Sarah

Ubytování (Apartmán) Apartment Sarah. Apartmán Sarah se nachází v letovisku Seget Vranjica, 21 km od Splitu, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Sarah se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).